EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MNOGO LAZOVA!!!  (Read 35941 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline SLAVOLJUB PAUNOVIC

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 179
  • Gender: Male
  • http://www.facebook.com/pages/Space-Gym-GM/1992545
MNOGO LAZOVA!!!
« on: March 17, 2011, 02:48:33 PM »
Znam da ce se mnogi naci prozvanim za ovaj text, ali za iskrene ljude koji nisu skloni lazima vezano za ishranu i trening svakako ce biti zanimljivo za neku eventualnu diskusiju...
Sportom se bavim skoro ceo zivot,moji prvi poceci su bili kada sam imao sedam god.i od tada pa do danas sam tezio ka tome da naucim sto vise kako bih bio bolji sportista.U teretanu sam krenuo 99god.a takmicarskim bodybuildingom sam poceo da se bavim samo godinu dana kasnije uz pomoc mog dobrog druga i tadasnjeg trenera Miska Polomca.Naravno da sam i tada bio jako zainteresovan da saznam sto vise korisnih informacija vezanih za trening i ishranu, pa i dan danas ucim i nikada necu reci da sve znam...Medjutim, nikada nisam pricao ljudima da jedem 1kg mesa ako sam jeo 250 ili 300gr.nikada nisam lagao kako jedem ovsene pahuljice,vodim racuna oko ishrane a da nije tako.KOliko sam primetio vecina clanova raznih foruma izbacuje programe svoje ishrane i svi imaju istu zelju a to je da se izdefinisu ili da nabace kvalitetnu masu.Ista ta vecina tvrdi kako jedu do 1kg piletine,unose kvalitetnu suplementaciju,od hidrata jedu samo pirinac ili ovsene i radovno svi zestoko treniraju u gym-u i idu na trcanje.ja kada sam bio junior uspevao sam da u vansezoni pijem neki protein i da jedem oko 400gr mesa, i to ne svaki dan a u takmicarskim pripremama sam jeo oko 800gr belg mesa i jeo sam kornflex ili pirinac i uspevao sam da za 8 nedelja napravim definiciju dovoljnu za pobedu u juniorskoj kategoriji a pri tom nisam koristio niti glutamin, ni bcaa ni bilo koju drugu suplementaciju sem whey proteina koga i ne racunam za suplement.Sada vecina momaka ima mnogo bolju i kvalitetniju ishranu nego ja sto sam je tada imao, pa opet nisu zadovoljni formom!Moj zakljucak je sledeci,pojedinci samo seru i laprdaju kako jedu kvalitetno,treniraju i td.a u stvari niti se trude da nauce niti imaju poverenja kada ima nesto kazes i objasnis.Traze pojedini savete kako da se izdefinisu i kada im trazis da napisu svoj dnevni meni, ispada da oni naveliko drze takmicarsku dijetu i unose osnovnu suplementaciju  :lol: pa dobro ako je tako,ali gde su onda svi ti momci na takmicenjima?
SPACE GYM GM

Offline POLOMAC

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 171
  • Gender: Male
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #1 on: March 17, 2011, 03:31:41 PM »
Bas tako.... :bb02    :clap:   :clap:   :clap:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #2 on: March 17, 2011, 03:33:12 PM »
fala bogu,kad cujem rekreativce kako savrseno jedu i samo usisavaju kilograme mesa,a znam sta neki takmicari kod nas jedu i osvajaju prvenstva...Vole ljudi da preteruju jer tako ispadaju jaki karakteri.
Why so serious?

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #3 on: March 17, 2011, 04:07:48 PM »
Ima u ovom podobro istine  :clap: nekad sjednem na guzicu kad vidim pojedine jelovnike na forumu pa me stid i reci koliko dobro jedem tj. ne jedem  :wallbash1: pa se pitam dal se isplati ta razlika  nekad i po 2gr. proteina po kg  u odnosu na moj unos za rezultate u pet deka ili losije. Al ipak  dosta stvari napisanih u vezi jelovnika  uzeti s rezervom i na osnovu njih ne donositi neke zakljucke, jer i slijepac zna da nije isto unijeti 1gr i 2,5gr i vise proteina po kg al kod nekog se to ocito izgleda ''cudno'' neprima i nema efekta :wallbash1:

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #4 on: March 17, 2011, 04:19:14 PM »
Ne treba se sa ovim puno opterecivati, uvek ce biti ljudi koje biju kompleksi i koji ce na ovaj ili onaj nacin pokusati da ih rese ... a najzlosnije od svega je sto oni ne kapiraju da na taj nacin lazu samo sebe ...
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #5 on: March 17, 2011, 04:21:57 PM »
tačno ovako, prava istina
ne vjerovatno je kako ljudi fol pravilno jedu, a kada dođe takmičenje, nigdje takvih likova
u potpunosti si u pravu, da svi ovako jedu kako pričaju, svi bi bili bilderi iu primjetni po ulici
a nigdje nikoga
i normalno, da se ne spominje finansijska strana
ljudi koji se bave ovim sportom i koji imaju sponzore, pa je pitanje da li mogu baš ovakvu ishranu priuštiti
tipa 10 kila piletine
2 školjke jaja
pola kg glutamina
kila whej proteina
500 kom amino kiselina itd
i još što šta ( ovo sam samo naveo između ostalog ) ali sedmično fol se ovako hrane,
pa ljudi moji, koliko je to para onda mjesećno
nevjerovatno

Offline KRLe_91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #6 on: March 17, 2011, 05:05:50 PM »
E nek je neko i ovo napisao xD Pa jednostavno je...Prvo lazes sebe,pa posle druge.Zato ja napisem da mi ishrana izgleda OTPRILIKE tako kako sam napisao,jer desi se nekad da uvijek nesto iskrsne,da li finansije il sta znam,pa ne ispunim svoj plan,ali nastojim da se drzim toga. A vezano za treninge, pa logicno je,moze svako pricat sta hoce,ali slabo ce ko napredovat sa FUSH treningom :) A garantujem za sebe da ni na ju tjubu slabo koji snimci sadrze moju patnju prilikom treninga :) xaaxxa
Malo sale :P

Svaka cast na postu i podrzavam!
Kad je tesko kazu dosta,
ustvari to je klopka
ali imam serum protiv toga
FORMULA JE VOLJA!

Offline vlado0550

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 258
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #7 on: March 17, 2011, 05:37:09 PM »
Sta reci, ima istine da se svasta pise, ali kako tanor rece, pa ko laze, laze sebe, ipak treba pokusati na neki nacin da se ljudima da do znanja da su u zabludi, ali isto tako sto mogu vidjeti iz ovog posta da su svi raspolozeni za razne "traceve" pa se cini mi se na bodybuilding forumina pocelo pricati o svemu i svacemu, a sve manje o bodybuildingu...

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #8 on: March 17, 2011, 05:47:02 PM »
 :yes:
 
:lol: sad se svi vade  :lol: :lol: :lol: .......... sto rece slavoljub nasli su se prozvanim  :lol: :lol:

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #9 on: March 17, 2011, 07:24:26 PM »
jer se racuna u 1kg mesa kobaja i suhomesnato?  :wow: :yes: :lol: