EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Stomak - zakljucana tema  (Read 6740 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #20 on: February 11, 2013, 04:32:20 PM »
ajde za početak da smanjiš masti, a pojačaš UH (pirinač, ovsene, krompir, pasulj ... )

nema pljeskavica, nema prženja (ako pržiš bukvalno par kapi maslinovog ili nekog drugog ulja, čisto da premažeš tiganj), nema bataka i kožice

kada osetiš pad energije pojedi nešto (proteini+UH)

izbaci te banane pre treninga a ne preteruj ni sa ostalim voćem

prati količinu namirnica u narednih nedelju dana i kako se osećaš, pa da vidimo dalje (naravno, izveštavaj nas o tome, jer ne znam odakle da počnemo, ishrana ti je dosta loša)

unosio si malo UH za tako intenzivan trening


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline dzekil

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #21 on: February 11, 2013, 04:39:11 PM »
konacno konretan odgovor :)   Hvala.
   ima samo jedan problem,cesto sam na putu i hrani se po restoranima,i vuek im kazem da mi prze piletinu na malo olju,ali naravno njih boli uvo.  pasulj ne mogu da jedem,imam problema sa zeludcem. a sto se tice pirinca,ovde imaju sam obican.nemaju integralni. a nemaju ni ovsene pahuljice. krompira ima na tone :) .  jedino kada dodjem kuci onda cu jesti te pahuljice i integralni pirinac.  i mogu ti reci da mi banana jako prija 1 sat pred trening  .
   a sto se voca tice,vec 7 dana jedem po dve banane,2 pomorandze,2 kivija,2 kruske i 2 jabuke..svaki dan.  mnogo?

Offline dzekil

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #22 on: February 11, 2013, 04:45:38 PM »
samo da dodam,ne znam dal si procitala da imam 2 metra i 134 kilograma,pri tome sam prirodno krupan.znaci to nije klasicna masa. pa zato i jedem mnogo,tj organizam mi trazi mnogo.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #23 on: February 11, 2013, 04:46:54 PM »
i više nego "mnogo"

ograniči se na 2 voćke, ne više. eventualno zadrži za sad tu jednu bananu pred trening ako baš mora (!) i jedna druga voćka u toku dana (ujutru najbolje).

ne moraš jesti integralni pirinač, i beli će poslužiti

traži u restoranu bareni pirinač, bez preliva (!), oni su prepuni masti i šećera i ne trebaju ti (najgore je što i ne naš tačno nutritivni sastav i lako ćeš izgubiti uvid u to šta i koliko si pojeo)

što se tiče mesa ... da li možeš da jedeš roštilj? jel i to peku na ulju?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #24 on: February 11, 2013, 04:47:23 PM »
ok jedi ti mnogo, al jedi pravu hranu :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline dzekil

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #25 on: February 11, 2013, 04:50:06 PM »
e pa to hocu,da zadovoljim moj orgnizam,jelte i moj ego..da ne gubim na snazi i velicini mnogo a da izbacim ovo masti sto imam. jednom sam uzimao steroide,imao sam 138 kg,i nabildovao sam se kao mamlaz.licio sam na budalu.bilo je odvratno.sam sam sebi bio strasan. ali i tada sam imao stomak,i mnogo mnogo velike misice. a vidis,kiliza mi je bila priblizna.

Offline dzekil

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #26 on: February 11, 2013, 04:53:24 PM »
ma da,peku na ulju..mad aja im kazem da stave sto manje ulja.da ne objasjavam sad.imam dva restorana gde se hrani.jedan ima klasicni rostilj na cumur,a drugi ima onaj rostilj na plehu,ne znam kako se zove.ja uvek ejdem u drugom jer imaju dosta raznovrsniju hranu.  i svaki put kada se pijavim u restoranu konobari i kuvari se hvataju za glavu. verovatno ih mnogo cimam a niko ne sme nista da mi kaze.jbg.mrzi ih da rade.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #27 on: February 11, 2013, 04:58:04 PM »
tu ti već ne mogu pomoći, reci im da imaš holesterol, triglicerideda ne smeš zbog zdravlja ... vidi najmanje masnu varijantu (pileće belo!, ćureće belo,riba) ... zaboravi na batak i ostale delove,ne treba ti još ta masnoća


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline dzekil

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #28 on: February 11, 2013, 05:00:33 PM »
ma retko kad jedem batak.to kuci ponekad.ovde uvek belo ili one riblje pljeskavice.
  Hvala ti,probacu da izbegavam masni i jescu mnogo ugljenih hidrata ako osetim slabost. videcu dokle cu da stignem.nadam se da ce za dva meseca da se pojave dobri rezultati.
   a sta mislis o pasti sa nemasnim sirom za dorucak?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #29 on: February 11, 2013, 05:04:20 PM »
rezultati zavise od tebe,definitivno moraš da poradiš na ishrani, al ajde polako da to regulišeš

za početak može i pasta (najbolje ako nađešneku integralnu,raženu isl) i daj makar sastav tog sira,šta je nemasni?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads