EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Herbalife- istina ili prevara  (Read 124698 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #70 on: July 05, 2009, 12:31:22 PM »
fora je sto njihov MEAL REPLACMENT kosa za 30 dana oko 12 000.a ti za 12 000 dinara mozes kupiti mnooooogo vise "bilderskih" zamena koji u svom sastavu imaju vise, bolju vrstu proteina, vecu kolicinu vlakana i bolji izbor masti..o ukusu da ne pricamo
ali narod to ne zna..marketin je cudo;
pogotovu kada neka korumpirana asocijacija preporucuje sta neko treba da koristi..kao kada neki lekar preporucuje odredjeni lek jer je od farmaceutske kompanije dobio"poklon" tako da ..bolje da stanemo na ovu temu..ovaj forum nije toliko zaslepljen i za sada je nezavistan i ako prica nesto protiv necega, nece mu izostati plata, kao sto je u slucaju nekog doktora, naucnika, sportiste itd..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #71 on: July 05, 2009, 12:36:00 PM »
hm inter iz milana..mora da su zato onako igraci u kalcu spremni,a davids nije znao za herbalife pa je morao da uzima nandrolon  :rolleyes01:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #72 on: July 05, 2009, 03:04:19 PM »
naravno da je potrebno napraviti kcal deficit, na bilo koji nacin, dal smanjenim unosom ili povecanom fizickom aktivnoscu, to vec i ptice na grani znaju
mene interesuje zasto je nesto sto ti menja 2 (od pretpostavljam 3 klasicna) obroka dobro i zdravo? to je ono sto mene buni u ovoj prici o herbalajfu

Poenta jeu sledecem:
Osnov HL ishrane cini "program inteligentne ishrane" koji se sastoji iz Nutritional Shake-a, vlakana i multivitamina...Koristi se tako sto se 26 grama sejka mesa sa 250 ml neke tecnosti(sok, jogurt,mleko...)!Energetska vrednost ovako spremljenog obroka je negde oko 230-250 kcal!U jednom tom obroku imate sve potrebne materije.Ugljeni hidrati, masti i proteina,svi moguci vitamini:od vit A D E C,kompleksa B vit,folne kiseline, biotina, pantotenske kis.Od minerala tu su:kalcijum,gvozdje,fosfor,cink,jod,kalijum,bakar,selen,mangan!
Kada je u pitanju ishrana kod ljudi sa prekomernom telesnom tezinom,sejkom se zamenjuju dva obroka!Kada je treci obrok u pitanju jedete sta hocete i koliko hocete!:)
U praksi to izgleda ovako...
Npr...
U 8h sejk
u 11h vocna uzina
u 14h rucak(od predjela do deserta)
u 17h vocna uzinana
u 20h sejk...
I ono najvaznije...VODA...Najidealnije je de se pije 1L vode na 25 kg telesne mase

U principu,ishrana se modifikuje u zavisnosti  stila i navika osobe!Ako neko radi citav dan i ne stigne da ruca,onda se sejkom zamenjuju prva dva obroka a kada dodje kuci onda ima klasican obrok!

Zasto se zove inteligentna ishrana...Zato sto unosite sve ono sto je potrebno organizmu kada su nutritivne  materije u pitanju i time se zadovoljavaju potrebe bazalnog metabolizma.A energija za rad se dobija direktno iz masnih naslaga!Zato se masne naslage tope!

Sa ova tri proizvoda vi ste zadovoljili vas organizam kada su 2 obroka u pitanju!
Kada je cena u pitanju ovakav program,po punoj ceni kosta negde oko 7900 din na mesecnom nivou!
Kako povlasteni konzument osoba kupuje proizvode sa  25 % popusta i ishrana vas kosta oko 6300 na mesecnom nivou!
Ono sto je najvaznije je to da je ova hrana HIPOALERGIJSKA!U sebi sadrzi najkvalitetniji soja protein kome su izvadjene alergene komponente omotaca i to je veoma skup proces kao i proces ubacivanja pantotenske kiseline i folne kis. kao i obezbedjivanje najidealnijeg odnosa kalcijuma, magnezijuma i fosfora...To je ono sto daje cenu proizvoda!

Kada je marketing i realna cena u pitanju,navescu vam jedan podatak!Supervizor u HL-u kupuje sejk za 2457 din a krajnji korisnik kupuje za 4128 din!

Sve u svemu, ova ishrana nije zamena za whey...Ovo je zamena za klasicni obrok


Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #73 on: July 05, 2009, 03:08:31 PM »

Sa ova tri proizvoda vi ste zadovoljili vas organizam kada su 2 obroka u pitanju!
Kada je cena u pitanju ovakav program,po punoj ceni kosta negde oko 7900 din na mesecnom nivou!
Kako povlasteni konzument osoba kupuje proizvode sa  25 % popusta i ishrana vas kosta oko 6300 na mesecnom nivou!
Ono sto je najvaznije je to da je ova hrana HIPOALERGIJSKA!U sebi sadrzi najkvalitetniji soja protein kome su izvadjene alergene komponente omotaca i to je veoma skup proces kao i proces ubacivanja pantotenske kiseline i folne kis. kao i obezbedjivanje najidealnijeg odnosa kalcijuma, magnezijuma i fosfora...


hvala sto si dao ovu informaciju , za koju sam i ranije znao..tako da si ovime izgubio bar 90 % buducih kupaca jer je soja najgori izvor proteina, pa samim tim je i ovaj preparat bezvredan

podrska mojoj tezi diskusija

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=1275.0 kao i mnoge studije u okviru tekstova koji se nalaze na toj temi
edit:sad sam shvatio da nisi diler herbalajfa, ti si neki njihov lider  :wow:
bas pricam saradniku da su mi bogato placali da udju na forum sa reklamom, ali nisam dozvolio..ne verujem u te multilevel prevare ,pogotovu ne volim da se neko igra sa dodacima ishrani
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #74 on: July 05, 2009, 03:21:59 PM »
hvala sto si dao ovu informaciju , za koju sam i ranije znao..tako da si ovime izgubio bar 90 % buducih kupaca jer je soja najgori izvor proteina, pa samim tim je i ovaj preparat bezvredan

podrska mojoj tezi diskusija

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=1275.0 kao i mnoge studije u okviru tekstova koji se nalaze na toj temi


Objasnio sam malo pre...
Smatra se najgorim za proizvodjace zato sto je nezahvalan za dobijanje aminokiselina,jer da bi se obezbedila dovoljna kolicina aminokis potrebno je da se ukloni kapsula a to je skup proces!Zato proizvodjaci ne praktikuju soju vec surutku jer jeproces laksi i ne treba mnogo ulaganja!Ovde je preciscen protein srzi soje!Iz 1 kg soje dobija se negde oko 20 grama preciscenog soja proteina!Ovago pripremljen protein je kvalitetniji od bilo kog drugog!Slozicu se sa vama da je nepreciscena soja smece

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #75 on: July 05, 2009, 03:27:03 PM »
ok, ne vredi dalje
pored tog sastava, ja imam skroz drugaciji pogled na zdrav zivot, ishranu i nacin mrsavljenja
a tu definitivno ne spadaju sejkovi, pogotovo ne na bazi sojinih proteina
a meni se vise cini da je osnov HL ishrane velik deficit, dva obroka od 250kcal, treci sve i da ima 1000 kcal (sto je tesko) opet ce kod 99% ljudi napraviti deficit dovoljan za gubitak kg, ostaje pitanje sta se izgubilo u tim kg


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #76 on: July 05, 2009, 03:32:03 PM »
hvala sto si dao ovu informaciju , za koju sam i ranije znao..tako da si ovime izgubio bar 90 % buducih kupaca jer je soja najgori izvor proteina, pa samim tim je i ovaj preparat bezvredan

podrska mojoj tezi diskusija

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=1275.0 kao i mnoge studije u okviru tekstova koji se nalaze na toj temi
edit:sad sam shvatio da nisi diler herbalajfa, ti si neki njihov lider  :wow:
bas pricam saradniku da su mi bogato placali da udju na forum sa reklamom, ali nisam dozvolio..ne verujem u te multilevel prevare ,pogotovu ne volim da se neko igra sa dodacima ishrani

Odmah da vam kaze ...Taj koji je hteo da se reklamira nije Herbalife vec obican distributer-saradnik Herbalife-a!On ne reklamira Herbalife vec sebe i svoju preprodaju proizvoda!Sa svog strucnog stanovista tvrdim da su proizvodi odlicni ,ali kod nas su distributeri sami srozali ugled kompanije svojim neodgovornim radom...Pretpostavljam da znate dosta toga o kompaniji Herbalife-u i pretpostavljam da znate tim lekara na celu sa nobelovcem koji rade na kvalitetu proizvoda!Proizvod je odlican ali zbog nacina rada nasih ljudi ne moze doci do izrazaja

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #77 on: July 05, 2009, 03:35:20 PM »
doktore,sta je po tebi bolje..ova ishrana o kojoj se ovde pise:meso,riba,jaja,povrce,kompleksni uh i sve to spremano bez ulja/masti ili ishrana sa ovim proizvodom?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #78 on: July 05, 2009, 03:41:04 PM »
ok, ne vredi dalje
pored tog sastava, ja imam skroz drugaciji pogled na zdrav zivot, ishranu i nacin mrsavljenja
a tu definitivno ne spadaju sejkovi, pogotovo ne na bazi sojinih proteina
a meni se vise cini da je osnov HL ishrane velik deficit, dva obroka od 250kcal, treci sve i da ima 1000 kcal (sto je tesko) opet ce kod 99% ljudi napraviti deficit dovoljan za gubitak kg, ostaje pitanje sta se izgubilo u tim kg

To je ishrana iza koje stoji nauka.Retko ko od distributera radi po propisima kompanije!Rade na svoju ruku!Zato kao dokaz uspesnosti ove ishrane mogu da se urade lekarske analize pre koriscenja i nakon koriscenja!Osoba koja koristi proizvode mora biti pod kontrolom da bi dosla do zeljenih rezultata u zeljeno vreme a da pri tome sve telesni parametri budu u normali!Prilikom koriscenja proizvoda gube se masti ali zato raste udeo misicnog tkiva!To je dokaz uspesnosti!Kod klasicnih dijetai kod deficita u ishrani smanjuje sei misicno tkivo!Ovde je obrnut slucaj!Misicno tkivo se povecava!Sve se to moze objasniti sa fizioloskog stanovista,iako deluje kao paradoks

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #79 on: July 05, 2009, 03:47:14 PM »
uz duzno postovanje ako ne pocnes da pises nesto korisno pocecu da brisem jer ovo ne vodi nikud

Prilikom koriscenja proizvoda gube se masti ali zato raste udeo misicnog tkiva!To je dokaz uspesnosti!Kod klasicnih dijetai kod deficita u ishrani smanjuje sei misicno tkivo!Ovde je obrnut slucaj!Misicno tkivo se povecava!Sve se to moze objasniti sa fizioloskog stanovista,iako deluje kao paradoks
na koji nacin sa 1000-1500 kcal dnevno (i verovatno bez vezbanja) i sa 50,70,90 gr proteina (ne znam sastav HL proizvoda ali cenim da nema sanse da bude vise na dnevnom nivou) moze doci do rasta misicne mase? molim te za konkretan odgovor, prostim recima ...


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads