EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Reformacija foruma...  (Read 26347 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Reformacija foruma...
« on: January 12, 2009, 08:04:51 PM »
sve ce to lazic da sredi cim uhvati vremena

vec duze vreme pripremam veliki zaokret ali mi ne daju obaveze da to realizujem..
tesim se sto je ovaj forum  jos koliko toliko normalan,nezavistan u svakom pogledu i  u odnosu na druge i iza ovog foruma stojim samo ja i moj dzep..

Glavni administrator je najavio reformu foruma. Ovu temu otvaram sa njegovim odobrenjem i namenjena je svim clanovima koji zele da daju predlge kako bi forum trebalo da funkcionise u blizoj buducnosti... Sta treba dodati,izmeniti,ukloniti...kojih stavki iz pravilnika se treba strozije pridrzavati. Dakle sve sto je vezano za forum,a bode oci.
Ako me nije prevario utisak stvari malo izmicu kontroli.

Naravno ako se milsljenja u nekim stvarim poklope kod vecina clanova,veca je verovatnoca da ce administrator prihvatiti predlog.

Dakle...!?

Offline sermanden

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 358
  • Gender: Male
Odg: Reformacija foruma...
« Reply #1 on: January 12, 2009, 08:17:52 PM »
Meni smetaju ove reklame najvise, predlazem da se uklone sto pre.  :evillaugh:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Reformacija foruma...
« Reply #2 on: January 12, 2009, 08:23:52 PM »
Meni smetaju ove reklame najvise, predlazem da se uklone sto pre.  :evillaugh:
moze..ako hoces da uvedem da se placa ili donira forum.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Reformacija foruma...
« Reply #3 on: January 12, 2009, 08:30:11 PM »
Vise tematika izgleda, voleo bi neki skin crne boje da mi ne izbija oci nocu kad blejim na forumu..znaci kao na pojedinm forumima da svako moze odabrati svoj skin za prikaz foruma..

Uvodjenje upozorenja za svakoga ko zapocne svadju sa bilo kime i 3 upozorenja=BAN za stalno...znaci SVI da podlezu ovom pravilu, ali BAS SVI! Za to ces ti biti zaduzen da kad budes obavesten o svadji das zuti karton pored imena.. :) ja vec imam 1.. :)
To ce pomoci da se rasteretimo likova koji vole da vredjaju i da se svadjaju po forumi i dolaze da lece svoj ego..

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Reformacija foruma...
« Reply #4 on: January 12, 2009, 08:34:57 PM »
Quote
Vise tematika izgleda, voleo bi neki skin crne boje da mi ne izbija oci nocu kad blejim na forumu..znaci kao na pojedinm forumima da svako moze odabrati svoj skin za prikaz foruma..
nema tehnickih mogucnosti..tj nema ko da budzi svaki skin..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: Reformacija foruma...
« Reply #5 on: January 12, 2009, 08:37:08 PM »
Meni nije jasno zasto u delu "Galerija lepih i jakih forumasica i forumasa" pod stiki su gotovo sve sami takmicari. Koji forum ili nisu posetili ili to cine svake predstupne.

Ako je neko takmicar,a clan je foruma treba ga prebaciti "ExYu Champions gallery" ili neki podforum,jer moje misljenje da tu temu prvensveno treba da cine rekreativci,mozmci koji su super izgradili svoje telo i tu da ostanu sve dok ne izadju na binu.

Predlog da se pod stiki stavi Kosuta,momak je mlad i zahvaljujuci savetima sa ovog foruma je podigo telo na mnogo visi nivo.

On je najbolja reklama za sam forum!

Takodje Mr.X je jedna od najtransparentnijih osoba na samom forumu. U mogucnosti smo da pratimo njegov konstantan progres,na koji nacin ga pravi...
Njegovi postovi su mi razresili mnoge nedoumice.

Hans je momak koji ce verovatno imati puno uspeha na takmicenjima,a clan je ovog foruma...mogao bi i on pod stiki.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Reformacija foruma...
« Reply #6 on: January 12, 2009, 08:46:41 PM »
Quote
Meni nije jasno zasto u delu "Galerija lepih i jakih forumasica i forumasa" pod stiki su gotovo sve sami takmicari. Koji forum ili nisu posetili ili to cine svake predstupne.
zato sto jos nisu takav kov sampiona da budu u galeriji sa ovim ljudima..a mesanje forumasa i sampiona bas nije pregledno.
za ove ljude sto si naveo..pa i to je bzv da stoji pod sticky, bolje je kada sami updatujete svoju temu, kada su se vec prihvatili posla da na taj nacin rade tako nesto..
sta mislis zasto neki od nas koji imaju sta da pokazu i ponude, nisu radili tako nesto za ove dve godine..zamisli ko bi pisao 1000 puta iste odgovore na ista pitanja a u isto vreme promovisao i odrzavao sebe..
pogledaj moje poruke..pogledaj koliko sam online..sta mislis da li je bilo vremena za jos nesto..

u globalu..sve sto predlozite..zapitajte se da li bi ste vi bili u stanju da bilo sta od predlozenog, realizujete..
kao sto kazes, neki ne mogu da se udostoje da se uloguju iako su prisutni kao gosti  ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Reformacija foruma...
« Reply #7 on: January 12, 2009, 08:55:28 PM »
Podrzavam premestanje ljudi koji imaju status exyu-champion i takve statuse na forumu, oni su takmicari, eventualno da se otvori kao podfolder mladi pocetnici i iskusni grmalji.. :) Tako nesto, to bi dovelo u red slike forumasa i slike slike shampiona..

Sto se tice stiky istina, ko up-date-uje svoje slike, progres i odgovara na pitanja bice uvek na vrhu ko to ne radi nece biti..realno ja jako retko ulazim tamo te ne znam o cemu se radi bas, al otprilike sam sad bacio oko pa zato i komentarisem moguce resenje..

nema tehnickih mogucnosti..tj nema ko da budzi svaki skin..

Sto budziti? Otkupi preko neta Joomla skinove ili tako nesto i dodaj kao opciju izmena skina i dodaj odabir sta da radi to je 30-60min posla..nemoras da smisljas svoje..mnogo gori forumi imaju opcije skin..bilo bi lepo da se u neko vreme odradi to i nama..
Ja se ne razumem mnogo u php ne volim ga, tu je clan ssijak koji se sigurno mnogo bolje razume u to..a verujem da bi on ili tako neki fakultetlija napravio skinove i ugradio bi ih u forum za 100-200eura, mozda i manje, ja bi radio za 50 da znam php do te mere..takodje bi prihvatio i kompenzaciju saplementi za skinove.. :)

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Reformacija foruma...
« Reply #8 on: January 12, 2009, 08:55:56 PM »
ja realno nista ne bih menjao osim strozijeg kaznjavanja kad neko izaziva svadju,ne raspravu jer su rasprave korisne i kao i do sada ih treba prebacivati u posebnu temu ako je korisna rasprava,a svadje ne viidm poentu da se prebacuju u blablaonicu il de vec,nego delete i upozorenje,sto kaze Misel nek budu 3 upozorenja za svakog...

i ne mora Laki sve ovo da radi,i ostali modovi znaju da prepoznaju razliku izmedju svadje i rasprave


stvarno ne bih nsita menjao,ovo je mozda najsredjeniji domaci forum ako gledam preglednost,mada u poslednje vreme ima nekih bzvznih off prepirki i sl.
Why so serious?

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: Reformacija foruma...
« Reply #9 on: January 12, 2009, 08:58:55 PM »
@Lazic

Ok,ima logike  ;)

Mada opet nije lose resiti taj problem nesvrstanih,iako nije neophodno.