EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mrshavost  (Read 6619 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Palchica

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
Odg: Mrshavost
« Reply #10 on: June 26, 2007, 10:40:09 PM »
Ne,dobro,reche ovaj lazic...on je veliki gurman..samo mu muka da sprema..kad bi mogao neko da mu ubacha zalogaje usta kao malom djetetu.....al ovo bi trebala da bude tema..mrshavost uopshte..ne samo kod mog glupog brata :girlimpossible:

Offline Dragana

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Female
Odg: Mrshavost
« Reply #11 on: June 27, 2007, 12:06:11 AM »
Kako god, mora da se jede. Ektomorfni tip najteze dobija na kilazi. Resenje-redevno jelo,dovoljno kalorija iz kvalitetnih izvora i kao dodatak gaineri. Trening u teretani sa sto manje ili nimalo kardia da bi se sacuvale kalorije.
Should I stay, should I grow...

Offline bole_zmija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 105
  • Dok ne skinem 15 kila, ne menjam avatar!
Odg: Mrshavost
« Reply #12 on: June 27, 2007, 10:19:13 AM »
Jeste li probali taktiku pripremanja omiljenog jela i dodavanja jos po neceg uz to?
Nemojte samo kljukati dete sa glupostima, tako sam i ja bio mrsav do 10-te godine, kad su se uplasili da cu se razboleti i kljukali me na silu svim i svacim kao prepariranu zivotinju... od tada mi se sjebao metabolizam i postao sam strasno gojazan, i voda koju pijem se nalepi negde. Pogledaj prilozene jelovnike na forumu i vidi sta bi se malom dopalo od toga.

Offline dejan siki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 128
  • Gender: Male
    • www.sportix.ba
Odg: Mrshavost
« Reply #13 on: June 27, 2007, 10:57:08 AM »
Iz svog primjera sam naucio mnogo.Pre 7god sam poceo da se aktivno bavim fitnessom a pre toga sam trenirao kosarku.
Bio sam mrsav kao grana.Znaci visina 183cm a tezina 58kg i krenuo sam u teretanu a samim tim mi se povecao i apetit tako da sam za 4 meseca verovali ili ne bez ikakvih dodataka dobio 24kg.Znaci u oktobru sam krenuo u teretanu i imao sam 58kg a u februaru sam imao 82kg.
Meni se javio ogroman apetit svaka 3 sata sam jeo i nisam imao vremena da biram sta jedem bitno je bilo samo da se ide gore.
Kad je doslo Proljece (Maj) exkurzija more drugovi iz razreda nisu mogli da vjeruju.Tad sam vec blago stagnirao sa kilazom i imao sam nekih .85kg
-Vidim da ti zelis da se brat malo popuni ali mora i on to da zeli.
Kod mene je zelja bila neopisivo jaka a o karakteru da ne pricam.
Moja preporuka mu je da se jos sutra upise u teretanu i neka se tera da ima bar 4 cvrsta obroka i ja bih mu toplo preporucio Gainer Hyper mass 5000 od Biotecha.Zasto Hyper mass 5000???
Radim u Protein shopu i nevjerovatno je koliko ljudi dobijaju na kilazi upravo od Hyper masa.
Pre mesec dana mi je dolazila devojka koja pati od Anoreksije.Izgubila je 10kg i nikako ne moze da ih povrati.Hajd onako znam da ovi klinci fino dobijaju na kilazi od njega i preporucim joj isti.Nakon samo 6dana dolazi njen brat od tetke i njegova sestra da kupe sebi Hyper mass.Kazu da je ona za 6 dana dobila 2kg...
Mnogo ljudi pljuje po BioTechu zato sto je jeftin ali BioTech stvarno ima proizvoda koji dobro rade...
www.sportix.ba
A3M tuningBiH +38751 215 453