EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Slepa ulica posle devet meseci  (Read 15540 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Slepa ulica posle devet meseci
« Reply #30 on: February 01, 2010, 04:34:58 PM »
Quote
ali znam o cemu se radi tako da necu to komentaristati
Experti... :clap: :clap:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Slepa ulica posle devet meseci
« Reply #31 on: February 01, 2010, 06:21:02 PM »
Pedja molim te dok si na mrezi kazi mi u tih 40 ili 50min u teretani, koliko da bude onda kardio a koliko sprave? Ja sam isla dva kruga-tako su nazvali 2x15 min kardio (traka pa bajs u drugom krugu) i naizmenicno noge 20 ponavljanja pa ruke 15 ponavljanja + trbusnjaci, struk i ledja. Ajde mi daj program za tih 40min(Ako smem da predjem na ti?) :help:

mozda si me videela da sam tu ali ne to ej verovatno ostalo samo cas kada sam bo prijavljen ili slicno
nije ni bitno
ali zasto da radis cardio ponovo i pre tegova u teratani?
15 ponavljanja za tebe je ok ali da ti 15 ponavljanja ne bude da uzmes tegove od 2 kg i uradis 15 ponavlnja i kazes da neces vece tegove zato jer ces da se nabludujes
znaci tezina mora da bude tolika da je maximalno podgines 15 ponavljanja
 a neznam kakav je to program koji ia samo ruke ledja i stomak?
meni se cini da ovde mnogo toga fali a pogtovo sistem i program vezbanja
moja ti je preporuka da radis cardio svaki dan na prazan stomak a da u teretanu ide za pocetak svaki drugi dan i da tako i podelis misice
jedan dan npr da radis noge,guzu,zadnju lozu i stomak...5 ili 6 vezbi koje ce obuhvatiti sve ovo sto sam naveo kroz macimalno 15 ponavalnja
onda sledeci dan radis samo carrdio i to ako hoces mozes ujutro i uvecer po 30 min taj dan
sledeci dan da radis ledja npr kroz 3 ili 4 vezbe sa po 15 ponavlnja a mozes na kraju i stomak
i td itd itd itdi

Offline Monca

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Female
Odg: Slepa ulica posle devet meseci
« Reply #32 on: February 03, 2010, 12:34:03 PM »
Peđa moram da se zahvalim. 3 dan- 1kg manje. :clap:
Savet za teretanu prihvaćen ali zasad 1x nedeljno, pa kad ne bude efekta idem 2x itd. 30min orbitreka ujutro i dobra upala mišića natkolenice  :lol:
Hvala  :yes:

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Slepa ulica posle devet meseci
« Reply #33 on: February 03, 2010, 12:52:29 PM »
nema na cemu da mi hvalis
to je tvoj uspeh i samo nastavi
meni je drago ako na bilo koji nacin mogu da pomgnem

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Slepa ulica posle devet meseci
« Reply #34 on: February 05, 2010, 09:50:45 AM »
hej monca, daj si ocisti spremnik privatnih poruka pun ti je ne mogu ti poslati novu poruku

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Monca

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Female
Odg: Slepa ulica posle devet meseci
« Reply #35 on: February 11, 2010, 07:59:04 PM »
Rekoh da se javim da ne mislite da sam još jedna od onih koje su odustale.
Držim se programa, čak sam uvela HIIT (svaki drugi dan) umesto kardia, jer vaga ne mrda, tj druga kila neće dole. Inače sam probala Mitotropin (dobila sam nekih 20-tak tableta) i posle dva dana više i ne osećam da sam ga popila, iako moram da napomenem da pijem sagorevače samo ujutro jer ne mogu da spavam uveče od njih.
Da ne budem previše stroga vidim pomak na farkama :yes:, ali me vaga nervira-mislim - neću odustati ali volim da vidim taj napredak.
Počeo je problem sa neredovnom stolicom - rešavaću to LAXOMUCILOM.
Inače Peđa, da li mogu da zamenim pirinač vikendom za krompir ili integralnu testeninu. Brine me GI pirinča. Pogotovo večernji obrok.
Pozdrav

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Slepa ulica posle devet meseci
« Reply #36 on: February 11, 2010, 11:16:44 PM »
Unosi vise vlakana....




zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 18, 2010, 10:56:02 AM by Und3i2c0v3i2 »