EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Nike92-Moja ishrana, moja tema  (Read 37982 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Nike92-Moja ishrana, moja tema
« Reply #10 on: December 12, 2011, 05:11:49 PM »
Moja kravica je onda sir za tebe, takodje ima neki iz Sipova svjezi sir, ali je gadan tj. kiseo do zla boga.  :yes: :yes:

Nisam siguran, ali mislim da se moze i zbregov svjezi sir jesti ako se ne varam, mada me je taj sir nesto zbunjivao oko natpisa u vezi masnoca...

Jesi iz Banjaluke ili?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Nike92-Moja ishrana, moja tema
« Reply #11 on: December 12, 2011, 06:28:25 PM »
Moja kravica je onda sir za tebe, takodje ima neki iz Sipova svjezi sir, ali je gadan tj. kiseo do zla boga.  :yes: :yes:

Nisam siguran, ali mislim da se moze i zbregov svjezi sir jesti ako se ne varam, mada me je taj sir nesto zbunjivao oko natpisa u vezi masnoca...

Jesi iz Banjaluke ili?

Hvala ti !
Nisam iz BL!

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Nike92-Moja ishrana, moja tema
« Reply #12 on: December 13, 2011, 08:58:58 AM »
Iz zvornika sam tacnije, kupicu taj sir onda tnx

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Nike92-Moja ishrana, moja tema
« Reply #13 on: December 13, 2011, 06:45:28 PM »
Evo kupio malo pre one pahuljice nisam nasao ovsene, nasao sam mesavinu svih pahuljica i plus jos ima. Evo slika pa da se pogleda:
http://imageshack.us/photo/my-images/808/1004058a.jpg/

Je li valja ovo?
Je li bolje ili losije od ovsenih pahuljica?


Sir sam uzeo  moja kravica kao sto mi je rekao tenssa  evo i od njega 2 slike:
http://imageshack.us/photo/my-images/560/1004054xl.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/39/1004055v.jpg/
valjda je to taj sir na koji si mislio, drugog nema

Pozz




Offline teskostecenje

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Nike92-Moja ishrana, moja tema
« Reply #14 on: December 13, 2011, 07:09:48 PM »
Bolje su ti ovsene 10x od ovoga al jbg sta je tu je,mogu i razane po meni su oni jos bolje jer imaju jos manje masti(2.5) nego ovsene koje imaju 7.5gr,sir deluje ok a umesto sira moze i meso ako ti je finansijski jeftinije

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Nike92-Moja ishrana, moja tema
« Reply #15 on: December 14, 2011, 07:33:18 AM »
To je taj sir (iako pise da je pakovanje od 450 grama, u stvari to veliko je od 900 grama).

Nisi trebao uzeti musli (iako pise da nema secera, grozdjice i ostalo osuseno voce je puno secera) vec ovsene pahuljice, kod nas su ti najbolje vec samljevene hahne ovsene, kostaju oko 1.5 KM (u merkatoru zadnji put bile 1.08 KM).


hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Nike92-Moja ishrana, moja tema
« Reply #16 on: December 14, 2011, 11:28:29 AM »
To je taj sir (iako pise da je pakovanje od 450 grama, u stvari to veliko je od 900 grama).

Nisi trebao uzeti musli (iako pise da nema secera, grozdjice i ostalo osuseno voce je puno secera) vec ovsene pahuljice, kod nas su ti najbolje vec samljevene hahne ovsene, kostaju oko 1.5 KM (u merkatoru zadnji put bile 1.08 KM).




Nema kod nas merkator, ima drugih megamarketa pa cu otici videti.

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Nike92-Moja ishrana, moja tema
« Reply #17 on: December 14, 2011, 11:59:20 AM »
Ja sam jednom probao ovsene pahuljice pre 1 godinu, bila mi muka nisam mogao jesti.
Dok ovaj musli sada sto sam uzeo mi je lijep.
Je li on toliko los.
Sta mu fali osim secera tih sto ima ?
Ako mozes objasniti

Offline teskostecenje

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Nike92-Moja ishrana, moja tema
« Reply #18 on: December 14, 2011, 12:37:51 PM »
nije bas toliko los ali je losiji od ovsenih itd,ima secera(fruktoza,dekstroza) i veci %masti,bolje pirinac,razani/integralni hleb,krompir ako ne mozes ovsene

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Nike92-Moja ishrana, moja tema
« Reply #19 on: December 14, 2011, 09:24:29 PM »
ok tnx,
a da li mogu npr. nekada kada nemam mesa za neki obrok, posto 3 puta dnevno u obrocima treba meso da jedem, pa npr da kada nemam za sva 3 obroka da jedan sa tunjevinom ili sardinom.