EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moja isxrana  (Read 5334 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Moja isxrana
« Reply #10 on: May 27, 2009, 01:24:29 AM »
sledeci post sa w,x,tjutjes i ostalim fazonima brisem istog momenta
al se nekad dobro jelo

Offline aca_og

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Odg: Moja isxrana
« Reply #11 on: May 28, 2009, 12:53:03 AM »
Izvinite ljudi jos jednom,zaista nije bilo namerno,vec cista navika.Potrudicu se da se vise ne ponovi.A ako je nepregledno,nije do mene jer pisem sa fona.Inace hvala na prvim komentarima.Zamolio bih jos nekoga da prokomentarise?Zaista neznam ni ja sta je pametnije da radim,kao sto rekoh imam nekih 90kg.Ali ima i sala,najvise na stomaku.Zelja mi je ta ista kilaza ali naravno misicne mase.Voleo bih da znam kako bih bilo najbolje da krenem,koliko kardia,kako sa varijacijama...Neka pomoc.Hvala,inace ste super forum.Prelistao sam ga ali bas,bas...

Offline aca_og

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Odg: Moja isxrana
« Reply #12 on: May 29, 2009, 09:50:56 PM »
Ljudi hoce li jos neko,dati neki komentar,savet na prethodno prilozen jelovnik?I na ovo sto me zanima u vezi varijacije sa Uh...Hvala...

Offline aca_og

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Odg: Moja isxrana
« Reply #13 on: May 29, 2009, 09:52:38 PM »
Ljudi hoce li jos neko,dati neki komentar,savet na prethodno prilozen jelovnik?I na ovo sto me zanima u vezi varijacije sa Uh...Hvala...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Moja isxrana
« Reply #14 on: May 29, 2009, 10:02:41 PM »
ne znam kakav komentar ocekujes, rekla sam ti, izbor namirnica je ok, a niko ti ne moze reci dal ti je u redu sve to kolicinski/kalorijski jer niko ne zna tvoj BMR/TDEE. a plus sto ni sam ne znas oces masu ili ces da skidas salo. bolje da si procitao nesto za ovo vreme dok cekas odgovor.


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline aca_og

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Odg: Moja isxrana
« Reply #15 on: May 29, 2009, 10:11:55 PM »
Ali ja sam bas procitao ovaj forum,ali mislim stvarno mislim da nema teme koju nisam procitao.I veliki sam fan ovog foruma,samo sto nisam imao prilike da se registrujem.Ali me zanimaju te neke sitnice,imam dosta dobru gradju za ovaj sport nekih 90 i nesto kg.Na 186,7.Visne.Neke polu masne mase.Zanima me kako bih trebao krenuti sa uh...Kakve varijacije,nebih zeleo da se nagojim pa da posle bude:)...A zeleo bih da zadrzim tu kilazu nekako,misicne mase...I da nisam pocetnik,treniram nekih 3god.Hvala...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Moja isxrana
« Reply #16 on: May 29, 2009, 10:25:42 PM »
ok ... jvice ti se valjda neko iskusniji


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline aca_og

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Odg: Moja isxrana
« Reply #17 on: May 29, 2009, 10:29:13 PM »
Ja se iskreno nadam  da hoce...Puno hvala  na savetima.