EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 2008 Memorijal Novice Pauljičića  (Read 26966 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: 2008 Memorijal Novice Pauljicica
« Reply #70 on: September 25, 2008, 03:39:18 PM »
Hvala na pozdravima Alex  ;)
Ma znamo mi za moju zenu sve sta su nedostaci ali nemoze to da se odkloni za 7dana ili 15 treniranja a pre toga nije 2meseca vezbala...pa porodjaj, kantice krema od 1kg traju po 2dana, sve je to uzelo danak +sto nikada nije planirala ovim da se bavi evo sad trenira bez tegova u Kg pa sta uradi za ova 2meseca ce se videti.
Ne uzima ni hemiju niti joj je suplementacija jaka ali Boze moj.
Naravno da i pored losih uslova i kratko vreme od 2meseca nemoze da bude svetska li daje sve od sebe, a to je vazno.
Pozdrav tebi i Tedu...
Bebac jel ti to trazis socijanu pomoc ili pricas o jednoj takmicarki...stvarno si me ganuo sa ovom pricom


Uploaded with ImageShack.us

Offline Aleksandra Rapajic Milosevic

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 83
  • Gender: Female
Odg: 2008 Memorijal Novice Pauljicica
« Reply #71 on: September 25, 2008, 03:46:01 PM »
Meni nije jasno sto uvek raspravljaju o meni....pa ima i drugih takmicarki....znam ja koje su mi mane i gde treba proraditi...Sandra ne slazem se sa tobom da treba dublji kupaci vec drugi oblik....ma,smara me sva ta prica....ja treba jos uvek da napredujem i da radim i veoma sam realna i cvrsto stojim na zemlji...ali me nerviraju ljudi koji ne gledaju sebe i svoja posla...Zar je Bebac Ted bilo sta rekao za tvoju zenu...a o njoj ima da se komentarise...mislim na formu i izgled....zato bolje nemoj vise praviti sranja...pozdrav i tebi i zeni i kumi i babi i tetki i ostalima

E nnisam se dobro izrazila za kupaci oblik pokazacu ti moj iz Amerike na to sam mislila,trosis energiju na glupe stvari veruj mi.Odlicna si i videces plasman na Svetskom Nabba,...

Offline Aleksandra Rapajic Milosevic

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 83
  • Gender: Female
Odg: 2008 Memorijal Novice Pauljicica
« Reply #72 on: September 25, 2008, 03:47:16 PM »
e ovako,epilog ove farse je taj da sam ja sa svojim klubom pristupio NABBA savezu i Aleksandra ce ubuduce nastupati u svim federacijama ,osim u IFBB, bar dok su ovi grobari ovog sporta na vlasti u savezu. Valjda ce se neko nadlezan nekad setiti da malo preispita rad saveza i sve njihove mucke i malverzacije.
Kako se radi u savezu i koliko se vodi racuna o takmicarima najbolje govori podatak da je od  proslogodisnjeg drzavnog prvenstva do danas savez napustilo i preslo u NABBA 4 takmicarke plasirane medju prvih 6 ,ukljucujuci sampionku i vice sampionku, a preostale dve se vise uopste ne pojavljuju na takmicenjima. Ovo se odnosi na bodyfitness kategoriju,a slicna situacija je i u ostalim kategorijama,ali o tome cemo posle drzavnog.
Evo devojaka koje vise ne mozete gledati na na IFBB takmicenjima


E a ZORICA JE NASTALA U NABBI SAMO JE NORA OSTALA.

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: 2008 Memorijal Novice Pauljicica
« Reply #73 on: September 25, 2008, 03:57:27 PM »
E a ZORICA JE NASTALA U NABBI SAMO JE NORA OSTALA.
znam to za Zoricu Masalusic,a sto se Nore tice koliko vidim ni ona se vise ne pojavljuje


Uploaded with ImageShack.us

Offline Aleksandra Rapajic Milosevic

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 83
  • Gender: Female
Odg: 2008 Memorijal Novice Pauljicica
« Reply #74 on: September 25, 2008, 04:38:25 PM »
DA NEKE ZEZDE NE SME DA SE POBEDE CAK I KADA IMAJU DUPE KO SOBJECJKI SAVEZ U BIVSEM SASTAVU.
KAKO MENI RECE JEDAN BIVSI FUNKCIONER FEDERACIJE CIJE IME NE SPOMINJEM NECU PRAVITI MARKETING NJIE BITNO KAKO IZGLEDAS VEC KO SUDI?

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: 2008 Memorijal Novice Pauljicica
« Reply #75 on: September 25, 2008, 05:10:01 PM »
evo i mog laickog misljenja a i male podrske

Alex-mnogo bolja ruka i rame......ledja masivnija,sa otprilike istom formom,stomak priblizno isti,zadnja loza uopste butina mnogo masivnija ali i zamagljena od vode,list bolji isto zamagljen,tako da je ona od pozadi izgledala bolje ali u bocnoj pozi si je oduvala.......

Da sumiram,vidi se da nisi tempirala formu za ovo takmicenje,ali vec sada to izgleda dosta dobro...ako sredis noge(cini mi se da ti jedino tu imas vode i masnoce) t.j ako ostanes dosledna dijeti mislim da mozes da izgledas fantasticno!Iskreno iznenadilo me tvoje rame.........a i zadnja loza...

POZDRAV!
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: 2008 Memorijal Novice Pauljicica
« Reply #76 on: September 26, 2008, 10:02:03 AM »
evo i mog laickog misljenja a i male podrske

Alex-mnogo bolja ruka i rame......ledja masivnija,sa otprilike istom formom,stomak priblizno isti,zadnja loza uopste butina mnogo masivnija ali i zamagljena od vode,list bolji isto zamagljen,tako da je ona od pozadi izgledala bolje ali u bocnoj pozi si je oduvala.......

Da sumiram,vidi se da nisi tempirala formu za ovo takmicenje,ali vec sada to izgleda dosta dobro...ako sredis noge(cini mi se da ti jedino tu imas vode i masnoce) t.j ako ostanes dosledna dijeti mislim da mozes da izgledas fantasticno!Iskreno iznenadilo me tvoje rame.........a i zadnja loza...

POZDRAV!
E,pa jedva cekam slike od druga da vidite njeno dupe...jer ove slike koje ste do sada videli su poslali njeni prijatelji  .....aman,ljudi poredite me sa nekim ko nije usao u teretanu...zaista me blam...

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: 2008 Memorijal Novice Pauljicica
« Reply #77 on: September 27, 2008, 08:34:48 PM »
E,pa jedva cekam slike od druga da vidite njeno dupe...jer ove slike koje ste do sada videli su poslali njeni prijatelji  .....aman,ljudi poredite me sa nekim ko nije usao u teretanu...zaista me blam...

 :dunno:
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!