EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ishrana- ko koga laze?  (Read 52180 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Ishrana- ko koga laze?
« on: May 16, 2011, 03:01:08 PM »
Kada sam vec uspela da nadjem vas sajt :), da vas pitam jos par pitanja  ;). Zanima me sta da se jede na faxu (nosenje od kuce je nemoguce  :bored: iz vise razloga). A kod faxa imam samo pekare i maxi. Ovo mi je isto jako cudno. Drugarica je bila kod nutricioniste i  rekao joj je da jede Wellnes, bonzitu i sl.. sto mi uopste nije jasno  (videla sam na nekim postovima da vecina ima lose misljenje o ovome) a i sam pogled na tablicu kalorija nam govori da je svejedno ocemo li jesti to il cokoladu. Zato i jeste naslov- ko koga laze. Kako ce neko smrsati ako jede wellnes koji je toliko kalorican. Isto tako, da li postoji nesto "pametno" za zamenu, sto mozemo kupiti u maxiju i koje je vase misljenje o lanenim plocicana i onim integralnim stapicima?  :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #1 on: May 16, 2011, 03:11:14 PM »
zasto ne mozes, npr
sendvich od integralne kifle, belo meso,(moze sirni namaz) list salate
pa sledece samo casa jogurta
pa sledece neka vocka, to su vec 3 odlicna obrok
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #2 on: May 16, 2011, 03:43:33 PM »
zasto ne mozes, npr
sendvich od integralne kifle, belo meso,(moze sirni namaz) list salate
pa sledece samo casa jogurta
pa sledece neka vocka, to su vec 3 odlicna obrok




ovo za sirni namaz ok, al da prezivim od 9 do 7 (kako po nekada imam raspored) sa casom jogurta- tesko  :bored: . Fax me je ostavio ne samo bez zivaca nego i bez ok linije. Kad sam prestala da treniram odbojku dobila sam par kilograma i to na bokovima, al ok, sve do faxa... Sad imam mnogo viska, al posto trcim hocu i da promenim ishranu (bar koliko mogu) pa da ubrzam proces vracanja na  "idealno"  :). Koliko treba da izgubima nemam pojma al najvise je problem sa bokovima koji su mnogo siri od obima grudi (a koliko znam trebalo bi biti da je u ravnotezi il bar priblizno). Problem je i to sto ne volim da jedem kuvano meso (tacnije ne volim meso uopste sem belog pileceg mesa), od jabuka sam gladna, kruske mi ne odgovaraju stomaku.. sve u svemu ostaje samo pekara koja me je i kostala linije  :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:. Spanska serija  :hitself: . Pa, sta mislis o lanenim plocicama i sl stvarima iz "zdrave hrane"... Zao mi je sto ostale gnjavim, al sta da radim :bored:

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #3 on: May 16, 2011, 03:48:36 PM »
U zdravoj hrani mozes naci nesto sto te moze zasititi (lanene plocice, heljdine plocice, kikiriki...) ali tu nemas kvalitetnih proteina. Ja kad idem na faks ubacim 2 tunjevine u 2 kifle i litru jogurta i jabuku. Nekad izmiksujem kuvana belanca sa sirom i to postane onako kasasto i time napunim kifle. Nekad ubacim belo meso u sendvic i ela sir...
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #4 on: May 16, 2011, 04:14:40 PM »



ovo za sirni namaz ok, al da prezivim od 9 do 7 (kako po nekada imam raspored) sa casom jogurta- tesko  :bored: . Fax me je ostavio ne samo bez zivaca nego i bez ok linije. Kad sam prestala da treniram odbojku dobila sam par kilograma i to na bokovima, al ok, sve do faxa... Sad imam mnogo viska, al posto trcim hocu i da promenim ishranu (bar koliko mogu) pa da ubrzam proces vracanja na  "idealno"  :). Koliko treba da izgubima nemam pojma al najvise je problem sa bokovima koji su mnogo siri od obima grudi (a koliko znam trebalo bi biti da je u ravnotezi il bar priblizno). Problem je i to sto ne volim da jedem kuvano meso (tacnije ne volim meso uopste sem belog pileceg mesa), od jabuka sam gladna, kruske mi ne odgovaraju stomaku.. sve u svemu ostaje samo pekara koja me je i kostala linije  :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:. Spanska serija  :hitself: . Pa, sta mislis o lanenim plocicama i sl stvarima iz "zdrave hrane"... Zao mi je sto ostale gnjavim, al sta da radim :bored:
ovo sto sam ti naveo je 3 obroka :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #5 on: May 16, 2011, 04:20:41 PM »
Kada sam vec uspela da nadjem vas sajt :), da vas pitam jos par pitanja  ;). Zanima me sta da se jede na faxu (nosenje od kuce je nemoguce  :bored: iz vise razloga). A kod faxa imam samo pekare i maxi. Ovo mi je isto jako cudno. Drugarica je bila kod nutricioniste i  rekao joj je da jede Wellnes, bonzitu i sl.. sto mi uopste nije jasno  (videla sam na nekim postovima da vecina ima lose misljenje o ovome) a i sam pogled na tablicu kalorija nam govori da je svejedno ocemo li jesti to il cokoladu. Zato i jeste naslov- ko koga laze. Kako ce neko smrsati ako jede wellnes koji je toliko kalorican. Isto tako, da li postoji nesto "pametno" za zamenu, sto mozemo kupiti u maxiju i koje je vase misljenje o lanenim plocicana i onim integralnim stapicima?  :)

nemoj se smarati brojem obroka bezveze .... psihichki je to teshko izdrzati i ne mozesh ziveti po sablonu ...
samo gledaj da unesesh odredjene makronutrijente u periodu od 24h .. kako cesh ih rasporediti je neverovatno nebitno ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #6 on: May 16, 2011, 07:20:31 PM »
I opet ta prica krece...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #7 on: May 16, 2011, 08:40:50 PM »
nemoj se smarati brojem obroka bezveze .... psihichki je to teshko izdrzati i ne mozesh ziveti po sablonu ...
samo gledaj da unesesh odredjene makronutrijente u periodu od 24h .. kako cesh ih rasporediti je neverovatno nebitno ..


ne shvatam odg... nisam ni pitala koliko obroka nego- sta jesti kad si okruzen "junk" hranom koja meni tj mom metabolizmu ocigledno ne odgovara...

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #8 on: May 16, 2011, 08:56:14 PM »
ovo sto sam ti naveo je 3 obroka :)

hahahha, ja mislila ovo 3 obroka =3 dana  :hitself:  pa mi nije bilo jasno, msm znam da ste -zdrav zivot, telo, linija i co.. al samo jogurt :nonono:. Plavusa u srcu  :lol:

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #9 on: May 16, 2011, 09:11:50 PM »

ne shvatam odg... nisam ni pitala koliko obroka nego- sta jesti kad si okruzen "junk" hranom koja meni tj mom metabolizmu ocigledno ne odgovara...

nista .. jedi kad dodjesh kuci
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!