EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trenutno se hranim ovako...  (Read 6251 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline KRLe_91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Trenutno se hranim ovako...
« on: February 11, 2011, 11:01:18 AM »
Evo da i ja postavim trenutno svoj rezim ishrane,sigurno ima mnogo propusta,pa volio bih da me neko iskusniji posavjetuje da ispravim greske.

1.Dorucak: Rokam ove ovsene pahuljice,obicno jedem oko 80grama po obroku,stim da dodam jos plazme i nekog voca,cisto da mi ubije onaj ruzan ukus,a ovako ne osjecem sta jedem xD
Pored ovsenih obicno subotom i nedeljom znam nekad jesti i jaja,tj.kajganu :D 5-10 jaja mi se krece obrok + domaci sir i kecap :D Dorucak ide uz solju mlijeka,nekad cak i dvije.
2.Medjuobrok : obicno oko 12 ili 13h tad tamanim sve sireve koje imam :D najvise ovog posnog,njega mogu da jedem sto se kaze NA ZIVO,bez hljeba a zalijem  nekim sokom,najcesce breskva :D
3.Obrok prije treninga:On dodje negdje oko 15-16h tad jedem u pecenjari :) krenem ranije od kuce,jedem pa se vidim sa curom pa u teretanu,posto ne treniram nikad odmah posle jela.Nikad ne idem ispod 300grama bijelog,juce sam npr jeo 400grama.
4.Obrok posle treninga:oko 19h Kad dodjem kuci obicno me ceka neko meso,tjestenina,tj.sta majka spremi...tu ne znam kilazu stvarno xD
5.Jedno sat vremena pred spavanje opet posni sir stupa na snagu sa mlijekom xD

Sto se tice voca,takva smo porodica da nema sedmice da se ne ne uzme gajba jabuka :D Znaci jabuka uvijek ima :D Dodam jos mandarine xD banane :)
Volio bih da negdje pise i MJERICA WHEYA :) al nema :/
Kad je tesko kazu dosta,
ustvari to je klopka
ali imam serum protiv toga
FORMULA JE VOLJA!

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: Trenutno se hranim ovako...
« Reply #1 on: February 11, 2011, 02:50:23 PM »
Evo da i ja postavim trenutno svoj rezim ishrane,sigurno ima mnogo propusta,pa volio bih da me neko iskusniji posavjetuje da ispravim greske.

1.Dorucak: Rokam ove ovsene pahuljice,obicno jedem oko 80grama po obroku,stim da dodam jos plazme i nekog voca,cisto da mi ubije onaj ruzan ukus,a ovako ne osjecem sta jedem xD
Pored ovsenih obicno subotom i nedeljom znam nekad jesti i jaja,tj.kajganu :D 5-10 jaja mi se krece obrok + domaci sir i kecap :D Dorucak ide uz solju mlijeka,nekad cak i dvije.
2.Medjuobrok : obicno oko 12 ili 13h tad tamanim sve sireve koje imam :D najvise ovog posnog,njega mogu da jedem sto se kaze NA ZIVO,bez hljeba a zalijem  nekim sokom,najcesce breskva :D
3.Obrok prije treninga:On dodje negdje oko 15-16h tad jedem u pecenjari :) krenem ranije od kuce,jedem pa se vidim sa curom pa u teretanu,posto ne treniram nikad odmah posle jela.Nikad ne idem ispod 300grama bijelog,juce sam npr jeo 400grama.
4.Obrok posle treninga:oko 19h Kad dodjem kuci obicno me ceka neko meso,tjestenina,tj.sta majka spremi...tu ne znam kilazu stvarno xD
5.Jedno sat vremena pred spavanje opet posni sir stupa na snagu sa mlijekom xD

Sto se tice voca,takva smo porodica da nema sedmice da se ne ne uzme gajba jabuka :D Znaci jabuka uvijek ima :D Dodam jos mandarine xD banane :)
Volio bih da negdje pise i MJERICA WHEYA :) al nema :/
Krle da ne budem prestrog ali ovo je blaga katastrofa..u prvom obroku nemas ama bas nijednu gradivnu materiju...Tih 80gr digni na 150gr i ta jaja sto nekad jedes,nemoj nekad nego ujutru,nikakva kajgana nego bar 2,3 cela i 4 belanceta,sledeci obrok za sat(meni tako najbolje ide)nikakvi sirevi,mleka,nego meso,to sto pojedes u pecenjari 400gr kupi ranije pa podeli na dva po 200 da moze organizam da svari,nemoj te testenine nego otvori i zatvori trening skrobastim UH,tipa pirinac,krompir ovsene,200-250 gr,preko dana uz meso masti i vlaknaste,neko povrce,a prebaci sve te posne sireve za uvece,,,BEZ MLEKA!IIZBACI MLEKO!Jedi 2 sata pre treninga,jak obrok! Na svaka tri sata proteine rotiraj,nikakve vocke uvece,toliko jabuka je smrt....sastavi nesto ljudski pa ide pomoc (ako je potrebno)  ;) Jos nesto,da se razumemo NIKAKVE PLAZME KOJE SU PUNE SECERA I SOJINOG BRASNA,NIKAVE VOCKE UJUTRU,SAMO OVSENE I JAJA,GLAVNI OBROK
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: Trenutno se hranim ovako...
« Reply #2 on: February 11, 2011, 03:39:13 PM »
Sada covjeka ispreskaka  tek tako do zla da zivi na havi a ima ekstra izgled, ja ne smijem ni reci koliko unosim i sta unosim od tih ''gradivih materija'', samo mogu reci da je veliki deficit. A kada pogledam neke koji unose ili se prodaju da unose  po 2-2,5gr proteina po kg tjel. mase uz ostale djidje midje razocaram se u te pedante i strogo pracene jelovnike :hitself:

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: Trenutno se hranim ovako...
« Reply #3 on: February 11, 2011, 07:09:10 PM »
Sada covjeka ispreskaka  tek tako do zla da zivi na havi a ima ekstra izgled, ja ne smijem ni reci koliko unosim i sta unosim od tih ''gradivih materija'', samo mogu reci da je veliki deficit. A kada pogledam neke koji unose ili se prodaju da unose  po 2-2,5gr proteina po kg tjel. mase uz ostale djidje midje razocaram se u te pedante i strogo pracene jelovnike :hitself:
Ja ne zelim da me ovde iko pogresno shvati,ali prvo ne znam za gde extra izgled??Plazu?Diskoteku?Sojke?BINU?
Ova ishrana nista ne valja,ovde ne pricamo o izgledu,nego o ishrani..
Necemo u off
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Trenutno se hranim ovako...
« Reply #4 on: February 11, 2011, 07:40:50 PM »
Sta fali testeninama, zasto da izbaci zumanca i zasto da jede 250gr ovsenih odjednom i kako vi to pojedete? Ja se ubijem sa 100gr,a imam zeludac i apetit za trojicu?
Decko radi masu,ocigledno da malo teze dobija kg.Za ostalo se slazem,ali imaj u vidu da momak ne spusta Bf na ne znam koliko nisko pa da mora sve u milimetar da pazi.U pravu je Simpson kada kaze ono gore.Mislis da svi ovde jedu i treniraju kako kazu? Tacno se vidi na ljudima ko je fanatican i istrajan
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline KRLe_91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Trenutno se hranim ovako...
« Reply #5 on: February 11, 2011, 09:00:54 PM »
Drakce hvala na odgovoru :) pokusacu nesto da ispravim :D
Iskreno trenutno nemam toliko para da svaki dan posebno odvajaju za mene i bas kupujem svaki dan sta mi je po zelji...Neke stvari mozda mogu ispostovati,neke mozda ne mogu,ali imam volje i trudim se koliko mogu.
I za te ovsene,ja sam prvi put stavio sigurno preko 100 grama i na zor sam jeo,iskreno kad se nisam ubio jeduci,samo sto povratio nisam :D svaka cast ako mozes toliko pojesti.Za 5 mjeseci sam dobio 8 kg :D sto za mene uspijeh,znaju kakav metabolizam imam i da se bavim sportom 14 godina u kojih sam sigurno imao 5 godina na dan 2 treninga a sa teretanom je bilo i 3 treninga na dan :D
Pokusacu da ispravim sta mogu,pa cemo vidjeti rezultate :)
Kad je tesko kazu dosta,
ustvari to je klopka
ali imam serum protiv toga
FORMULA JE VOLJA!

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: Trenutno se hranim ovako...
« Reply #6 on: February 12, 2011, 12:05:12 AM »
Sta fali testeninama, zasto da izbaci zumanca i zasto da jede 250gr ovsenih odjednom i kako vi to pojedete? Ja se ubijem sa 100gr,a imam zeludac i apetit za trojicu?
Decko radi masu,ocigledno da malo teze dobija kg.Za ostalo se slazem,ali imaj u vidu da momak ne spusta Bf na ne znam koliko nisko pa da mora sve u milimetar da pazi.U pravu je Simpson kada kaze ono gore.Mislis da svi ovde jedu i treniraju kako kazu? Tacno se vidi na ljudima ko je fanatican i istrajan
Rekao sam mu da ne pravi kajganu vec da skuva jaja,4 belanca cista i 2,3 cela.Ne 250gr ovsenih,vec krompira,pirinca,sto da ne ovsenih?
Nece se mnogima svideti ovo sto cu da napisem,ali je tako,citam i ne mogu da verujem,radioktivni ukus ella sira,svima se povraca,ovsene se zalivaju skovima,serumima,praskovima,od klot piletine vata koma....
Kad bi samo malo zarotirao,eto ta jaja fino ujutru sa i nek bude 100gr ovsenih,pa tu piletinu secni na dva obroka...moze i sirevi ali u delu dana pre treninga i uvece,da ne usporavas ostalo sto uneses posle treninga....
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Trenutno se hranim ovako...
« Reply #7 on: February 12, 2011, 07:23:34 AM »
Rekao sam mu da ne pravi kajganu vec da skuva jaja,4 belanca cista i 2,3 cela.Ne 250gr ovsenih,vec krompira,pirinca,sto da ne ovsenih?
Nece se mnogima svideti ovo sto cu da napisem,ali je tako,citam i ne mogu da verujem,radioktivni ukus ella sira,svima se povraca,ovsene se zalivaju skovima,serumima,praskovima,od klot piletine vata koma....
Kad bi samo malo zarotirao,eto ta jaja fino ujutru sa i nek bude 100gr ovsenih,pa tu piletinu secni na dva obroka...moze i sirevi ali u delu dana pre treninga i uvece,da ne usporavas ostalo sto uneses posle treninga....

Nije isto kad kazes 250gr krompira i 250gr pirinca i 250 ovsenih.3 razlicite stvari.Ako vec toliko detaljno kazes,nemoj te stvari ofrlje da odredjujes.I ja ne znam ko moze da pojede 250gr ovsenih u obroku, a kamoli pirinca i plus ne znam zasto bi to neko radio.Zasto ne moze kajgana na teflonu bez ulja i masti?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Trenutno se hranim ovako...
« Reply #8 on: February 12, 2011, 09:27:18 AM »
@ milane

dobro nemoras se odma ljutit.. :rolleyes01:
naravno da moze dobro se ugrije teflon i onda bez problema ide nema sanse da se zaljepi  :yes:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Trenutno se hranim ovako...
« Reply #9 on: February 12, 2011, 10:15:21 AM »
Ne ljutim se,samo pisem bez smajlija. Kazem realno da kolicine nisu iste. Decko ima prosecno finansija,mora sve da se uzme u obzir. Ne volim kad tako neko pravi bauk od ishrane. Momak je tinejdzer, ne treba mu sad da broji svaku kcal. Jede koliko ima i moze.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380