EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: kako finishirati izgled  (Read 30441 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ninana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Female
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #100 on: July 02, 2009, 05:29:39 PM »
Samo da se javim kratko da sam tu, drzim se varijacija i onih jelovnika za koje je receno da su dobri, i vezbanja i hiita ujutro. Hvala svima na ispravkama jelovnika i Lazicu na programu vezbi, cini mi se da sam ojacala, pa bih ubacila po jos jednu seriju. Moram da prijavim i varanje u ponedeljak, iskreno preselo mi je, kada sam sutradan bila svesna da mi jutarnji hiit trosi taj cheat obrok, umesto onoga sto treba da se trosi. Videcemo mere kad dodje dan za merenje.

Offline ninana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Female
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #101 on: February 23, 2010, 05:00:15 PM »
Veliki pozdrav svima!

Iako me nema aktivno na forumu, svakih nekoliko ja svratim, podsetim se, i uvek procitam nesto novo i korisno. Isto tako, ko god u mojoj okolini kuburi sa kg ili ima neke nedoumice u vezi ishrane, samo ih saljem na vas sajt, jer verujem da ne postoji tema o kojoj nije pisano, niti pitanje koje je ostalo nerazjasnjeno.

Htela bih od srca da zahvalim svima na dobroj volji, utrosenom vremenu i sugestijama.
Zahvaljujuci svima vama i informacijama sa ovog sajta, pridrzavam se ovog nacina ishrane nekih 70% i usao mi je pod kozu odavno vec. Normalna ishrana u kojoj jedem sve zdravo, i vise cak od neke prosecne osobe.
Onih 30% odlazi na povremeni junk koga takodje priustim, u granicama normale, kao i na povremene izlaske i vecere, praznike itd.
Tako da se ja sve vreme drzim na oko 52 kg, +/- 2kg (najvise je bilo 54kg zimus oko Nove Godine).

Trenutno imam 53kg, ali nisam nezadovoljna, obimi su mi kao letos kada sam imala 51,5kg.
Poslednjih mesec dana sam se vise aktivirala, vozim redovno sobni bajs (hiit 25min), radim vezbe sa tegovima (kucna varijanta po Lazicevoj preporuci) koje sam malo "pojacala", jer nemam nikakve upale misica. Osecam se lepse, zategnutije i nadasve srecno, jer kao sto rekoh vec, ovaj sajt i svi saveti su moja "formula" kako za odrzavanje (70% pridrzavanja), tako i za skidanje te 2-3 kile kada je potrebno (100% pridrzavanja).

Jedino mi je zao sto se jako tesko mogu organizovati sa vremenom da krenem u teretanu (a zelela bih bas), tako da se krpim sa Lazicevim kucnim vezbama sa tegovima, ubacujem i neke nove, pojacavam nedeljni tempo itd (dobila kilogram od vezbanja, ali kad obucem usku haljinu, malih kobasicica oko stomaka nema! To je za mene velika stvar, obzirom na mojih, skoro 31 god).

Nemam nikakva pitanja (mada ko zna uskoro) :)
hah, verujem da vas glava vise boli od mase pitanja koja se ponavljaju.....samo htedoh da vas pozdravim i zahvalim na svemu.

Odoh sada da klopam svoj slatkis, pola kasikice ness kafe, zasladjivac, seckani bademi, aroma ruma i par kasika Elle.  :blowkiss:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #102 on: February 23, 2010, 05:01:46 PM »
pozdrav i tebi, drago mi je da je nas trud urodio plodom i kod tebe  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline ninana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Female
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #103 on: February 23, 2010, 05:15:55 PM »
Jeste jeste Lazicu, itekako je urodio plodom, ali znas kako....kad se sredimo, uhvatimo kondiciju, i sredimo karakter (koji je jedini problem i uzrok svih nevolja ustvari), onda nekako zaboravimo pomalo na forum i nema nas (malo dignemo i nos u uskoj haljini, priznajem, heh)....nemoj zameriti (bar ne puno) :)

Ovi svi saveti i tudja iskustva reprogramiraju coveka u potpunosti; mene je sajt tek naucio ono sto nazalost nisu znali roditelji, a to je kako zdravo jesti i sve jesti i puno jesti, i biti i dalje zdravog tela.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #104 on: February 23, 2010, 05:23:57 PM »
razumem
nije bitan forum kao forum , bitno je da ti nastavis tim putem, mi cemo biti zadovoljni da smo nekome pomogli da se promeni



zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 14, 2010, 10:15:47 PM by Und3i2c0v3i2 »
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap