EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Analiza (metabolizma) by slobabob  (Read 25670 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline tozaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 356
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #30 on: February 09, 2010, 05:37:00 PM »
e moj slobo pa sa na ulici da pokupim 50 ljudi njih 49 ce da ima savrsene rezultate

Offline NightHawk

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 249
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #31 on: February 09, 2010, 11:02:36 PM »
e moj slobo pa sa na ulici da pokupim 50 ljudi njih 49 ce da ima savrsene rezultate
a ovaj jedan  :lol: :lol:?

Offline tozaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 356
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #32 on: February 10, 2010, 12:55:25 AM »

Offline Deja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #33 on: February 10, 2010, 04:50:52 AM »
Slobo, gde ti vidis povisen secer? U granicama je, sta vishe na sredini.
Doduse, koliko vidim nizak si sa kalijumom, i malko sa natrijumom i kalcijumom? (ovo prvo razumem, ali kako si druga dva uspeo u Srbiji svaka ti cast :D)

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #34 on: February 10, 2010, 07:43:40 AM »
Slobo, gde ti vidis povisen secer? U granicama je, sta vishe na sredini.
Doduse, koliko vidim nizak si sa kalijumom, i malko sa natrijumom i kalcijumom? (ovo prvo razumem, ali kako si druga dva uspeo u Srbiji svaka ti cast :D)
Delom je zasluzno to sto sam prestao da uzimam dodatke u vidu vitamina i minerala na nekih mesec dana i isto toliko nisam trenirao. DA izpunim zelju doktoru da vidi da nije zbog teretane to sto mi se desava sa eritrocitima.  :yes: :yes: :yes:
Ako sumnjas u verodostojnost rezultata jedino ministarstvu zdravlja da se obratis i pitas za kliniku na kojoj sam radio iste.  :) Uostalom pise ti kojom tehnikom se vrsi provera.
Sto se tice glukoze malo je povisena u odnosu na dane kada sam vise vodio racuna da ne uzimam proste secere. Poslednji obrok koji je imao ugljenje hidrate sam pojeo recimo oko 17h. Visi nivo secera u krvi se odrzao sve do jutra. Hocu da kazem da nisu toliko velike oscilacije i pad secera u krvi kao sto se nekada prikazuje ili ima misljenje o tome. Dobro, nisam radio analize po zavrsetku treninga ali postujem postulate BB tako da se rezerve glikogena dopunjuju.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #35 on: February 10, 2010, 07:55:13 AM »
slobo jedno pitanje...zasto ti kacis sve ove analize?

nemoguce da te ne interesuje od cega je slobica made of  :lol:

i molim te, sto pre da uradis te analize odmah nakon treninga, i da nam okacis, recimo to me bas interesuje, kakvi ce biti :yes:



Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Deja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #36 on: February 10, 2010, 08:15:49 AM »
Delom je zasluzno to sto sam prestao da uzimam dodatke u vidu vitamina i minerala na nekih mesec dana i isto toliko nisam trenirao. DA izpunim zelju doktoru da vidi da nije zbog teretane to sto mi se desava sa eritrocitima.  :yes: :yes: :yes:
Pa multivitamini/minerali obicni i nemaju kalijum ili ga imaju u dozama tipa 100mg - tako neka doza ti ne bi mnogo promenila sliku!

Quote
Ako sumnjas u verodostojnost rezultata jedino ministarstvu zdravlja da se obratis i pitas za kliniku na kojoj sam radio iste.  :)
Pa znam skoro sve na toj klinici, tako da naravno da sumnjam :D
Salim se, ocigledno ti trebaju elektroliti.

Quote
Sto se tice glukoze malo je povisena u odnosu na dane kada sam vise vodio racuna da ne uzimam proste secere.
Pa sta ti hoces, glukozu na 4.5?;)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #37 on: February 10, 2010, 10:14:01 AM »
joj brate slobodane,cime se ti zamaras sve u zivotu..kakvi bb postulati i dokazivanje normalnih nivoa olova i cinka..
vezbaj i jedi,uradi s vremena na vreme krvnu sliku zbog zdravlja,nabaci jos kg,pa prilozi slike..nece ti sigurno glukoza biti poremecena od amino i ostalih suplemenata koje pijes
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #38 on: February 10, 2010, 12:56:09 PM »
pa prilozi slike..
realno bi trebao jedan update
filmovi.infopult.net

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #39 on: February 10, 2010, 01:08:47 PM »
Quote
Pa multivitamini/minerali obicni i nemaju kalijum ili ga imaju u dozama tipa 100mg - tako neka doza ti ne bi mnogo promenila sliku!
Odakle ti znas sta ja pijem i sta uzimam dodatno iz tableta kada su vitamini i minerali u pitanju. Uzimam ja sta uzimam i ne brini ti za mene po pitanju mojih elektrolita. Voleo bih da ti odradis svoje analize pa da ih prokomentarisemo kakve su a ne da nabadas.


joj brate slobodane,cime se ti zamaras sve u zivotu..kakvi bb postulati i dokazivanje normalnih nivoa olova i cinka..
vezbaj i jedi,uradi s vremena na vreme krvnu sliku zbog zdravlja,nabaci jos kg,pa prilozi slike..nece ti sigurno glukoza biti poremecena od amino i ostalih suplemenata koje pijes
Milane nismo se razumeli... Rekao sam da se drzim osnove i sustine oko bb. Hteo sam da kazem da ne pada tako brzo nivo secera u krvi kao sto sam ja mislio da pada. Radim jos jedne za mesec dana i to je do jula  :lol:
NE dajem im vise krv.  :lol:
Dusmani