EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: UH  (Read 173575 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: UH
« Reply #210 on: January 31, 2011, 04:48:48 PM »
tebi u rotacijama je potreban taj gi(kakav god daje) i ako ga smanjujes, onda neces praviti te "shokove" koje treba da proizvedu rotacije...

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: UH
« Reply #211 on: January 31, 2011, 04:51:56 PM »
Smanjujes GI skrobnih namirnica...
kako?

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: UH
« Reply #212 on: January 31, 2011, 04:53:06 PM »
tebi u rotacijama je potreban taj gi(kakav god daje) i ako ga smanjujes, onda neces praviti te "shokove" koje treba da proizvedu rotacije...


lazicu ja ako budem sve isto jeo i kad izbacim tih 100g ili 200g uh to bih bio uglavnom integralni hleb,jel ok tako?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: UH
« Reply #213 on: January 31, 2011, 04:54:17 PM »
Time sto ubacujes vlakna sa namirnicama izvorima skrobnih UH, "razblazujes" ih prosto receno. :)

Vidis sta je LAzic napisao. :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: UH
« Reply #214 on: January 31, 2011, 05:08:08 PM »
pa sa kojim namirnicama da pravim te skokove tj sta da izbacim nije mi sve bas najjasnije,jel cu ja uraditi ako izbacim 100g uh iz integralnog hleba?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: UH
« Reply #215 on: January 31, 2011, 05:14:43 PM »
Pa npr ako jedes pirinac, nemoj sa njih ubacivati vlakna...

Taj pirinac treba da napravi skok insulina, a taj skok ce biti manji ako dodas npr brokoli sa njim.

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: UH
« Reply #216 on: January 31, 2011, 05:56:29 PM »
a ok razumeo sam da ako npr jedem krompir tj skrobni uh da sa njim nemesam sargarepu tj vlaknasti uh?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: UH
« Reply #217 on: January 31, 2011, 06:35:21 PM »
Upravo tako.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: UH
« Reply #218 on: January 31, 2011, 09:40:47 PM »
ali mogu da jedem npr u 2h pirinac a za 2h sargarepu?

Offline BBIML1994

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #219 on: February 01, 2011, 02:17:42 AM »
Pa npr ako jedes pirinac, nemoj sa njih ubacivati vlakna...

Taj pirinac treba da napravi skok insulina, a taj skok ce biti manji ako dodas npr brokoli sa njim.


pa nema nesto visok GI pirinac
@ lazic  da nisi pomesao umesto GL stavio GI gore ?
Sam dobro skapirao GL je kao nesto ako je nisko jako malo ce se Uh pretvoriti u secer ,a ako je visok GL onda ce puno Uh da se pretvori u secer ??
Sta ce da bude ako odjednom unesem npr 700 gr pirinca ??kolko ce telo da iskoristi ,da li ce da se pretvori u secer ,dal ce samo da prodje kroz sistem,dal ce vise da digne ins nego nekih 100 gr ??