EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Rebelle protiv kilograma  (Read 10513 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rebelle fleur

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
Odg: Rebelle protiv kilograma
« Reply #10 on: April 02, 2013, 11:18:26 PM »
Nisam bas fan jogurta ali cu pokusati da onda mleko zamenim jogurtom sto vise mogu...
Pa samo sam 50gr... Onda cu gledati da i to izbacim sto vise mogu.
A mislila sam da mi uzina bude rice cake, jel to ok?
Danas sam bas zabrljala  :blush:

Offline Twin_mama

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 225
Odg: Rebelle protiv kilograma
« Reply #11 on: April 02, 2013, 11:31:46 PM »
Podeli tu kesicu od 50gr na 2-3  dana  :yes:

Ja ne bih jela takve stvari... tamo osim rize ima josh 100 aditiva ...citaj vise deklaracije...svuda ima secera,, i soje...i gde mislish da ih nema...ima ih... u pochetku jedi samo ono shto znash kalorijsku i nutritivnu vrednost... :yes:

Offline rebelle fleur

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
Odg: Rebelle protiv kilograma
« Reply #12 on: April 02, 2013, 11:37:14 PM »
Pifff a delovalo je tako lepo...
Onda cu od sada da sastavljam jelovnik za par dana unapred i da kacim ovde pa da me ispravite na vreme, a ne ovako kad sam vec smuljala...
A taj biljni sir jel bi smela? Sad me mrzi da odem do kuhinje da vidim sta pise sta ima ali ima neke biljne masnoce i ne mogu da se setim jos sta, pise da je zamena za neki sir na slovo E, i da mogu da ga koriste osobe na dijeti...

Offline Twin_mama

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 225
Odg: Rebelle protiv kilograma
« Reply #13 on: April 02, 2013, 11:43:08 PM »
E to ne bih znala, javice se neko od iskusnijih  :)

Ja ti preporuchujem ella sir... mozda treba par dana da se naviknesh na njegov ukus...ali je odlichan...0% mlechne masti, na 100 grama ima 12g proteina, i moze u sve da se mesha...poshto je neutralnog ukusa...mozesh da ga posolish...ili zasladish steviom, ubacish kakao ili cimet, ili samog sa mesom ili tunom..

Offline rebelle fleur

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
Odg: Rebelle protiv kilograma
« Reply #14 on: April 02, 2013, 11:46:37 PM »
Jela sam ella kad sam bila na Dukan dijeti, ok mi je... moram da ga potrazim jer ga kod mene jako retko ima...i sa tunjevinom u salamuri kuburim pa u nedostatku te onu cedim do smrti...
Jel ima jos neki siric koji bi mogao da prodje pored ella?
Skorz nemam inspiracije sta da jedem, pokusavam da sastavim jelovnik i hvatam se da pisem sve jedno isto

Offline Twin_mama

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 225
Odg: Rebelle protiv kilograma
« Reply #15 on: April 02, 2013, 11:51:45 PM »
Pa i svodi se u neku ruku... meso, sir, jogurt, jaja, povrce mozesh pa sa njim gledaj da malo "usharenish" kombinacije...
Pogledaj i taj musli shta sadrzi...  ;)

Offline rebelle fleur

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
Odg: Rebelle protiv kilograma
« Reply #16 on: April 02, 2013, 11:56:02 PM »
A sta je dozvoljeno da sadrzi musli, da znam onda kad vidim ujutru jel moze ovaj ili da bacam i kupujem drugi... Zasto mrzim ove prve dane dok se ne uhodam, dodje mi da vristim  :boxed:

Offline Twin_mama

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 225
Odg: Rebelle protiv kilograma
« Reply #17 on: April 03, 2013, 12:05:46 AM »
Pa musli je generalno pun secera, bolje ti je da jedes ovsene, pa tako mozesh da kontrolishesh kolichinu UH koju unesesh u organizam....

Offline rebelle fleur

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
Odg: Rebelle protiv kilograma
« Reply #18 on: April 03, 2013, 12:09:51 AM »
Hvala puno, sad cu nesto iskombinovati za par dana unapred...

Offline Twin_mama

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 225
Odg: Rebelle protiv kilograma
« Reply #19 on: April 03, 2013, 12:17:27 AM »
Pogledaj primere jelovnika u Lazicevoj temi, i procitaj ostale lepljive teme u ovom podforumu... ima i u mojoj temi saveti starijih chlanova... na moje jelovnike nemoj mnogo da se ugledash, dosta greshim, jer nazalost nemam izbora zbog finansijskog faktora...