EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Predlog  (Read 13800 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Predlog
« on: February 26, 2008, 12:20:43 PM »
Imam ja jedan predlog.Predlozio bih da forumasi dodju na chat,tj na krstaricinu pricaonicu i da se svi okupimo na jednom kanalu koji sam ja vetj napravio a zove se #exyu-fitness .Bilo bi dobro da mozemo diskovati i tamo a i naravno pricaonicu krstarice posetjuje oko 6000 ,7000 hiljada na dan i vise pa bi se mogli reklamirati malo.Sta misli najpre administracija o tome.Ako su svi za,mogu objasniti onom ko ne zna kako da nas nadje i ode na chat. Hvala

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Predlog
« Reply #1 on: February 26, 2008, 12:23:14 PM »
Krstarica je puna sprewera   i pop-up prozora   :boxed:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Predlog
« Reply #2 on: February 26, 2008, 12:41:22 PM »
tanore zato su ljudi izmislili mirc :lol:
a u vezi reklame, zabranjeno je bilo kakvo reklimarianje putem javnih kanala ili spamovanjem na private, tako da ja bih izbegavao to :)

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Predlog
« Reply #3 on: February 26, 2008, 12:44:33 PM »
tanore zato su ljudi izmislili mirc :lol:

Da bi budale pitale  :lol: :lol: :lol: salim se :) Pa dobro,mirc je druga stvar,ali ako ides preko negog broswera onda je krstarica i vise nego pozeljna za izbegavanje  :yes:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Predlog
« Reply #4 on: February 26, 2008, 12:55:02 PM »
Opustite se malo:)
Ja sam tamo iskusan bio sam operater javnih kanala,tako da znam admine a i imam svoju scriptu tj vise njih sam napravio tako da i mirc je zaostao:D Sto se tice reklama nije tacno:D Postoji ignore i slicno:) Ajmo da cujem jos komentara.

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Predlog
« Reply #5 on: February 26, 2008, 12:56:19 PM »
I nije mi problem da vam objasnim kako da skinete scriptu koju imam i da je koristite:)

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Predlog
« Reply #6 on: February 26, 2008, 01:02:06 PM »
za reklamiranje sam 100% siguran da NE SMESH da nikome saljesh na private reklamu svog kanala, a o public kanalima ni da nepricham (mislim na krstaricine kanale) i znam o cemu pricam jer poznajem GG (guardian_girl-jednu od glavnih admina na krstarici) ovako u stvarnom zivotu van foruma/chatova i tako toga :)
ps. nisi jedini koji zna shta su scripte i tako to  :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:  :lol:

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Predlog
« Reply #7 on: February 26, 2008, 02:00:40 PM »
za reklamiranje sam 100% siguran da NE SMESH da nikome saljesh na private reklamu svog kanala, a o public kanalima ni da nepricham (mislim na krstaricine kanale) i znam o cemu pricam jer poznajem GG (guardian_girl-jednu od glavnih admina na krstarici) ovako u stvarnom zivotu van foruma/chatova i tako toga :)
ps. nisi jedini koji zna shta su scripte i tako to  :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:  :lol:
gg je sop i nije admin.Nisam ni reko da sam jedini koji zna sta su scripte.Samo je razlika sto ih ja i pravim.A za reklamiranje je tacno ali nisam ja mislio da spamujemo i slicno,ima i drugacijih vidova reklamiranja.Kad se procuje lako dodje masa:D

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Predlog
« Reply #8 on: February 26, 2008, 04:12:05 PM »
da je OVDE chat,ne bi bilo problema...sta kaze lazic?oces li ga postaviti ovde?  ;)
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Predlog
« Reply #9 on: February 26, 2008, 06:18:17 PM »
da je OVDE chat,ne bi bilo problema...sta kaze lazic?oces li ga postaviti ovde?  ;)
Pa nisam imao takvu ideju al ova tvoja je jos bolja.Ako je Lazic voljan da i to napravi ja tju pomoci koliko mogu mada ne znam bas o pravljenju chata ali imam druga koji zna.