EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pomoc oko mrsavljenja  (Read 1858 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lendleovas

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
pomoc oko mrsavljenja
« on: April 11, 2013, 09:21:34 AM »
Pozdrav... Imam 18 godina, visok 1.78, tezak 75 kg, e sad skinuo bi jedno 4, 5 kg-a.. Krenuo sam da radim kucne vezbe sklekovi, zgibovi...
E sad citam po forumima pa mi malo frka da skidam zbog pojavljivanja viska koze... Moze li to da se javi kad se skine samo 4, 5 kila il se to javlja pri ekstremnijim skidanjima... :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: pomoc oko mrsavljenja
« Reply #1 on: April 11, 2013, 09:28:01 AM »
Pri ekstremnijim skidanjima samo, kada imas 20-30 kila viska, ali ni tada ne mora 100 posto znaciti da ces dobiti visak koze, to zavisi od godina tj. elasticnost i jos nekih meni nepoznatih stvari.

Uglavnom to ti se nece javiti...

Samo meni ta kilaza djeluje jako malena, mislim imati visak na 75 kila i tu visinu, znaci da imas bas malo misica, a mozda si samo umislio da imas visak, mozes li sliku koju staviti?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline lendleovas

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: pomoc oko mrsavljenja
« Reply #2 on: April 11, 2013, 09:35:50 AM »
E brate iskreno mrzi me sad da se slikam pa da ubacujem :)
Iskreno imam malo misicne mase, ali dugo nista nisam radio, i sad sam se aktivirao, cepam vezbe, krenucu da trcim, vodim solidno racuna o ishrani ( pojedem po nekad nesto kaloricnije, tipa spagete, pitu, ali samo u jutro)... I nemam potrebu da skidam ja sad ta 4, 5 kila za recimo nedelju dana, da gladujem vec lagano, i cak unosim dosta proteina ( cepam belanca, ribu, pile dosta) cak razmisljam da uzmem 100 posto whey protein za jedno mesec, dva... Ide li to uz kucne vezbe...
Znaci prvo 'ocu da skinem ovo nesto sala, a onda da protein :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: pomoc oko mrsavljenja
« Reply #3 on: April 11, 2013, 09:57:34 AM »
tebe mrzi da se slikas, nas ne treba da mrzi da pisemo :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline lendleovas

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: pomoc oko mrsavljenja
« Reply #4 on: April 11, 2013, 09:59:54 AM »
Nemoj tako druze, treba sad prvo da trazim usb pola sata, pa da instaliram drajvere za ubacivanje slika sa moba, pa trista cuda, da izgubim 2 h :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: pomoc oko mrsavljenja
« Reply #5 on: April 11, 2013, 10:31:07 AM »
Ako ti je bezveze da javno postujes sliku mozes je poslati na mail ili putem privatne poruke, ali sramota je je reci "ne da mi se".

Btw ne trebaju ti drajveri za ubacivanje slika sa moba, samo prikljucis kao usb uredjaj i korisa i posaljes, to nije trista cuda.


hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: pomoc oko mrsavljenja
« Reply #6 on: April 11, 2013, 11:46:54 AM »
ma lock.nije tema otvorena po pravilima.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380