EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Herbalife- istina ili prevara  (Read 124717 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #30 on: March 31, 2009, 12:11:01 PM »
Sad sam bas citao tu ispovjest korisnika na jednom sajtu...

Pa ovo ni najveci moron koji se imalo razumije u ishranu ne bi ni pomislio da koristi, ali eto..neka kile spadaju....

A kad kazesh da ja dovoljno da si u kalorijskom deficitu da bi mrshavio niko mi ne vjeruje, ali neka vjeruju u cuvene HL proizvode...

Evo onda i jedne ispovjesti sa tog sajta, cisto da ne prikazujemo samo ljepote toga..

Quote
...dok se ne upoznas ali ne na bazi "od usta do usta" nego citanjem dokumenata na netu. sa mnom je bilo ovako:

presreli me na ulici, nisu se predstavili, pitali da li zelim kozmeticki tretman, ja sam mislila da je neki nov kozm. salon, pa posto je u mom komsiluku, ja odem. kad ono herbalife entertainment. ja uvek sve volim da probam, pa odsedim na tretmanu, koji rade na pola lica , dakle "polutretman" ispade. proces je bio ovakav: ja koja sam glista, bavim se sportom, godinama strogo pazim sta jedem, ne jedem meso, samo ribu, iskljucivo maslinovo ulje, imam idealnu krvnu sliku sa Fe na gornjoj granici, ispalo je prema njihovom merenju da sam puna masnoca, prelivam. odmah posle toga je slucajno bio i sastanak na koji su me uredno pozvali, ja sam uredno odbila, ali na kraju hajde i to da cujem, bili su tako ljubazni. zbog zdravog nacina zivota sam odlucila da kupim paket, ali hajde danas da prvo malo prokopam po netu (posto je to bilo juce). au, sta sam nasla od dokumentacije!

mozda ce vam najvaznije biti da znate da oni vec godinama vode razne pravne sporove u usa, izmedju ostalog, zato sto koriste efedrin u shejkovima, a na etiketi ne pise, pa otuda pretpostavljam onaj energetski napad koji svako dobije posle i sl. da ne pricam ostalo, udjite na wiki na primer, tamo cete se zabaviti veoma kontroverznim podacima o njima. ko su njihovi naucnici koji su svi od reda u sukobu interesa itd. kad ih tuze njihovi distributeri sirom sveta, placaju ne pitaju sta kosta..osnivac HL-a je umro od predoziranja shejka ali od antidepresiva i alkoholal!


bolje da sam zdravo "bolesna", pa neka i bude sa toliko masnoca, a znam svoju krvnu sliku i imunitet, dakle no way, nego da sam bolesno zdrava, tako sto se dopingujem efedrinom.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #31 on: March 31, 2009, 05:21:59 PM »
ma kakav Herbalife kad imas spanaca u prolece. :lol:

Offline solea13

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #32 on: April 05, 2009, 11:36:25 PM »
pila sam ja taj shake mesec dana .... ma glupost nevidjena... menja dorucak i veceru i ima samo "317 cal" ... rezultati su bili 4 kg,sto sam mogla da sredim i sa obicnom deficit ishranom.
A sto se tice sejka kontam da ima mnogo kvalitetnijih protein sejkova i sa manje kalorija...
A sto se tice njihovih distributera i dilera,stvarno su ko neka sekta....boze sacuvaj.
Elem,naravoucenije,cuvajte pare i zdravlje i pravac na zelenu pijacu !

Offline aksili

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #33 on: June 10, 2009, 10:04:03 PM »
Zasto ljudi uvek vole da se prave pametni i da sve znaju iako zapravo nemaju pojma nego su negde nesto culi "rekla-kazala" i onda prosipaju gluposti???!!! Ko je od vas uopste probao herbalife? svi kazete skupo je. pa i mercedes je skup, ali je dobar!!! svi kazete da moze da se smrsa i bez sejka i ostalih herbalife preparata! pa sto ste onda uopste pocinjali da ih koristite? sto niste smrsali bez njih? i da svako zna, da bi se oupste i videli neki rezultati treba 3 meseca, a da bi se odrzala kilaza, jos toliko. naravno ne mozete posle toga da zderete i ocekujete da se ne vrate kile. to nije moguce!!! ako neko ne zeli iz bilo kog razloga da koristi herbalife, ne mora, niko ga ne tera, ali nemojte da pljujete po drugima kojima je pomogao i da omalovazavate godine necijeg rada i truda. najzalije je kad komentarise neko ko uopste nema pojma o cemu se radi, ko ima 3 dana skole, ko nije prvo probao proizvod i ko misli da je posisao svu pamet ovog sveta a ne zna gde je supalj dok se ne pipne. toliko od mene. hvala.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #34 on: June 10, 2009, 10:06:07 PM »
Zasto ljudi uvek vole da se prave pametni i da sve znaju iako zapravo nemaju pojma nego su negde nesto culi "rekla-kazala" i onda prosipaju gluposti???!!! Ko je od vas uopste probao herbalife? svi kazete skupo je. pa i mercedes je skup, ali je dobar!!! svi kazete da moze da se smrsa i bez sejka i ostalih herbalife preparata! pa sto ste onda uopste pocinjali da ih koristite? sto niste smrsali bez njih? i da svako zna, da bi se oupste i videli neki rezultati treba 3 meseca, a da bi se odrzala kilaza, jos toliko. naravno ne mozete posle toga da zderete i ocekujete da se ne vrate kile. to nije moguce!!! ako neko ne zeli iz bilo kog razloga da koristi herbalife, ne mora, niko ga ne tera, ali nemojte da pljujete po drugima kojima je pomogao i da omalovazavate godine necijeg rada i truda. najzalije je kad komentarise neko ko uopste nema pojma o cemu se radi, ko ima 3 dana skole, ko nije prvo probao proizvod i ko misli da je posisao svu pamet ovog sveta a ne zna gde je supalj dok se ne pipne. toliko od mene. hvala.
hvala bogu da postoje ljudi kao ti..da nas prosvetlis
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline aksili

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #35 on: June 10, 2009, 10:14:26 PM »
ja nisam prosvetitelj. nazalost ljudi jos uvek zive u vremenu od pre 20-30 godina, tako da im ne vredi pricati. cast izuzecima. samo hocu da kazem da je strasno sto se svi (opet se izvinjavam izuzecima) u sve razumeju. cime se vi Lazicu bavite?

Offline aksili

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #36 on: June 10, 2009, 10:16:40 PM »
ova tema je poprilicno posecena uzevsi u obzir da niko ne veruje da to radi  :lol:
ja ni ne znam sta je herbalife  :dunno:

da li te zanima sta je? mogu da ti objasnim?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #37 on: June 10, 2009, 10:19:33 PM »
nemoj veceras ......... nisam raspolozena  ;)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline aksili

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #38 on: June 10, 2009, 10:22:17 PM »
nemoj veceras ......... nisam raspolozena  ;)
nema problema...samo pitam. zato sto koliko vidim do sad niko nije o tome rekao istinu.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #39 on: June 10, 2009, 10:23:29 PM »
istina je tamo negde
doci ce se do nje vec nekako ... bez brige


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads