EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ljubomir Ljuba Vracarevic  (Read 57957 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: Odg: Ljubomir Ljuba Vracarevic
« Reply #20 on: September 11, 2007, 03:51:54 PM »
pa ti uzmi pa proveri

Offline Igor Wing Tzun

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 72
  • Gender: Male
Odg: Odg: Ljubomir Ljuba Vracarevic
« Reply #21 on: September 12, 2007, 10:49:59 AM »
Raw nema sta da se proverava to se zna :)  :)

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: Odg: Ljubomir Ljuba Vracarevic
« Reply #22 on: September 12, 2007, 06:46:46 PM »
ej, vrl, jel su ti poceli treninzi?

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: Odg: Ljubomir Ljuba Vracarevic
« Reply #23 on: September 13, 2007, 02:45:30 PM »
Cao Raw :)
Poceli su od utorka.Idem dva puta nedeljno utorak i petak od 11 a.m.Jos nisam kupio kimono moram prvo da sakupim 65 evra ako hocu beli ili 80 ako hocu plavi.Kada sam pitao Ljubu koja je razlika izmedju belog i plavog kimona on mi je odgovorio nikakva,samo ljudi vise vole ove plave.Ja sam se ipak za pocetak odlucio za trenerku i duks.
Pa prvi trening je bio vise gledanje nego vestina.Ucim padanja i izgleda da cu dugo,dugo da ih ucim.Samo ima dosta mase u meni pa nisam lak za bacanje mozda me to za pocetak izvuce ;).U petak imam drugi trening pa cu ti pisati,samo mene ne trenira Ljuba,vec jedan od njegovih samuraja,a do Ljube je dug put....

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: Odg: Ljubomir Ljuba Vracarevic
« Reply #24 on: September 13, 2007, 06:02:21 PM »
Raw zaboravio sam da ti napisem nesto sto sam hteo.Dok sam gledao druge teme vezane za ishranu i probleme sa kilogramima slucajno sam naleteo i na tvoje slicice.Mogu samo da se slozim sa komentarima i da ti i ja kazem da stvarno super izgledas.Mislim da nisi bila debela ni sa 5kg vise,ali sada si super.u svakom slucaju bravo na postignutim rezultatima :clap:.Ovaj post nema nikakve veze ni sa aikidom ni sa Ljubom ali zaboravio sam da ti napisem u prethodnom.Ovo je verovatno trebalo da bude postavljeno tamo gde su ti i slicice ali nema veze procitaces valjda i ovde.Zbog postignutih rezultata postala si moj idol i od sada sledim tvoj put.Ti si iskusniji samuraj od mene ;)

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: Odg: Ljubomir Ljuba Vracarevic
« Reply #25 on: September 14, 2007, 03:38:52 PM »
Jaoj pa ti si stvarno  :rofl1: :saurora: :super: hvala na lepim recima :blowkiss:
Ma daleko sam ja jos uvek od nekih ciljeva, ali da sam na putu - jesam...strpljenje + istrajnost = majka  :clap:
Drago mi je da si krenuo, ja jos uvek nisam; ja ne skupljam pare za kimono, vec za same treninge hihihihi
Al, uskoro, uskoro...
Aj, pa uzivaj u treninzim i javi se kad stignes, cmok!

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: Odg: Ljubomir Ljuba Vracarevic
« Reply #26 on: September 14, 2007, 10:26:57 PM »
Pa kako ti hoces da izgledas?Ne znam kako drugacije da ti kazem ali sada izgledas fenomenalno.Bar se meni tako cini.Nemoj mnogo da preteras.Moram onda i ja da se stanjim posto pratim put samuraja Raw(ne znam ti drugo ime) :)
Danas je bio trening.Bilo je prilicno isto.Poceci su bar meni najtezi i retko kada istrajem do kraja.Ovaj put cu izgurati.Sada ucim za ispite pa nemam mnogo vremena,ali razmisljam da krenem i na kendo.Sta ti mislis o tome?Moram da se konsultujem sa tobom ;)

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: Odg: Ljubomir Ljuba Vracarevic
« Reply #27 on: September 15, 2007, 08:16:28 PM »
hihihihihi
da, istrajnost je najteza muka :wallbash1:
disciplina, Kendzi, disciplina!!!  :lol:
o kednou ne znam skoro nista, mozes slobodno da me uputis u isti, ako imas volje i vremena :blowkiss:

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: Odg: Ljubomir Ljuba Vracarevic
« Reply #28 on: September 16, 2007, 12:10:34 AM »
Stvarno imam volje da te uputim u kendo ali nemam dovoljno znanja. :nonono:
Kendo je vestina macevanja,to su oni likovi sto imaju maske kao kacige i bambusove stapove pa udri.Mislim mnogo je slozenije ali ne znam kako da ti objasnim.Znas da ja sve kucam jednim prstom i postao sam veoma brz u tome :mf_pcwhac.A hteo sam da te pitam kako je sve tako skupo u Americi,mislim na sportove?

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: Odg: Ljubomir Ljuba Vracarevic
« Reply #29 on: September 18, 2007, 06:40:47 PM »
sto ne mogu da ubacim slike ovde?