EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Neka pitanja za pocetak  (Read 7082 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Neka pitanja za pocetak
« Reply #10 on: June 25, 2012, 10:00:41 AM »
A ne znam , nekad mi se tako radi , a nekad bi samo tako sela i nista ... A jos gora je ona varijanta kada nadjes nekoga da ide sa tobom , i onda cim on nece kao a ne ide se ni meni ...I tako . Pa se sad ni ne trudim da zovem nekoga da ide .
Na koliko da imam obroke 2,3h ili ?

Svejedno, kako ti je lakse. Ja moram cesto jesti jer sam stalno gladan, tako da jedem na svaka 2h.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Neka pitanja za pocetak
« Reply #11 on: June 25, 2012, 10:04:47 AM »
taj sagorevac ti nece dati kik za vezbanje..
od jeftinijih tek ovaj
http://www.exyu-fitness.com/shop/sagorevaci-masti/ultra-ripped.html
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline princessK

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
Odg: Neka pitanja za pocetak
« Reply #12 on: June 25, 2012, 01:55:35 PM »
Pa ja u principu nisam gladna , tako da jedem na 3h , mada bih mogla i kasnije ... Samo tako nemam ideju sta bih jela  :wallbash1: mislim da cak jedem i pogresne stvari za dorucak sam pojela tunjevinu ali sam je skroz iscedila koliko sam mogla a i inace uzimam neku koja u principu nije jako masna i pila sam balans jogurt ... Pa sam kasnije jela barena jaja i opet jogurt ... i par kasika supe ..bez testenina
Hvala

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Neka pitanja za pocetak
« Reply #13 on: June 25, 2012, 03:09:45 PM »
Pa ja u principu nisam gladna , tako da jedem na 3h , mada bih mogla i kasnije ... Samo tako nemam ideju sta bih jela  :wallbash1: mislim da cak jedem i pogresne stvari za dorucak sam pojela tunjevinu ali sam je skroz iscedila koliko sam mogla a i inace uzimam neku koja u principu nije jako masna i pila sam balans jogurt ... Pa sam kasnije jela barena jaja i opet jogurt ... i par kasika supe ..bez testenina
Hvala

Nema tu puno razmisljanja, evo ti moj jelovnik danas, ja sam na dijeti trenutno:

1. ovsene, whey
2. belo, krastavci, paradajz
3. belo, kupus, maslinovo ulje
4. ovsene, whey
trening
posle treninga whey
5. belo, krastavci, paradajz
6. belo, kupus
7. kazein, laneno ulje

Nekada cela jaja ili napravim pljeskavicu od tunjevine, ili napravim sejk od wheya i kazeina itd.

Offline princessK

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
Odg: Neka pitanja za pocetak
« Reply #14 on: June 26, 2012, 03:32:08 PM »
Ja jedva stignem 4-5 obroka maksimalno
Ne znam da li da pravim plan ishrane unapred tako npr. za nedelju dana ili da jedem kako mi se sta jede , tj. da pravim plan danas za sutra ?
Juce sam jedva izgurala , u prodavnici sam se zaglavila oko nekih lakova za nokte i zaboravila da kupim sta mi treba da jedem i otisla na kasu ..tako da juce i nisam imala sta da jedem ..
Danas sam kupila cornf,ela jogurt,ela sir, moja kravica 0.5 mleko ,tunjevinu , meso...
Ee sad ne znam da li smem da jedem banane , bas mi se jedu ? I jel bih smela neki vocni jogurt ?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Neka pitanja za pocetak
« Reply #15 on: June 26, 2012, 05:04:26 PM »
Ja jedva stignem 4-5 obroka maksimalno
Ne znam da li da pravim plan ishrane unapred tako npr. za nedelju dana ili da jedem kako mi se sta jede , tj. da pravim plan danas za sutra ?
Juce sam jedva izgurala , u prodavnici sam se zaglavila oko nekih lakova za nokte i zaboravila da kupim sta mi treba da jedem i otisla na kasu ..tako da juce i nisam imala sta da jedem ..
Danas sam kupila cornf,ela jogurt,ela sir, moja kravica 0.5 mleko ,tunjevinu , meso...
Ee sad ne znam da li smem da jedem banane , bas mi se jedu ? I jel bih smela neki vocni jogurt ?

Od ugljenih hidrata najbolje samo ovsene, krompir i eventualno pirinac (ne banane i cornflakes). Gledaj da sto manje jedes mleka jer ima 50g secera na litru (i jogurt isto).

A nije bitno da li ces za npr. drugi obrok pojesti belo ili tunjevinu ili oslic ili jaja, bitno je da imas 5 obroka i u svakom proteina.

Offline princessK

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
Odg: Neka pitanja za pocetak
« Reply #16 on: June 26, 2012, 06:56:04 PM »
A ja bas imala plan da napadnem mleko  :lol:
Ja nikako ne mogu da utrpam 5 obroka  :wallbash1: a i nekako mi se cini da bi onda pojela previse ...
Ee a nasla sam u prodavnici nesto od rize (ja to zovem pljeskavice  :lol: ) onako hrskavo , da li smem to da jedem ? Ne znam kako da objasnim ...Ali probala sam jednom kod drugarice to i ima ukus kao kokice  :wow:
Ovako nekako izgleda http://3.bp.blogspot.com/_k8JkPZ3-pHc/S-MviTXI-5I/AAAAAAAAAOw/-lPzXyoHh_A/s1600/ist21706548ricecake-main_full.jpg

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Neka pitanja za pocetak
« Reply #17 on: June 26, 2012, 07:05:03 PM »
A ja bas imala plan da napadnem mleko  :lol:
Ja nikako ne mogu da utrpam 5 obroka  :wallbash1: a i nekako mi se cini da bi onda pojela previse ...
Ee a nasla sam u prodavnici nesto od rize (ja to zovem pljeskavice  :lol: ) onako hrskavo , da li smem to da jedem ? Ne znam kako da objasnim ...Ali probala sam jednom kod drugarice to i ima ukus kao kokice  :wow:
Ovako nekako izgleda http://3.bp.blogspot.com/_k8JkPZ3-pHc/S-MviTXI-5I/AAAAAAAAAOw/-lPzXyoHh_A/s1600/ist21706548ricecake-main_full.jpg

Nije bas najbolji izvor ugljenih hidrata, ali moze da prodje nekada. Previse komplikujes i raspitujes se oko gluposti a imas sve napisano. To da li mozes ili ne da jedes nesto kao npr to sto si sad pitala (rice cakes) zavisi koliko ugljenih hidrata unosis u toku dana, oni su glavna stavka kod gubitka kilograma.
Na sta uopste mislis kada pitas da li smes da jedes? I ta pitanja da li mleko goji da li rice cakes goji da li meso goji nemaju smisla.