EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Predlozi za logo  (Read 144361 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Predlozi za logo
« on: March 20, 2009, 09:52:10 PM »
U ovoj temi pisite vase ideje i predloge za nas novi logo, a mi cemo vas nagraditi za to.

Nagrade
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Predlozi za logo
« Reply #1 on: March 21, 2009, 08:49:49 AM »
sta je, niko nije zainteresovan za nagrade  :rolleyes01:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Predlozi za logo
« Reply #2 on: March 21, 2009, 11:53:32 AM »
Hm ja sam clan na dosta foruma warez tematike, al mislim da je to nebitno o cemu je forum, i ugl neki od njih imaju bas extra logo i razradjen sistem da najpopularniji clanovi imaju u potpisima neke grbove foruma i tako nesto dosta stvari, pokusacu da pomognem i sad cu naci par slicica sa nekim idejama:

Recimo svidja mi se sto u logou ovog foruma ima opis tj neka fraza npr "Freedom to Share&Discuss":

i ovde isto:


mislim da to dosta poboljsava logo, recimo ovde bi moglo da stoji npr lupam ispod imena ExYu-Fitness forum:"forum Sampiona, ucite sa najboljima!" il tako nesto nemam sad ideje jutro je :)

onda recimo, svidja mi se sto ispod logoa ovog foruma pise "4 years anniversary"

mogli bi da napisemo "vec 2 godine sa vama" to daje neku sigurnost posetiocima da je forum dobar

ili recimo mogli bi i da stavimo na vrh strane neku frazu kao sto na ovom forumu jednom ima logo sa leve strane, i u boji logoa je cela stranica uradjena i na sred strane pise:
"Come as guests, stay as family."

"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Predlozi za logo
« Reply #3 on: March 21, 2009, 12:04:38 PM »
nije lose..znao sam da ces ti biti zainteresovan za neku stimulaciju..idemo dalje
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Predlozi za logo
« Reply #4 on: March 21, 2009, 12:35:30 PM »
 :lol:  :yes:
evo jos jedna potvrda moje ideje za neku frazu pred logoa, vidi recimo t nation sta ima "unapologetic muscle building elitists":

(treba crna pozadina iza hebiga)

I treba sve cime forum moze da se pohvali da drmnemo na vrh strane recimo kao mali tekstic tipa: "xxxxx members" to xxx je broj, znam da nas forum ima dosta clanova. znam da ti uvek kazes bitan je kvalitet ne kvantitet ali stvarno je velika fora kad neko dodje i vidi auuu pa ovaj forum je posecen znaci dobar je, znam kako ja razmisljam kad dodjem na neki warez forum ;)

onda ovo je bbilding forum, pa mogao bi ubaciti neku slicicu bildera u vrh strane ne ovako belo skroz ubada oci

ona ja mislim da bi trebali napraviti logo i grb foruma i da to budu razlicite stvari recimo video si ovaj logo:
e on ima u sebi grb, koji je kasnije eksploatisan u svim stvarima kao sto je recimo ova:

vidis grb u sred toga

e sad predlozi za grb, recimo svidja mi se sto kod t-nationa su stavili slovo T sa nekim sarama

i extreme ima X sa sarama:


mogli bi vi da stavite:

(moja kreacija  :lol:)
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Predlozi za logo
« Reply #5 on: March 21, 2009, 12:42:43 PM »
iskreno ciljao sam na to da se napravi znak,osoba,simbol nesto sto ce da podseca na nas forum gde god se vidi bez obzira na ime
vidis logo warez bb nema veze sa imenom.na tu foru..samo nemoj da bude znak bivse jugoslavije  :lol: ili slika bivse drzave..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Predlozi za logo
« Reply #6 on: March 21, 2009, 12:59:22 PM »
sorry sto pisem vezane postove, ruzno mi da sve sabijam u jedan

elem, taj grb je inace i ona slicica sto se pojavi u tabu pored imena sajta, meni za exyu stoji prazan papir  :dunno:

iskreno ciljao sam na to da se napravi znak,osoba,simbol nesto sto ce da podseca na nas forum gde god se vidi bez obzira na ime
vidis logo warez bb nema veze sa imenom.na tu foru..samo nemoj da bude znak bivse jugoslavije  :lol: ili slika bivse drzave..

aha ok :) palo mi to na pamet zastave to i skontao sam da je bezveze i nisam ni predlozio :)

Znaci moja ideja je: logo=natpis+grb+fraza

E sad sto se tice grba, tesko je napraviti da nesto podseca na nas forum, mislim na sta treba da podseca? Recimo taj grb od warezbb oni su ga rasirili po celom forumu, u potpisima slicicama itd pa svi koji su ijednom posetili forum znaju da je to njihov znak jer se jednostavno istice ta slicica svugde. Znaci i ovde bi trebala istu fora, ako neces da ima veze sa imenom. Neka slicica, recimo meni se svidjaju one stvari kao sto je ova izgleda opasno hardcore sto i se reklo :lol:


Za to ti treba neko ko se razume u photoshop da uradi. Kad bi napravii plan kako to treba da izgleda taj grb, i sta da pise na logou ja mogu da pitam na warezbb ima gfx sekcija i svako ima pravo da zatrazi 1 request da mu naprave logo, momci su bas profi, to je inace najveci varez forum na svetu  :yes: Mislim ako budes hteo.

A kako to mislis osoba? Mislis na primer Phil Heath kao sto sam video na jednom forumu rasirili ga na sve strane i u ikonicu topica ga stavili  :lol: :lol: ili sta?

edit:
E evo recimo primer jednog foruma - opasna slicica+naziv foruma i jos da se ubaci neki tekst ispod, znaci nije nesto graficki, nego svidja mi se koncept:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Predlozi za logo
« Reply #7 on: March 21, 2009, 01:03:36 PM »
samo dajte ideje..placen je dizajner da razmislja o tome i da crta..bar dok ne dodjemo do konacnog resenja..
odlucio sam da ovo bude konacna verzija  i da kasnije radim majce, dukseve, itd, da kada se negde pojavimo znaju da smo to mi..

odlicne ideje..idemo znaci samo preciznije sta bi moglo da bude taj lik,simbol,znak..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Predlozi za logo
« Reply #8 on: March 21, 2009, 01:39:33 PM »
Slika spreda nekog bildera kome na majici pise:
ExYu-Fitness forum
Jednostavno najbolji!

:)

ili kao sto je na xsport.rs pre bilo slika bisepsa sa tetovazom xsport, tako recimo preko Colemanovih ledja nalepimo "ExYu-Fitness forum"  :lol:

toliko od mene zasad, odo malo da ucim pa cu razmisljati i dati jos ideja kasnije adios...

e setih se jos necega, kao sto je na panovom sajtu ovaj nabildani cikica:


mozda tako nabildani cikica koji radi spagu i drzi prednju duplu biceps, i iznad ruku kao da drzi plocu na kojoj pise exyu-fitness forum
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Predlozi za logo
« Reply #9 on: March 21, 2009, 02:54:40 PM »
.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap