EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Povratak u teretani posle duge pauze  (Read 1755 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mihailo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Povratak u teretani posle duge pauze
« on: May 18, 2013, 11:38:07 AM »
Postovani forumasi,zelio bih da Vas zamolim da mi malo pripomognete .Dakle imam 26 godina,zadnji 5 godina se nisam bavio nikakvim sportom od kad sam poceo da radim.Do svoje 21 godine sam bio konstanto aktivan,9 godina sam trenirao karate,2g full kontakt,vozio biciklo svaki dan,u teretanu isao i odjednom je sve stalo.Sad htio sam da pitam,posto sam se ugojio,imam trenutno 102 kg,visok sam 188cm,htio sam ovih dana da pocnem u teretani i da pokusam da vratim sto je nekad bilo  :).Dakle ,samo me interesuje ,da li treba da se bacim na neki poseban rezim ishrane,mada sam na dijeti ,mnogo stvari sam izbacio iz ishrane,tipa slatko,brza hrana....Snage imam bas dosta,to sam se iznenadio imajuci u vidu kolika je pauza bila.Stomaka i oko stomaka sam najvise dobio,ostalo nije toliko strasno,za mjesec dana sam smrsao 9kg imao sam 111kg.Unaprijed zahvalan

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380