EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: draganavv-Dnevnik ishrane trening  (Read 42588 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline leeloo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 210
  • Gender: Female
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #330 on: January 30, 2012, 09:50:26 AM »
Draga  :blowkiss:
kao prvo, nadam se da si jos uvek aktivna na forumu...ajde objavi se ako si tu,cisto da ne pisem 'u vetar'  :rolleyes01:
tragicno je, sto ti i ne znas koliko dobro mozes da se osecas u svom telu,koliko svaki dan moze da ti bude fantastican kad ti kilogrami koji te toliko muce krenu nizbrdo, i najzad koliko je ustvari LAKO doci do optimalne kilaze-mnogo lakse nego ta agonija koju prolazis mesecima nervirajuci se zbog svog izgleda. Ti se nalazis u zacaranom krugu, jelo-nerviranje-ocajanje-panika-jelo i tako sebe dovodis u stanje hronicnog nezadovoljstva koje te sprecava da uzivas u ZIVOTU, a toga sada nisi ni svesna jer si zarobljena u problemu koji je, veruj mi, trivijalan kad se odmaknes malo i pogledas 'big picture'. sigurna sam da imas snage da se izboris sa samom sobom,stvar je samo u tome da dozvolis svom telu da se resetuje i pocne da radi na optimalnom 'broju obrtaja', pa da vidis kako ce stostruko da ti se vrati svaki zdrav zalogaj i kako ce stvari da legnu na svoje mesto u tvojoj glavi, mnogo brze i lakse nego sto ti se sada cini...  :blowkiss:



Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #331 on: January 30, 2012, 12:40:08 PM »
Tu sam!Hvala ti na podrsci....Guram za sad,jedem dozvoljenu hranu,pridrzavam se pa cemo da vidimo...

Offline Zvezdana

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #332 on: January 30, 2012, 01:12:11 PM »
Leeloo, samo da te pozdravim, svojevremeno sam tvoju temu iscitala detaljno i dosta mi je pomogla u motivaciji  :blowkiss:

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #333 on: February 03, 2012, 09:16:48 AM »
 Krenulo je izgleda,bolje reci ja se pridrzavam pa ide,evo 5 kg manje.Nego cini mi se kao da imam manjak energije,ustajem umorna nekako,kao da me voz pregazio.Mozd aj ei zbog ovog ludog vremena velike su hladnoce pa dok idem posao-kuca smrznem se.Mada pre ce biti da je jer sam drasticno promenila ishranu

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #334 on: February 03, 2012, 10:32:07 AM »
Napisi jelovnik sta jedes, mozda si na premalo kalorija...


hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #335 on: February 03, 2012, 10:35:25 AM »
 Juce sam jela:
ovsene i jogurt
jedno celo jaje
3 belanca
2 manje jabuke
i kad sam dosla kuci s posla oslic sa povrcem
vecere nema jer sam u 8 vec zaspala.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #336 on: February 03, 2012, 11:02:49 AM »
Nije ni cudo sto nemas energije, jedes kao vrapcic...

Mislim li mjenjati nacin razmisljanja u vezi hrane i jesti vise?


hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #337 on: February 03, 2012, 11:06:58 AM »
 Ubacicu vise mesa onda dok sam na poslu

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #338 on: February 03, 2012, 11:22:22 AM »
Sto ne jedes jedno cijelo jaje, 2-3 bjelnceta i bar 50-70 grama ovsenih ujutru?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #339 on: February 03, 2012, 11:35:34 AM »
 To i jedem ovsene,jogurt,jedno celo jaje.....a belanca jedem kasnije