EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trening za pocetnike  (Read 71620 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Trening za pocetnike
« Reply #40 on: July 20, 2011, 01:12:24 PM »
onda na one sprave gde namesats tezinu tj kg

komunikacije radi trebalo bi bar otprilike da naučiš nazive tih sprava ...

a ovo
   -cucnjevi sa tegovima 3 kg ( 3 serije po 20 ) ( drugi put na treningu sam zaradila bas gadnu upalu misica i noge su mi       strashno drhtale ali to je proslo... prolazi :)

posle 7 meseci treniranja u teretani ti zaradiš upalu od čučnjeva sa 3kg?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline she_she

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Female
Odg: Trening za pocetnike
« Reply #41 on: July 20, 2011, 01:17:27 PM »
Und3i2c0v3i2  da zato sto sam tek pocela sa tegovima (pre toga bila 3 nedelje u bolnici ) ali to nije bitno  dada od toga sam dobila upalu

hvala tanja :)

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: Trening za pocetnike
« Reply #42 on: July 20, 2011, 01:21:38 PM »
Invincible mozes da zamislis kako je meni ? jesam citala razne savete i to ali sam se ipak nadala da trener zna da sastavi plan i da me posavetuje kako treba to mu je posao zar ne ?
Za taj posao se uglavnom ne traze neke posebne kvalifikacije. Mislim ne znam kako je kod vas tamo, ali ovde u Srbiji imas jako puno instruktora koji veze nemaju, a daju sebi za pravo da se igraju sa tudjim treninzima i ishranom. Instruktor u teretani sluzi da ti pokaze kako se koja sprava pravilno koristi, a ne da se igra sa tvojom ishranom i treningom. Naravno ima instruktora i vlasnika teretana koji su iskusni vezbaci i takmicari i pravo je zadovoljstvo trenirati pored njih i dobijati korisne savete, ali ukoliko nisi sigurna da taj tvoj poseduje dovoljno znanja i iskustva da ti soli pamet onda nemoj uzimati zdravo za gotovo sve sto ti kaze


Btw zasto ne pises u svojoj temi kad je vec imas?
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline she_she

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Female
Odg: Trening za pocetnike
« Reply #43 on: July 20, 2011, 01:33:56 PM »
zato sto sam videla par stvari od tanje pa sam htela direktno da je pitam

oke ajde onda cu tamo dalje da pisem :)