EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dymatize-Dymaburn Xtreme i Piruvat  (Read 21791 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline buba

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 121
  • Gender: Female
Dymatize-Dymaburn Xtreme i Piruvat
« on: June 26, 2007, 10:23:05 AM »
Vidjela sam da je cijenjeni Lazic na jednom forumu preporucio Dymaburn,pa me zanima njegov ucinak..Je li ga netko isprobao?
A sto se tice Piruvata,procitala sam da pomaze osobama s velikom tjelesnom tezinom..Vase misljenje??
 :signthankspin:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Dymatize-Dymaburn Xtreme i Piruvat
« Reply #1 on: June 26, 2007, 10:32:43 AM »
[float=left][/float]DYMABURN
Dyma-Burn Xtreme sa EFEDRINA™ sadrzi kombinaciju najnovije generacije prirodnih i visoko-tehnoloskih suplemenata i predstavlja tehnoloski dizajniran visoko potentni sagorevac masti.

Xtremna energija
Ova ekstremna formula maksimalizuje sagorevanje masti dok istovremeno omogucava odrzavanje visokog nivoa energije potrebne za efektivan trening. Za razliku od ostalih sagorevaca, Dyma-Burn sprecava nagli pad energije koji se obicno desava nakon dostizanja vrhunca u toku treninga.

Xtremna kontrola
Prisutna samo u proizvodima firme Dymatize, ova visoko tehnoloska formula koja sadrzi EFEDRINA™ Vam omogucava da preuzmete kontrolu nad apetitom, telesnom tezinom i energijom. Bolja kontrola-bolji rezultati!

Extremna vrednost
Kao i kod svih ostalih preparata firme Dymatize, tako su i za Dyma-Burn Xtreme pazljivo odabrani najcistiji sastojci najboljeg kvaliteta. Svaki dinar koji ulozite u ovaj preparat ce Vam se isplatiti.

Preporucena upotreba: Preporucena upotreba: za odrasle, kao dodatak ishrani, uzimati 2 kapsule pre dorucka ili pre jutarnjeg treninga i dve kapsule tokom ranog popodneva. Prvih 7 dana se preporucuje uzimanje polovine doze (1 kapsula 2 puta dnevno) kako bi se utvrdila rekacija organizma na preparat. Ne uzimati vise od 4 kapsule dnevno. Za sto bolje rezultate, ovaj preparat uzimajte kao dodatak redukovanoj ishrani i treningu.

Napomena: Drzati van domasaja dece. Nije preporucljivo za upotrebu osoba mladjih od 18 godina. Ne uzimati vise od preporucene dnevne doze. Nije preporucljivo za upotrebu trudnica i dojilja. Pre upotrebe konsultovati lekara ako imate nekih zdravstvenih problema, ukljucujuci i visok krvni pritisak, srcane smetnje, probleme sa tiroidnom zlezdom, psihicke smetnje, dijabetes ili ako uzimate bilo kakve lekove. Ogranicite konzumiranje lekova, hrane i pica koji sadrze kofein dok uzimate ovaj preparat jer previse kofeina moze prouzrokovati nervozu, nesanicu i povremeno lupanje srca.


Sastav:
Sastav 1 doze   Kolicina
Vitamin B5 (pantotenska kiselina)   40 mg
Hrom (kao pikolinat)   40 mcg
Efedrina™ (iz biljnog ekstrakta) Matriks ekstrakta Salvia Sclarea sa dodatkom Katehina i Epigalokatehin galata   200 mg
Guarana ekstrakt Kofein alkaloid (iz ekstratka guarane i kofein citrata)   910 mg
Yerba Mate ekstrakt 4:1   130 mg
Citrimaks™ (garcinia cambogia – hidroksicitrat) ekstrakt    100 mg
L-Karnitin    100 mg
L-Tirozin    100 mg
Kora bele vrbe    75 mg
Koren djumbira    75 mg
Bladderwrack    50 mg
Cayenne    50 mg
Sibirski ginseng (standardizovan za 8% eleuterozida)    50 mg
Johimb (standardizovan za 3% johimbin)    50 mg
Zytrix™ (smesa enzima)    20 mg
Bioperin®    5 mg
1 doza = 2 kapsule - Pojedinacnih doza u pakovanju 50



Pakovanje: 100 kapsula






Piruvat


Piruvat ili piruvična kiselina je biološko gorivo jer se u tokom metabolizma pretvara u acetil koenzim A koji ulazi u ciklus trikarbonskih kiselina ili Krebsov ciklius. Ovi ciklusi su energetski jer je njihova krajnja svrha stvaranje ATPa uz utrošak kiseonika. Piruvat može da se pretvori u u laktat te da i bez prisustva kiseonika dođe do stvaranja energije.

Piruvat je postao popularan suplement zbog rezultata istraživanja koja pokazuju da dovodi do:

1.   povećanja aerobne izdržljivosti

2.   povećanog iskorištavanja glukoze iz krvi, te očuvanja glikogenskih rezervi

3.   povećane potrošnje masti.

Takođe piruvat ima i inotropne efekte što znači da povećava kontraktivnost (jačinu kontrakcije) srčanog mišića.

Još jedan efekat piruvata je antioksidativno dejstvo, što je takođe veoma važna osobina, posebno tokom pojačanih fizičkih aktivnosti i metabolizma.

Navedene osobine čine piruvat pogodnim suplementom za:

1.   osobe koje žele da smanje telesne masti

2.   za sportiste koji se bave aerobnim aktivnostima i sportovima izdržljivosti

3.   za osobe za povišenim krvnim pritiskom i smanjenom osetljivošću na insulin.

Istraživanja su pokazala da piruvat zaista pomaže u smanjenju masnih naslaga i ukupne telesne težine (doza od 30g piruvata). Takođe, dokazano je smanjenje LDL holesterola, bez promene HDL holesterola.

Piruvat se nalazi u mnogim namernicama. Dnevni unos iznosi od 100mg do 2g.

Crvena jabuka sadrži oko 450mg ove kiseline. Crveno vino i tamno pivo su takođe bogati piruvatima. Acetil L karnitin povećava stvaranje piruvata u organizmu. Trenutna saznanja predlažu suplementaciju od oko 5g dnevno za sportiste.

Pansport
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Dymatize-Dymaburn Xtreme i Piruvat
« Reply #2 on: June 26, 2007, 03:05:07 PM »
znaci on je najbolji posla animala, posto sam ja misljenja da je animal mnogo jaci za zene, onda je ovo dobar izbor..
muskarci imaju polovicna iskustva, kao i sa animalom, vervatno su mislili da moze sedenje i pomije i da se topi salo, sto naravno nije moguce..
uglavnom sa oba sagorevaca svi dodaju jos nesto da bi bilo efikasnije..
u svakom slucaju je bolji od svih ostalih sagorevaca osim animal cut-a
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline GRKOVCANIN

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 222
Odg: Dymatize-Dymaburn Xtreme i Piruvat
« Reply #3 on: June 26, 2007, 06:12:52 PM »
Ja ga koristim od juce, mada imam i AC. Hocu malo da odmorim organizam i da vidim kakav je DBX. Da li bi mogli da se kombinuju, recimo 2xAC + 2xDB prije teretane i kardia, a inace samo 2xAC? DBX sam narucio jer nije bilo Charge na SM.
Bicu i ja u Troji!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Dymatize-Dymaburn Xtreme i Piruvat
« Reply #4 on: June 27, 2007, 10:06:43 AM »
sve sagorevace ozbiljniji vezbaci "sole" sa malo efedrina i kazu da to ekstra radi..
ovo nije moja preporuka..  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline anaxy

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: Dymatize-Dymaburn Xtreme i Piruvat
« Reply #5 on: July 03, 2007, 10:23:17 PM »
Pozdrav svima. Zadnjih par dana sam proučavala Vaš forum, naravno nisam sve uspjela koliko bih htjela toliko toga ima. Imam pitanje za cijenjenog Lazića. U Hrvatskoj ne mogu da naručim Dymaburn.U ljekarni vele da ta firma Dynamize ili kako se već zove ne postoji više. Preporučili su mi nešto drugo ali istoga sastava. Što da radim.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Dymatize-Dymaburn Xtreme i Piruvat
« Reply #6 on: July 03, 2007, 10:54:16 PM »
Pozdrav svima. Zadnjih par dana sam proucavala Vas forum, naravno nisam sve uspjela koliko bih htjela toliko toga ima. Imam pitanje za cijenjenog Lazica. U Hrvatskoj ne mogu da narucim Dymaburn.U ljekarni vele da ta firma Dynamize ili kako se vec zove ne postoji vise. Preporucili su mi nesto drugo ali istoga sastava. Sto da radim.

pozdrav i dobro dosla..
jasno je meni sve to , ali mi nije jasno zasto pribegavati sagorevacima ako nije iskoriscen sav potencijal ishrane, metabolizma i vezbanja..da li si ti to uradila do sada pa nemas vise resenja za skidanje kilograma
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline anaxy

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: Dymatize-Dymaburn Xtreme i Piruvat
« Reply #7 on: July 04, 2007, 05:39:58 PM »
Poštovani Laziću!Što se tiče prehrane imam gadan problem. Cijelo vrijeme sam po nekakvim dijetama i to po 2-3 dana pa onda nakon toga - prežderavanje. Imam viška nekakvih 5-6 kg. Neki dan sam kupila orbitrek. Počela sam sa vježbom. Želim normalno jesti, ali se želim malo s nečim pogurati, da me malo digne, dok ne osjetim rezultate. Mučim se već jako dugo. Pošalji mi molim te na privatne poruke ili ovdje nekakav link na kojemu si predložio nekakav dobar jelovnik za žene, ne mogu se snaći ovdje, ima jako puno svega.  Posebno mi je na poslu koma što se tiče jela.  Radim od 8-4 uredski posao. Ujutro je gužva pa ne mogu jesti poslije od gladi ne znam što bih pojela. Danas mi stiže taj zamjenski sagorjevač masti pa ćemo vidjeti. Svaka čast na forumu! Pozdrav.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Dymatize-Dymaburn Xtreme i Piruvat
« Reply #8 on: July 04, 2007, 07:07:22 PM »
Nema potrebe za private osim za slikama, sve sto tamo kazem nekome kazem i javno
ako ti toliko znaci , napisi mi sta ti je dostupno pa cemo od svih tih  da izaberemo najbolje  :yes:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline zvoncica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Female
Odg: Dymatize-Dymaburn Xtreme i Piruvat
« Reply #9 on: August 02, 2007, 12:36:09 AM »
lazicuuuuu :yahoo:ja sam naslaaa dyma burn,ravno misiji u srbiji :pullhair:
od sutra krecem.
reci mi da li da idem po pola doze ili po upustvu 2x2 kapsule na dan?