EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: gaga - dijeta  (Read 7371 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline gagadb

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
gaga - dijeta
« on: December 20, 2009, 08:03:29 PM »
Vec neko vreme oblecem oko ovog foruma pa resih da otvorim temu. Visoka sam 166cm, sada imam 67kg, volela bih 56. Procitala sam vecinu tekstova sa foruma o pravilnoj ishrani, vezbanju, pa se nadam da sam nesto i naucila :) Napravila sam jelovnik za utorak da me ispravite ako ne valja da ne brljam! Pocinjem od prekosutra jer sutra necu biti kuci ceo dan i necu biti u mogucnosti da sprovedem dijetu.

22.12.09. utorak
D: 10g ovsenih pahuljica, 10g razenih, 10g jecmenih, 10g psen.mekinja sa 200g jogurta
U: jabuka
R: 150g pilecih fileta dinstanih sa kasikom ulja, 50g integr.pirinca
U: 200g jogurta
V: 150g pilecih fileta i 150g brokolija
Ukupno: 1205kcal


Jel valja ovo ista? :hmm: I zanima me, jel ok da unosim 1200-1300kcal, jer po onim proracunima bih trebala mnogo vise ali ja stvarno ne mogu da pojedem toliko mesa. I zaboravila sam da napisem da imam 20god. i sto se tice vezbanja imam kuci sobni bajs i tegice pa sam mislila 3xnedeljno ujutru na prazan stomak da vozim jedno 30-40min. i onim danima kojima ne vezbam da radim vezbe za ruke i ledja jedan dan, drugi dan trbusnjake, vezbe za guzu, cucnjeve i tako to i tako u krug. :showoff:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: gaga - dijeta
« Reply #1 on: December 20, 2009, 09:52:18 PM »
moze neka fotka da te pogledam..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline gagadb

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: gaga - dijeta
« Reply #2 on: December 20, 2009, 11:19:51 PM »
moze fotka nego jel nije problem da ti posaljem na mejl posto je u kupacem pa da se ne "eksponiram" previse :blush:
ok

morala sam staviti link za sliku, ne mogu da saljem poruke ne znam sta se desava, pa cu posle obrisati.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: gaga - dijeta
« Reply #3 on: December 21, 2009, 12:21:25 AM »
imas li stresa , nervozu, itd
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline gagadb

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: gaga - dijeta
« Reply #4 on: December 21, 2009, 12:30:11 AM »
nemam problema sa emocionalnim prejedanjem ako si to hteo da me pitas :) jedem i kad sam srecna i kad sam tuzna, ma stalno nesto jedem ali po malo a ovaj visak sam nabacivala postepeno tokom godinu dana posto mi se sve lepi ali bukvalno sve a ne volim da vezbam bas. I najveci problem su mi ruke, imam malo cudna ramena ako si primetio nekako spustena i debele butine :blush:Imas neke vezbe da mi preporucis za to?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: gaga - dijeta
« Reply #5 on: December 21, 2009, 09:11:16 AM »
ne emotivnim , bilo kakvim stresom..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline gagadb

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: gaga - dijeta
« Reply #6 on: December 21, 2009, 06:01:02 PM »
Pa nista specijalno, pred ispitni rok sam obicno nervozna i najvise sam se i ugojila tada. Zaboravila sam da napomenem da sam pre jedno godinu i po dana bila na dijeti koju mi je prepisao nutricionista i skinula 12kg za 2 i po meseca odprilike, imala sam 56-57 tada, to sam odrzavala par meseci i onda opet pocnem da jedem testa i slatkise, npr.jedan ceo dan jedem u meku, dorucak i rucak ili odem u pekaru i pojedem pola kile forneta pa mi posle ne bude dobro, pa sam sledecih par dana na dijeti i tako sam "balansirala" godinu dana i postepeno nabacivala kilograme i opet se vratila na staro  :nonono: Isla sam na aerobik kad sam bila na dijeti, pa posle par meseci u teretanu skoro svaki dan, navukla se pojma nemam sta mi bi i tu sam radila sve moguce vezbe za ruke i noge na svim mogucim spravama i rezultat je bio da su mi noge bile jos i deblje, ko da sam ih nabildovala tako da sam posle mesec dana prestala da vezbam. Ona slika je od septembra ove godine, tad sam imala 2-3kg manje nego sad , nju sam stavila jer se najbolje vidi sta je problematicno. Kad smrsam kukovi mi se nekako izgube a noge mi ostanu nekako debele, imam malo jaca kolena, ruke i ramena katastrofa, jedino mi je stomak i dupe ok. I da ne zaboravim, kad vezbam cardio, na traci i biciklu puls mi je jako visok, cim krenem dodje na 160 a posle zna da predje i 180. Nemam nikakve tegobe zbog toga, isla sam na sve moguce preglede, stitne zlezde, srca i sve je ok, kaze doktor da mogu normalno da vezbam i da ce to vremenom prestati. Mozda sam previse intenzivno vezbala a nisam bila u kondiciji, pojma nemam. Svaki savet je dobrodosao i ja cu ga rado ispostovati :) Ne ocekujem ja sad da napravim cuda od svog tela ali hocu da popravim sto se popraviti moze...dok smo mladi :)

Offline gagadb

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: gaga - dijeta
« Reply #7 on: December 21, 2009, 11:06:27 PM »
Ne znam da li sme da se pise post za postom, ako ne moze ja se izvinjavam ali moram da postavim jos par pitanja posto sutra pocinjem sa dijetom. Ja bih drzala dijetu bez ovih varijacija, ujutru bih jela pahuljice i jogurt ili tunjevinu,hleb i jogurt, za uzinu voce, rucak - danima kad vezbam kardio protein-skrob a kad ne vezbam protein-vlakno i posle samoproteine i vlakna i skrob ne bih jela posle 5 posto ustajem malo kasnije jer ucim do kasno nocu. Jel moze to tako? I nije mi jasno koliko proteina treba da unesem dnevno, u Lazicevom objasnjenju pise da osobe koje imaju do 80kg treba da unose 1.5g po kg sto znaci da bih ja trebala da unosim oko 100g proteina :hmm: mislim da nisam dobro skapirala pa ako moze neko da mi pojasni ovo.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: gaga - dijeta
« Reply #8 on: December 21, 2009, 11:28:38 PM »
ok ti je ovaj jelovnik na pocetku
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline gagadb

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: gaga - dijeta
« Reply #9 on: December 21, 2009, 11:45:46 PM »
ok, hvala!