EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Stomak - zakljucana tema  (Read 6710 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dzekil

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #10 on: February 10, 2013, 08:34:57 PM »
Bolje da si mi napisao to u vezi secenja ugljenih hidrata nego sto si ovo sve napisao u zadnjoj poruci.potrosio bi isto vremena i slova.sada me mozes i izbrisati sa foruma,nebitno je.trebas da delis savete a ne kritike. i ja nemam veliki problem sa debljinom nego samo sa stomakom.mislio sam da cu dobiti neki pametan odgovor od nekog lica koje je strucno,a vidim da se ti predstavljas za takvo lice. a dobio sam samo prazne recenice. uostalom...posto nisam ovde uspo da saznam nesto pametno,potrudicu se da procitam svaki post koji je napisan na temu mrsavljenja i kada to uradim na kraju cu opet otici kod nutricioniste,jer kao sto sam napisao u prvoj temi...20 godina bavljenja sportom...ne 2,nego 20. i u tih 20 godina mnogo znoja,mnogo ovsanih pahuljica i mnogo zdrave i nezdrave hrane i alkohola i droge i steroida i suplemenata.  i pored toga savrseno sam zdrav jer sam umeren...ali stomak i dalje imam. cao zdravo.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #11 on: February 10, 2013, 08:39:56 PM »
Druze, dobio si pametan odgovor, a za tebe je to prazna recenica.Dobio si da iscitas forum, ali to verovatno nije ono sto si hteo da cujes.Ne, ja ne trebam da delim savete,ja za to nisam placen,kao ni niko od nas, vec samo zavisi od nase dobre volje.Ne trebam da te brisem sa foruma nego da te podstaknem da dignes dupe i naucis nesto.Kao i sve ostale ovde.
20 god treniras, koristio si steroide i nisi znao ove osnove? Idem da skocim.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Fat Dragon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1032
  • Gender: Male
Одг: Stomak - zakljucana tema
« Reply #12 on: February 10, 2013, 08:48:06 PM »
Imam i ja stomak i mislio sam da se riješim istog na sledeći način.Super bi bilo ako bi neko sa foruma napravio mi jelovnik , skoknuo jednom dnevno do mene i napravio mi obroke za taj dan a usput i oprao sudove , naravno za dž.Još kad bi i namirnice doneo sa sobom.

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
Neka osjećaj bude s tobom.
Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad.Tu Bukas ko kanda bilduje.

Offline dzekil

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #13 on: February 10, 2013, 09:47:25 PM »
Brate,znam ja sve to sto ti nazivas osnovom. ali dzaba...od uvek vucem te vrtoglavice ako ne jedem jako kaloricnu hranu. sve sam probao...i ne ide.kao sto rekoh,jesam letos dosta smrsao...ali pored naponog treninga i mnoog kilograma piletine i proteina ja sam se ceo istopio...ruke,ramena,i malo stomak.mozda mi je genetika takva.
moj drugar je bio profi bilder i uvek me savetuje u vezi hrane..cak sam jeo isto sto i on,ali ne vredi.sve nesto naopako. mozda sam naopak covek :)      evo sada sam jeo piletinu,kuvani krompir i grcku salatu bez sira i maslinki,i mislim da je to ok. sit sam a stomak mi nije naduven. ali ako ne doruckujem jaku hranu,mogu samo da prelezim u krevetu ceo dan. imam naviku iz detinjstva da cim ustanem odmah jedem...i drugacije ne mogu da funkcionisem. ali kao sto rekoh,procitacu sve jer sam ovih dana dokon pa eksperimentisacu nesto. meni nije problem intezitet treninga ili nesto slicno,sve ja to znam...samo mi je problem sa cime da zmenim toliko masti koje unosim svakoga jutra a da pri tome nemam popsledica u toku dana. ugleni hidrati mi ne pomazu. da napomenem da sam pusac...mozda i to neke veze ima.ja necu trbusnjake...samo da mi ne strci stomak napolje i da nemam one pistolje sa strane.sve ostalo je normalno,osim slabijih grudi koje su verovatno posledica boksa i nedovoljnog vezbanja istih.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #14 on: February 11, 2013, 12:27:58 AM »
za to što ti hoćeš ćeš morati ipak malo da se pomučiš dok ti se telo ne navikne na manju količinu hrane. problem kod dijeta je manjak šećera, od toga ne možeš da ustaneš iz kreveta i zbog toga nemaš energije, a ne zato što si propustio da uneseš slaninu i pavlaku ujutru za doručak

ako hoćeš napiši kako se hraniš (vrstu i količinu namirnica), pa da vidimo gde škripi


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline dzekil

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #15 on: February 11, 2013, 03:55:58 AM »
razumljivo,ali osim toga sto imam manjak energije,ja imam polusvesno stanje,otezano disanje.sve u svemu,jako lose se osecam.e sad,kod poslednje regulisane ishrane to je bilo najizrazenije.jako cudan osecaj.bukvalno kao da umirem. mada moj san je u haosu i bice,jednostavno ne mogu da ga promenim jer moram da radim,a rad mi ne dozvoljava ustajanje u 7 i leganje u 22h. ali manje vise,meni se organizam navikao na to. e sad sto se tice ishrane sada cu vam reci.... posto sam cesto na putu zbog posla hranim se po restoranima,kao sto je primer ovih dana. zadnja 3 dana za dorucak sam jeo kuvana jaja i prsutu i mleko,pastu sa sirom koji je malo masniji (nemasni nemaju) i spagete sa piletinom kackavaljem i neutralnom pavlakom. pri tome danima kada treniram ujutru na prazan stomak popijem 25 grama proteina na bazi soje.za recimo uzinu jedem po jednu bananu,jabuku,kivi,pomorandzu i krusku.  onda idem na trening (samo teretana,bez kardio vec neko vreme) ,onda ide naravno opet 25 grama proteina. pa rucak...za rucak uvek jedem piletinu,zadnjih dana sa barenim povrcem koje je podgrevano na maslacu ( ipak je to restoran pa valjda imaju puno gotovog obarenog,i onda kada se narucuje oni tako podgrevaju) danas sam jeo piletinu,1 baren krompir i grcku salatu bez maslinki i sira. onda opet ide voce,sve isto i  za veceru opet piletinu sa cistim barenim povrcem i opet tako neku salatu,znaci bez masti ( jedina mast je na przenoj piletini).pred spavanje 25 grama proteina.  i protein pijem samo danima kada treniram. e sada...nije uvek ovakva hrana jer naravno priroda posla mi ne dozvoljava,nekada pojedem pizzu uvece,nekada pojedem riblje pljeskavice,nekada pojedem palacinke itd.   i naravno pizza sa slavije  :)    sto se tice slatkoga...kada jedem onda je to u nenormalnim kolicinama...nekada zaredjam 10 dana svaki dan da nesto slatko jedem...nekada 20 dana ne okusim slatko..nema pravila.   npr sutra za dorucak cu jesti onaj fabricki musli sa jogurtom,mada kontam da je taj musli pun secera,ali ajde da probam kako cu izdrzati.  sve u svemu...nemam dovoljno vremena da pazim na bas bas drasticnu sportsku ishranu,,kada sam kuci onda jedem kuvano,boranija,corba,spanac....  ali najveci problem mi je to sto mi organizam trazi jak dorucak. ja necu da budem maneken saplocicama i iscrtanim bicepsima..ne zanima me to...samo malo da skinem stomak.jer i u najvecoj snazi i treningu kada sam bio imao sam one pistolje sa strane na stomaku.  jedan primer,svi znate ko je Fedor...i kakav stomak ima...takav je i moj samo jos malo napupcen :)

Offline Gvozdeni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 549
  • Gender: Male
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #16 on: February 11, 2013, 07:04:02 AM »
Ishrana ti je katastrofa (isto kao i Fedorova, samo što on nije slušao ruske stručnjake, nego pičio samo dbol). Imaš šećera više nego Kostić. Uzmi čitaj to što ti je Milan rekao, posle lepo nađi temu rotacija UH i sastavi jelovnik, postavi, pa će se ispraviti. Ovako ne ide.

I lupi nekad taj enter majku mu

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #17 on: February 11, 2013, 02:47:41 PM »
dobro ...

aj sad da čujemo kako izgleda ta dijeta koju si isprobao i od koje ne možeš da ustaneš iz kreveta


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline dzekil

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #18 on: February 11, 2013, 04:18:07 PM »
ajde i to da napisem. ovako..dorucak :
    musli ili 4 kuvana jaja ili przena jaja sa pilecim prsima ili sendvic sa pilecim prsima
                                 rucak :
    kuvana jela kao sto su grasak,boranija,corba....punjene paprike...uvek piletina u svakom jelu,cureci bataci,frikovom italijanski miks przen na malo ulja....kuvan krompir skoro uz svako jelo....spanac sa piletinom i jogurtom....nekada pljeskavica sa pilecim mesom naravno,i klasika belo przeno plus neko grilovano povrce.
                             vecera :   piletina ili tunjevina,nekada oslic, kuvan krompir,kuvano povrce,kuvana jaja
               za uzinu uvek voce,pred trening 2 banane,posle treninga pomorandze. trening 4 puta nedeljno,ali jak...kardio,tacnije kik-boks
               nisam pio nikakve suplemente tada,mozda sam nekada imao i vise obroka dneveno ali sa slicnom hranom
             sto se secera tice,retko kada sam sladio kafu..ali retko kada,ali sam cesto uzimao po kafenu kasicicu meda.i da...jeo sam ponekeada onu cokoladu sa 70 posto kakaoa.ali ponekad i to po jednu stanglu,dve.to kada bas osetim pad energije, i uz svu ovu hranu sam popio galone srvene aqva vive hidroaktiv.
     eto,verovatno sam nesto ispustio od hrane ali to je verovatno to.   naravno desilose nekad da sam pojeo masnu obicnu plejskavicu,ili neki kroasan...ali to je bilo samo par puta za 3 meseca.
    i od svega ovoga organizam mi je doziveo lom.bio sam polu mrtav.mesec dana nisam mogao ni lagan trening da uradim. i posle toga sam jeo sta sam stigao (samo da napomenem da se kod mene kuci uvek sprema zdravija hrana zbog nekih zdravstvenih problema u porodici)  pecenje,jagnjetina itd niakda ne jedem,jednostavno ne volim.
    jutros sam doruckovao musli (onaj fabricki u plavoj kutiji,mislim da je klasik) ,kuvani krompir i 4 kuvana jaja.posle idem na trening,videcu kako ce da se odrazi.
       

Offline dzekil

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #19 on: February 11, 2013, 04:26:21 PM »
samo da dodam da sam sa takvom hranom i bas jakim treningom jako smrsao...ali nisam dobio zeljeni efekat da iscedim salo nego sam se iscedio ceo,pretpostavljam da sam potrosio dosta proteina iz organizma.