EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Tablice kalorija  (Read 221330 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Tablice kalorija
« Reply #80 on: May 04, 2011, 04:15:48 PM »
pa uvek je bolje sveže, bez previše aditiva
plus što je skuša bogata omega mastima, a tunjevina je u najobičnijem biljnom ulju ...


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline madnesS1992

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Tablice kalorija
« Reply #81 on: May 04, 2011, 05:00:47 PM »
Pa jeste,ali po tablici,tunjevina ima 27g proteina,a skusa 19g :P
Put od hiljadu milja zapocinje se jednim korakom.

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Tablice kalorija
« Reply #82 on: May 04, 2011, 05:21:42 PM »
Imam jedno pitanje,sta je bolje,tunjevina iz konzerve,ili sveza skuša(barena)??  :help:
u kom smislu "bolje"?

kao sto je und rekla, sve sto je sveze je bolje (zdravije)......... a ako ganjas proteine onda uzmi tunjevinu (ako tako tablice kazu)

Offline madnesS1992

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Tablice kalorija
« Reply #83 on: May 04, 2011, 06:05:41 PM »
oke,hvala na odgovoru.
Put od hiljadu milja zapocinje se jednim korakom.

Offline alexrr

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Tablice kalorija
« Reply #84 on: March 10, 2013, 06:48:11 PM »
Buduci da nisam mogao naci preglednu tablicu (fitnessvodic.com je ekstra ali nije pregledna ni malo), pa sam u sklopu projekta koji radim napravio tablice sa pretragom i kategorijama.

:link:

Offline Marko 97

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Odg: Tablice kalorija
« Reply #85 on: April 10, 2013, 04:12:52 PM »
da li neko zna koja je kaloriska vrednost euro krema ?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Tablice kalorija
« Reply #86 on: April 10, 2013, 04:15:49 PM »
570 kalorija...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Alexandra 92

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: Tablice kalorija
« Reply #87 on: April 16, 2013, 03:53:02 PM »
Super su vam tablice,bas mi je drago da sam naisla na ovu temu....Da vam kazem da surutka u prahu ima vise kal od one u tecnom a i mnogo je zdravija....Htela sam da vas pitam nije mi nesto jasno....Dosta vrednosti sam u poslednje vreme naucila napamet ali me interesuje sta nas u stavri goji?Da li nas goje ugljeni hidrati,masti ili kal?Ili bar sta nas najvise goji od tih ponudjenih?
-Nije vazno koliko jak udarac mozes da podneses, vec je vazno koliko udaraca mozes da primis a da ostanes na nogama i nastavis dalje!!!!

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Tablice kalorija
« Reply #88 on: April 16, 2013, 05:46:40 PM »
Visak kalorija prvenstveno, bez njega se ne mogu kile dobijati, naravno i izbor namirnica ima dosta uticaja na sitost i sveukupan izgled...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.