EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: preporucite mi nacin ishrane...?!  (Read 5833 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: preporucite mi nacin ishrane...?!
« Reply #10 on: December 16, 2009, 11:45:22 AM »
I meni keto bolje lezi. :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline spartanac pg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 104
  • Gender: Male
Odg: preporucite mi nacin ishrane...?!
« Reply #11 on: December 16, 2009, 02:29:36 PM »
i meni je keto bolja (trenutno sam na keto) ali ja je ne preporucujem ljudima koji ovako razmisljaju
a i imam problema sa tim ishranama bez uha sto nemam dovoljno snage da idrzim trening ako ne jedem 2 sata pre treninga onako obilno :)
ali sve se uglavnom zasniva na visokom unosu proteina sto praktikujem i na ne unosenju uh sto dovodi do vrtoglavice jer ne moze mozak da funkcionise bez glukoze.... ne znam ni ja vise ali igleda da ce mi salce na stomaku zauvek ostati... XD
''masa je... masa je mama''

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: preporucite mi nacin ishrane...?!
« Reply #12 on: December 16, 2009, 02:32:17 PM »
Njima je josh gore, barem tako mislim...rekao je Milanche zasto... ;)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline milanceolympia

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 684
  • Gender: Male
Odg: preporucite mi nacin ishrane...?!
« Reply #13 on: December 17, 2009, 11:38:11 AM »
ma sve moze da se izdrzi..ovde vidim da je u pitanju manjak volje i izmisljanje tople vode...tako da..bilo keto, bilo low carb, ne vredi pricati... :blush:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: preporucite mi nacin ishrane...?!
« Reply #14 on: December 17, 2009, 12:59:53 PM »
Zato ovo i nije za pi*kice... :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline filip_atletic_gym

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: preporucite mi nacin ishrane...?!
« Reply #15 on: December 18, 2009, 08:56:49 AM »
neam pojma ni ja... mozda bi imao malo vise volje da sam debeo pa da znam zasto idem na dijete... mene nervira salo koje mi je svuda rasporedjeno tako da mi se ne vidi uopste izdefinisanost a to nije nista puno sala... a i mislio sam da mi preporucite nacin ishrane a ne dijetu posto ja nisam za djiete... pokusao sam par puta ali sam veliki gurman i nmg da izdrzim ni 5 dana na dijeti  :) a sto se tice treninga uvek dajem svoj max istosim se tako da mi nije dobro cak mi i trener ponekad posle anaerobnog treninga kaze idi kuci i ja ostanem jos pola cuke da pocepam kardio... xD sto se toga tice nisam uopste sa manjkom volje... ali problem je sto je ishrana 80 % svega i ako to ne promenim ne znam da li cu ikad izgledati kako zelim... hvala svim ja sam samo hteo da dobijem sto vise predloga i da izaberem ono sto je najmanje zlo i sto i mozda mogo da izdrzim.... ee i hteo sam jos jedno pitanje da li stvarno koka kola zero skoro nema kalorije kao sto pise na njoj....????

Offline milanceolympia

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 684
  • Gender: Male
Odg: preporucite mi nacin ishrane...?!
« Reply #16 on: December 18, 2009, 11:55:17 AM »
moze zero da pijes koliko hoces...samo ne preteruj da se ne navuces... :innocent: