EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102105 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
jasno mi je za fizičku aktivnost da si teška i nemaš kondicije, i ne treba da forsiraš na početku. samo kažem da to što nisi doručkovala nije razlog manjka energije, ali ako budeš mislila da jeste lako može postati problem izaći iz kuće bez doručka
kod kuće ni ja ne mogu da vežbam, nemam motivaciju
aerobik ne znam koliko bi ti uopšte i odgovorao na tu težinu i bez kondicije

sasvim je u redu zamisao da smšaš (za to vreme šetaš) pa posle kreneš na ozbiljniju aktivnost

40gr ovsenih ti je oko 5 kašika (supenih)
50gr pirinča ti je otprilike 4 supene kašike, ravne!

ne treba da mi persiraš  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Hvala Und mnogo...stvarno ću slušati i biti dobra..samo da se riješim ove težine..

Nadam se da će za mjesec dana biti bolje i da će moći onda možda teretana, veliki pozdrav!

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Samo polako i sigurno.  :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
naravno da će biti bolje
samo će biti i teških perioda, kada ti se jede slatko, kada si gladna, kada nemaš energije, i na to MORAŠ BITI SPREMNA!


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok...hvala vam mnogo... :blowkiss:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Pozdrav ljudi,

moram da vam se javim jer sam imala jedan mali problemčić i došlo je do nekih izmjena pa da vidim hoćete li se složiti sa istim...ne bih da radim ništa na svoju ruku (tako sam onaj sir koji sam htjela jesti na svoju odgovornost izbacila..al o tome opširnije u nastavku  :) ).

Juče mi se dogodilo to da mi je na licu izašla alergija..ne mnogo ali primjetno. Ja se nisam odmah uzrujala ali moji su odmah počeli s tim sigurno dijeta ima neke veze isl...pošizila sam. Najgore od svega što sam i ja pomislila da nije slučajno od povećanog unosa proteina..ne znam šta bih u tom slučaju  :lol:. No smirim se ja nekako i sve mislim proći će do sutra. Ujutro pogledam nije strašno ali nije skroz se povuklo...

-doručkujem  ( 40 gr. zobenih i malo mlijeka + jaje + bjelance 3 x )..ništa se ne dešava..
-obrok u 12:00 sati (piletina 100 gr. + riža, kako je Und kazala, 4 supene kašike)...ništa se ne dešava
-obrok u 15:00 sati (skuša iz konzerve)...lice gooori)...

Pokažem mami i ona kao i ja skuži da je najverovatnije riba uzrok alergijre. Inače nisam bila alergična na ribu bilo koje  vrste ranije ali evo sad...? Uglavnom, odlučila sam do ju ne jedem neko vrijeme..ovu iz konzerve sigurno ne..a za poslije možda pokušam sa kuhanim oslićem, do tada planiram podebljati piletinu tj. ubaciti tletinu (napisaću u nastavku koliko količinski)? Meni je jako drago da je samo riba u pitanju..sve se nadam da je tako...jer pojela sam..

-obrok u 18sati i 30min. (100g. piletine + salata)..ništa se nije pogoršalo stanje...povuklo se dosta od momenta uzimanja ribe ali nije skroz prošlo ( do sutra sigurno prolazi :lol: :lol: :lol:)...

-obrok u 21sati i 15min.(100 gr. piletine + slata)...stanje nepromijenjeno..


Danas sam čitala na forumu o zobenim pahuljicama i došla do ideje da jedan dan ih jedem s vodom..drugi dan sa mlijekom...treći dan sa jogurtom ( do sada sam ih samo jela sa mlijekom ali znam da će mi biti ok i u drugim varijantama) ?

Planiram ipak ubaciti u periodu između doručka i drugog obroka grejp ili 100gr trešanja ili jabuku..to neću brojati u obrok ali da li da smanjujem onda rižu ili krompir zavisno šta jedem?

Od sutra kupujem po 200 gr. piletine i 200 gr. teletine dnevno..jel ima pravilo da je u kasnijim obrocima bolje jesti piletinu u onim prije teletinu ili je nebitno?

Eh sad ima još jedna novost..večeras sam šetala sat vremena i 10 minuta. Prešla sam 5 km i da li je to u redu? Nisam se umorila..hodala sam nekom srednjom brzinom..planiram ovako ujutro i naveče a da za 15 dana mi vi kažete kako dalje (naravno ako ovaj prijedlog uvažite)?

A što se tiče sira ja sam odlučila da ga ne jedem dok ne pronađem odgovarajući?

Znam da imam mnogo pitanja li ne bih da srljam...kad stignete odgovorite..a ja unaprijed zahvalna..može?

Ps. dobila sam na poklon od bate kuhinjsku vagicu :).

Sve se nadam da ne smaram....pozdravljam vas srdaaaaaaačno :)!


Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
ako se ne povuce, moze biti od belanaca..pa izbaci prvo ribu ako se ne povuce onda izbaci belanca a vrati ribu u opticaj
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
nemoj jesti ribu onda pa vidi kako će biti bez nje, da li ćeš imati alergiju

zobene mogu tako kako si rekla

možeš ubaciti voće ali ne preteruj

nije ti toliko bitno kad ćeš jesti pile5inu a kad teletinu, gledaj da večernji obroci budu laganiji i ne obilni

šetnja je ok tako

sir ne moraš, ako budeš jela nek budu male količine


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Hvala mnooooogo oboma...divni ste!

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
nema na čemu, tu smo  ;)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads