EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Herbalife- istina ili prevara  (Read 124698 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #80 on: July 05, 2009, 04:03:04 PM »
doktore,sta je po tebi bolje..ova ishrana o kojoj se ovde pise:meso,riba,jaja,povrce,kompleksni uh i sve to spremano bez ulja/ ili ishrana sa ovim proizvodom?

Po kvalitetu vam dodje na isto!Zasto...zamislite da neko uzme sve te namirnice i iz njih izvadi sve ono sto je hranljivo i spakuje u jednu kutiju!Takva hrana je i smisljena za ljude koji nemaju vremena da se kvalitetno hrane!Ova hrana je idealna za osobe koje su prezaposlene,osobe koje nemaju vremena da se zdravo hrane ili nemaju zivaca da si prave obroke...ili ne znam iz kojih razloga!Ova  hrana je odgovor FAST FOOD-u!Ako osoba smatra da se zdravo hrani i ako smatra da je dovoljno fizicki aktivni,NE SME da ima udeo MASNOG tkiva veci od 20 %!
Osobe koje imaju telesne parametre u optimalnim vrednostima(masno tkivo, udeo misicnog tkiva...) imaju moralno pravo da pricaju o zdravoj ishrani i zdravom nacinu zivota!
Meni je cilj da klijent ima  optimalne parametre a ti parametri postizu se kombinacijom vezbe, fizikalne terapije i ishrane!Kada je komercijalna ishrana u pitanju,u radu sa pacijentima prepisujem proizvode Herbalife-a jer ja licno imam odlicne rezultate!Klijenti hoce rezultate sto pre i vecina nema vremena i zivaca da se zamajava sa klasicnom hranom!Sastavljam i hranljive obroke i kada klijentu ponudim izbor 90% se opredeljuje za novi nacin ishrane!Ako smatrate da postoje bolji proizvodi od Herbalife-a kada je kontrola tezine u pitanju slobodno recite, uvek sam spreman da bolju stvar uvrstim u repertoar  

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #81 on: July 05, 2009, 04:14:57 PM »
uz duzno postovanje ako ne pocnes da pises nesto korisno pocecu da brisem jer ovo ne vodi nikud
na koji nacin sa 1000-1500 kcal dnevno (i verovatno bez vezbanja) i sa 50,70,90 gr proteina (ne znam sastav HL proizvoda ali cenim da nema sanse da bude vise na dnevnom nivou) moze doci do rasta misicne mase? molim te za konkretan odgovor, prostim recima ...

Evo prostim recima:
Kod gojaznih ljudi masno tkivo se nalazi izmedju sarkolema i pritiska misicno tkivo i osobe imaju nefunkcionalan misic!Kao sto znate kod gladovanja se aktivira glikoneogeneza,gde organizam stvara glukozu iz misicnog tkiva ,bez obzira sto ima visak masnog tkiva!Kod upotrebe Herbalifeovog sejka,dolazi do gubitka masnog tkiva u misicu bez aktivacije glikoneogeneze  tako da misic moze da nastavi svoj normalan rast!Kolicina proteina u sejku je dovoljna da se popune praznine masnog tkiva,tj da se misic rehabilituje.I na osnovu svega toga na kontrolnom rezultatu osoba ima smanjen udeo masti a povecan udeo misicnog tkiva!Znaci osobi nestane masno tkivo i onda misic dolazi do izrazaja iako nije mozda dobio ni gramaBitno je spreciti pretvaranje proteina u glukozu!Ovde dolazi do hiperplazije(povecanje broja misicnih vlakana do one normalne mere)!Ako zelite veci obim misica(hipertrofija) onda vezbate i koristite aminokiseline

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #82 on: July 05, 2009, 04:26:46 PM »
Evo prostim recima:
Kod gojaznih ljudi masno tkivo se nalazi izmedju sarkolema i pritiska misicno tkivo i osobe imaju nefunkcionalan misic!Kao sto znate kod gladovanja se aktivira glikoneogeneza,gde organizam stvara glukozu iz misicnog tkiva ,bez obzira sto ima visak masnog tkiva!
uh doktore  :)
prvo niko nije spominjao gladovanje

Kolicina proteina u sejku je dovoljna da se popune praznine masnog tkiva,tj da se misic rehabilituje.I na osnovu svega toga na kontrolnom rezultatu osoba ima smanjen udeo masti a povecan udeo misicnog tkiva!
da se popune praznine masnog tkiva?
a za misicnu hipertrofiju je potrebno stimulisati misic opterecenjem zar ne? a zatim ga i nahraniti
al dzabe ga hranis ako ga ne stimulises
sa druge strane koja je to potrebna kolicina proteina i za koga? ocigledno propagiras HL na pogresnom sajtu, ja verujem da je to extra zdravo za nekog ko se hranio ogromnim kolicinama junk fooda godinama al to je od dva zla biraj manje

Znaci osobi nestane masno tkivo i onda misic dolazi do izrazaja iako nije mozda dobio ni grama

ovo nema veze sa HL lol


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #83 on: July 05, 2009, 04:39:35 PM »

Zastitna ikona Herbalife-a je Rafael Nadal(ono sto on pije za vreme teniskog meca je jedan od proizvoda Herbalife-a u sportu)

Siguran sam da pije iz razloga sto zna kako je to dobra i korisna stvar ...
btw sad znamo razlog Rafinih uspeha  :wow: :wow: :wow: :wow:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #84 on: July 05, 2009, 04:46:23 PM »
Odmah da vam kaze ...Taj koji je hteo da se reklamira nije Herbalife vec obican distributer-saradnik Herbalife-a!On ne reklamira Herbalife vec sebe i svoju preprodaju proizvoda!Sa svog strucnog stanovista tvrdim da su proizvodi odlicni ,ali kod nas su distributeri sami srozali ugled kompanije svojim neodgovornim radom...Pretpostavljam da znate dosta toga o kompaniji Herbalife-u i pretpostavljam da znate tim lekara na celu sa nobelovcem koji rade na kvalitetu proizvoda!Proizvod je odlican ali zbog nacina rada nasih ljudi ne moze doci do izrazaja

odlicno on je bar imao kliker da me pita , nije bio bezobrazan  da na mala vrata pokusa sa reklamiranjem..
jos jedna rec o ovom proizvodu, vi cete biti najureni sa foruma.za sve ostale savete je vam forum otvoren za saradnju.
ovim ste doprineli da se ovde donese totalna cenzura kada se pomene ovaj proizvod, a koja rec ce stojati iza toga oduci ce nas tima.

und
sve posle ovoga  brisi..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #85 on: July 05, 2009, 05:38:54 PM »
odlicno on je bar imao kliker da me pita , nije bio bezobrazan  da na mala vrata pokusa sa reklamiranjem..
jos jedna rec o ovom proizvodu, vi cete biti najureni sa foruma.za sve ostale savete je vam forum otvoren za saradnju.
ovim ste doprineli da se ovde donese totalna cenzura kada se pomene ovaj proizvod, a koja rec ce stojati iza toga oduci ce nas tima.

und
sve posle ovoga  brisi..
Interesantno...Nisam se pojavio ovde da bi nesto reklamirao,nego da bi pronasao najbolji suplement za mojih 425 klijenata sportista i za amaterski klub dizaca tegova koji broji nekih 30tak clanova!Ljudi me placaju da im remontujem misice i saniram povrede a uz to da procenim da li koriste dobar proteinski suplement!Meni su dosli distributeri i ponudili program za sportiste!Ja sam se pred njima ponasao kao da sam vas saradnik a sa druge strane pred vama se ponasam kao da sam njihov saradnik!Samo sam hteo da uporedim i da se odlucim sa kime cu da saradjujem!Od njih sam dobio na papiru sva moguca iskustva u sportu i listu korisnika u svetu sporta!Sve je to lepo zvucalo a i dobra je finansijska pozadina!
Meni samo treba podatak zasto whey a ne njihove proizvode...
Pozdrav   

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #86 on: July 05, 2009, 05:44:01 PM »


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #87 on: July 05, 2009, 05:45:52 PM »
kratko i jasno
surutka ce bioloski uvek da bude kvalitetnija a zdravstveno ispravnija i povoljnija za ljude, od soje
tako da sve sto se pravi od nje i mleka je superiorno u odnosu na sve ostalo pogotovu na soju
ako ti je bar malo stalo do tih ljudi nikome neces davati ni jedan proizvod od soje, pogotovu ne decacima, da ih uporopastis za ceo zivot
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #88 on: July 05, 2009, 05:48:31 PM »
WHEY PROTEIN-ovde sva pitanja i odgovori

Tacnije razmisljao sam da li proteine surutke ili soje!
Na USA sajtovima vidim da je trend tj,preporuka za srz soje a ovde nalazim na preporuke surutka
To mi je bilo glavno pitanje.Vidim da su razliciti podaci o soja proteinu kod nas i u USA!!!Kod nas ga kude a kod njih ga hvale

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #89 on: July 05, 2009, 05:50:58 PM »
kratko i jasno
surutka ce bioloski uvek da bude kvalitetnija a zdravstveno ispravnija i povoljnija za ljude, od soje
tako da sve sto se pravi od nje i mleka je superiorno u odnosu na sve ostalo pogotovu na soju
ako ti je bar malo stalo do tih ljudi nikome neces davati ni jedan proizvod od soje, pogotovu ne decacima, da ih uporopastis za ceo zivot

Imam nekoliko klinaca alergicnih na kazein a dobro podnose soju...