EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: BB in Russia..smijeh :D  (Read 23068 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MadaFakaDachaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 90
  • Gender: Male
  • Volim tog zeca!
Odg: BB in Russia..smijeh :D
« Reply #30 on: February 02, 2008, 01:19:07 AM »
Trenirao kik boks  :innocent:
Pazi, najbolji kuglasi na svetu,imaju cucanj preko 300kg,benc preko 200kg i mrtvo negde slicno kao cucanj,a vidi kako su brzi i skocni ;)
sve zavisi sta ti je cilj

Sve ja to razumem i verujem, jer druzio sam se sa nekim dizacima tegova, koji su jaki i veliki ko svinje, brzi i explozivni ko djavoli... Al kako to bre uspevaju!!!!???!? ja sada, posle kure imam 110kg i sve sto uspevam je da budem velik- ne lepo gradjen i izdefinisan, vec samo velik!!! I jak- samo jak, nista vise! znachi spor ko puz, trom, ne explozivan, ne elastican, teze se krecem jer su mi noge narasle pa nisam jos naucio da ih kontrolisem  :) ali ovi tipovi imaju sve, sve sem defke- koju nemam ni ja tako da im je oprosteno! kako su to uspeli voleo bi kad bi neko objasnio...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: BB in Russia..smijeh :D
« Reply #31 on: February 02, 2008, 02:30:43 PM »
njihovo izvodjenje tih teskih vezbi je eksplozivno,npr trzaj,nabacaj i sl
njima nije cilj masa kao tebi,probaj da treniras kao oni,mozda ti se i svidi  :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline gio

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
Odg: BB in Russia..smijeh :D
« Reply #32 on: February 03, 2008, 03:15:56 PM »
@Milan ma verujem ja tebi druzhe,nisam ja ni pomislio da kazhem da ti lazesh... al eto... na osnovu mog primera to je moje misljenje  :) pozdrav!
You wanna play rough? OK...

Offline elizabeta

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Female
Odg: BB in Russia..smijeh :D
« Reply #33 on: June 24, 2008, 09:20:39 AM »
mislim... nije mu dobroo  :evillaugh:

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: BB in Russia..smijeh :D
« Reply #34 on: June 24, 2008, 01:13:31 PM »
ne lepo gradjen i izdefinisan, vec samo velik!!! I jak- samo jak, nista vise! znachi spor ko puz, trom, ne explozivan, ne elastican, teze se krecem jer su mi noge narasle pa nisam jos naucio da ih kontrolisem  :)

Pa to jak je ocigledno relativan pojam. Ne znam koliki cucanj imas na primer, nije vazna sama brojka, ali recimo ja sam bio tezak skoro 130 kg pred takmicenje u maju, i to sa BF preko 30%, dakle jedna debela svinja, pa sve mogu reci sem da sam bio spor i trom. Nikad u zivotu nisam bio tako skochan i brz. Stvar je u koncepciji treninga. Snaga i eksplozivnost idu ruku pod ruku, jer veliku tezinu ne mozes da pomeris ako joj ne predas sto vise energije za sto manje vremena.
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.