EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Teski pocetak sa 120 kg.....  (Read 9216 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kokolje

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Male
Odg: Teski pocetak sa 120 kg.....
« Reply #40 on: April 01, 2013, 05:09:43 PM »
Vec danas cu da probam kako ce ici. Ove sedmice cu moci da razdvojim,a sledece necu biti u mogucnosti,pa da li je ok tegovi ujutru pa mala pauza, pa kardio?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Teski pocetak sa 120 kg.....
« Reply #41 on: April 01, 2013, 06:38:54 PM »
Vec danas cu da probam kako ce ici. Ove sedmice cu moci da razdvojim,a sledece necu biti u mogucnosti,pa da li je ok tegovi ujutru pa mala pauza, pa kardio?

Mozes i odmah posle treninga, ja tako radim stalno posto mi je trening sa tegovima isto ujutru.

Offline kokolje

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Male
Odg: Teski pocetak sa 120 kg.....
« Reply #42 on: April 03, 2013, 05:07:11 PM »
Becks - Razmisljao sam,da li bi bilo pametnije da prvo skinem nekih 10 tak kg samo kardiom pa posle toga da ubacim tegove,ovim tempom ne mogu puno da izdrzim. Imam upale posle tegova, oko pola sata radim najobicnije vezbice,ipak mnogo bolje sam se osecao dok sam samo bicikl vozio.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Teski pocetak sa 120 kg.....
« Reply #43 on: April 03, 2013, 07:02:35 PM »
Becks - Razmisljao sam,da li bi bilo pametnije da prvo skinem nekih 10 tak kg samo kardiom pa posle toga da ubacim tegove,ovim tempom ne mogu puno da izdrzim. Imam upale posle tegova, oko pola sata radim najobicnije vezbice,ipak mnogo bolje sam se osecao dok sam samo bicikl vozio.

Bolje prestani kardio i pocni tegove. U cemu je problem? Sto imas upalu? lol I treba da imas.

Offline sajlonac

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
Odg: Teski pocetak sa 120 kg.....
« Reply #44 on: April 03, 2013, 09:10:37 PM »
Trening posle kog nemaš upalu i nije trening ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2