EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Da li praviti pauzu nekoliko dana  (Read 1415 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jevtic99

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
Da li praviti pauzu nekoliko dana
« on: July 27, 2014, 12:13:32 AM »
E ovako,imam 15 godina,visok sam 178cm a težak 54kg.
Već 4 meseci radim svaki dan,ali svaki dan (niti jedan dan nisam preskocio) zgibove i sklekove.Na početku sam radio 3zgiba i 20sklekova u jednoj seriji,a radim vise serija nekad čak oko 10 serija kroz ceo dan.Sada trenutno mogu da uradim 40sklekova i 10zgibova.Zanima me da li trebam da preskocim neki dan i da li da pocnem da radim obicne trbusnjake?
Jedem sve živo ali ipak malo pazim na pojedinu hranu i sokove.I da li trebam da se ugojim jos i ako je to nemoguće zato što ne mogu da se ugojim,ma koliko god jeo :D

Offline snoopy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 546
  • Gender: Male
Odg: Da li praviti pauzu nekoliko dana
« Reply #1 on: July 27, 2014, 03:26:27 AM »
Na tvoju visinu 54kg je baš malo.


Naravno da trebaš napraviti neki dan i pauzu u treningu, mišić se vremenom navikne na jedno te isto i tu nema napretka.


Što se tiče ishrane, najbolje da ovde napišeš kako se hraniš.


Verovatno to nije najkvalitetnije pa i nije čudo što ne možeš da se ugojiš, ili ti je metabolizam strašno brz.


I šta će ti sokovi (kupovni?), puno šećera...




Offline Jevtic99

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
Odg: Da li praviti pauzu nekoliko dana
« Reply #2 on: July 27, 2014, 12:53:40 PM »
Jedem sve ono odprilike sto je nezdravo.Kao sto svaki covek na balkanu jede :-)  pasulj,krompir paprikas,supu,jedem mnogo pastete i suhomesnatog,jaja...Jedem dosta slatkisa,nekad ne znam gde mi to stane sve :-)
Ako neko moze da mi kaze sta bih mogao da jedem za dorucak i veceru ali da je zdravo i da mogu da se ugojim.

Offline snoopy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 546
  • Gender: Male
Odg: Da li praviti pauzu nekoliko dana
« Reply #3 on: July 30, 2014, 12:14:54 AM »
Eto vidiš, ja na primer ne spadam u "svakog čoveka na Balkanu" kao ni mnogi ovde :)


Ishrana ti je užasna.
Imaš ovde na forumu mnogo tema i odgovora na tvoja pitanja, samo treba potražiti, sve piše na stotine mesta...Imaš search opciju pa traži i čitaj...