EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Skacu cene!!!  (Read 39127 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kwon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 280
  • Gender: Male
Odg: Skacu cene!!!
« Reply #60 on: January 10, 2009, 12:38:06 AM »
meni je ta tunjevina tako prokleto masna,pogotovo La Perla...

stavi je u cediljku i isperi pod mlazom vode, lepo ispere mast tako

A jel su to komadi ili komadici u ulju? Ajd' kad pravis akciju seti se i mene,dam ti pare.  :)

da, u komadima je ...to je ona u braon konzervi

ovih dana bi trebalo da proverim cenu...ako bude povoljno sredicemo prevoz do BG-a  ;)

Offline Bojana2204

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Female
Odg: Skacu cene!!!
« Reply #61 on: January 10, 2009, 01:25:47 AM »
Sutra odma bacam sve sarme iz friza i ove gluposti od keve,natovarila mi je samo tako...Dva puta dnevno treniram zbog praznicnih trpezi,kud i navalih na prase :wallbash1:hehe,salim se...Nije se nista zalepilo...
...cena brevis iuvat et prope rivum somnus in herba...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Skacu cene!!!
« Reply #62 on: January 10, 2009, 10:09:40 AM »
ja izgleda uopste nisam upucena u to skaknje cena :innocent:...Jos ja vidim da su mi cigare poskupele,
to bi ja podigao da bude kao u evropi, luksuz..pa ko ima para neka pusi..mnogi nemaju da jedu a zato cigare po ceo dan u rukama :pullhair:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Bojana2204

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Female
Odg: Skacu cene!!!
« Reply #63 on: January 10, 2009, 03:53:31 PM »
sorry :innocent:
...cena brevis iuvat et prope rivum somnus in herba...

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Skacu cene!!!
« Reply #64 on: January 11, 2009, 04:49:57 PM »
to bi ja podigao da bude kao u evropi, luksuz..pa ko ima para neka pusi..mnogi nemaju da jedu a zato cigare po ceo dan u rukama :pullhair:

Ja cim prestanem da pusim na dva dana nemam pare da jedem.. :)
Tad sam mnogo vise gladan i mnogo vise puta, treba mi 50%vise hrane nego inace..za BB fenomenalno, za dzep surovo..al dobro ionako ne mogu da prestanem..
Meni je to zadovoljstvo 145din na dan, poskupeli za 10din, a vlada najavila samo od 5-7din na cigare poskupljenje..
Inace rado bi placao svotu kao u nemackoj 17cigara kratkog crvenog malbora 4eura, al da imam takav kvalitet.. :)

Sutra odma bacam sve sarme iz friza i ove gluposti od keve,natovarila mi je samo tako...Dva puta dnevno treniram zbog praznicnih trpezi,kud i navalih na prase :wallbash1:hehe,salim se...Nije se nista zalepilo...

Salji sarme vamo, nek se lepe, ja volim da uzivam u praznicnoj trpezi.. :)

Dizace cene ko nenormalni..ne bi bila steta da su spustili kad je gorivo palo jer zbog goriva su dizali ko nenormalni, a onda kao ma ne nije pojeftinilo gorivo..sad ce zbog eura da dignu cene, pa kad gorivo krene da se vraca u normalu tad cemo sa 100eura da idemo u dnevnu nabavku hrane :wallbash1: ..nije normalna nasa zemlja..treba da uvedemo euro i da zajebemo prodavce, onda nema povecanja cena zbog skoka eura..  :evillaugh:

Offline Bojana2204

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Female
Odg: Skacu cene!!!
« Reply #65 on: January 12, 2009, 11:04:51 AM »
Zeznuta,bre,ta politika....hehe...E,pitaju decu iz kefalice ko su politicari...Kaze jedan,to su one cike sto prave politanke :clap: :lol: :lol:mali car!Malo da vas nasmejem...
...cena brevis iuvat et prope rivum somnus in herba...