EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: draganavv-Dnevnik ishrane trening  (Read 42437 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #340 on: February 03, 2012, 11:47:10 AM »
Ne kasnije, jedi ih odmah...


Znaci prvi obrok 1 cjelo jaje, 2-3 bjelanceta i 50-70 grama ovsenih pahuljica...


Eto to ti je jedan od 5 obroka, sta ces jesti u drugom obroku?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #341 on: February 03, 2012, 11:54:04 AM »
Veruj mi da ne znam sta da nosim od kuce jos.....drugi obrok moze neko voce,i za kasnije da ponesem ribu ili meso jos i onda rucak kad dodjem kuci opet salata i meso.Sve nekako ali Ella sir nikako ne mogu do sad sam kupila ne znam koliko puta i svaka kutija mi je u smecu zavrsila neda se jesti stvarno mi je odvratan u svakoj kombinaciji

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #342 on: February 03, 2012, 12:30:49 PM »
Imas izbora, mozes junetinu, teletinu, ribu...ja bih i umjesto te vocke pojeo meso, ali ok...ako nisi gladna pojedi vocku, naravno ne bananu niti ista sto je puno secera...

Junetina je odlican izbor umjesto ela sira pred spavanje...

Sta jedes uz meso?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #343 on: February 03, 2012, 12:39:27 PM »
 Za sad salatu,i kuvano povrce (ono zamrznuto Frikomovo).....vecina mi je rekla da izbacim krompir i pirinac za sad....i hleb naravno.Ne znam mozda bi ipak moglo to da se ubaci kao prilog uz meso

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #344 on: February 03, 2012, 01:25:55 PM »
Ner moras bas skroz izbacivati krompir i pirinac, ali ok, jedi salate uz meso i odlicno ce ici.

Koliko mesa jedes po obroku?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.