EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Tapatalk  (Read 17508 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Tapatalk
« Reply #20 on: August 27, 2012, 12:56:38 PM »
Ne radi kako treba, otvorih otpocetka temu "doslo doba da se ljubav proba" i kada zelim sa 7 na 8-mu stranicu ono me vrati na 5-tu i tako ukrug...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline noob

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Tapatalk
« Reply #21 on: September 10, 2012, 08:23:29 AM »
Probaj da promeniš verziju talka, imaš ispod 3 verzije koje rade, trenutno koristim poslednju 2.2.8 i šljaka super:
https://www.box.com/s/cab82cac6d717a51ec22

Offline Labrax

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 658
  • Gender: Male
Odg: Tapatalk
« Reply #22 on: December 26, 2012, 07:04:45 PM »
Jel hoce neko da mi pomogne oko ovog tapatalk-a?
Kako da pronadjem ovaj forum na tapatalk-u?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Tapatalk
« Reply #23 on: December 26, 2012, 07:07:40 PM »
Kucas u pretragu "exyu" i izbacice ti medju rezultatima.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Labrax

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 658
  • Gender: Male
Tapatalk
« Reply #24 on: December 27, 2012, 03:28:45 PM »
Puno hvala Tenssa.

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Tapatalk
« Reply #25 on: December 30, 2013, 10:30:54 AM »
U tapatalk-u mogu da vidim teme na koje sam pretplacen tako sto idem na Favorite.
Kako da isto to uradim kada pristupam preko internet browser-a? Nigde ne mogu da nadjem spisak tema na koje sam se pretplatio  :nonono:

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Tapatalk
« Reply #26 on: December 30, 2013, 10:58:04 AM »
U tapatalk-u mogu da vidim teme na koje sam pretplacen tako sto idem na Favorite.
Kako da isto to uradim kada pristupam preko internet browser-a? Nigde ne mogu da nadjem spisak tema na koje sam se pretplatio  :nonono:
Skroz gore levo pored Logout imas Replies.

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Tapatalk
« Reply #27 on: December 30, 2013, 07:14:09 PM »
Hvala  :)