EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Med i sport  (Read 15687 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Med i sport
« Reply #20 on: December 15, 2007, 01:21:00 AM »
hehe snupi ovaj txt je shit...kakve veze med ima sa anabolickim efektima?

drugo nije mi jasno kako med moze da se koristi u nekim dijetama?pa to su uh...to ne valja...zna se koji su dobri uh
al se nekad dobro jelo

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Med i sport
« Reply #21 on: December 15, 2007, 01:35:40 AM »
drugo nije mi jasno kako med moze da se koristi u nekim dijetama?pa to su uh...to ne valja...zna se koji su dobri uh
recimo hibernaciona dijeta ;)
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,957.msg16661.html#msg16661
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline nokidude

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 516
  • Gender: Male
Odg: Med i sport
« Reply #22 on: December 15, 2007, 10:12:07 AM »
Po meni ovo sto snupi kaze je ok. Treba malo raznolikosti u ishrani. A med stvarno sadrzi svasta ako je kvalitetan i jos limun kao dodatak prirodnog c vitamina. To je skroz zdravo a sigurno se neces udebljati!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Med i sport
« Reply #23 on: December 15, 2007, 10:51:04 AM »
opet se svadjate  :hitself:  ljudi svi vi kreirate misljenja na osnovu necijeg iskustva..probajte sve u zivotu i onda pricamo..to vazi za sve..primer  ako ja sam ja rekao da nevalja a neko drugi prica da valja, mozda smo obojica u pravu ali u isto vreme znaci da mozda i obojica gresimo..
probajte sve...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Med i sport
« Reply #24 on: December 15, 2007, 11:21:03 AM »
Ma ne svadjamo se Lazicu...svako ima pravo da iskaze svoje misljenje...Ako se neko ne slaze sa tim to  je ok. Ja imam misljenje da je med jako zdrav i da ga ne treba izbegavati jer ne znam kako moze da skodi, naravno ne pricam o neumerenim kolicinama,(nista nije zdravo u velikim kolicinama). Ako neko misli suprotno, da je med stetan i da ga treba izbegavati, neka kaze zasto tako misli. Ipak si ti u pravu da mozemo oboje da budemo u pravu, a mozemo i da gresimo. U svakom slucaju svako radi onako kako misli da treba i da je ispravno.
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Med i sport
« Reply #25 on: December 15, 2007, 11:24:45 AM »
Mozda ja i nisam u pravu, samo kazem na osnovu iskustva mnogih ljudi, i sportista koji su pronasli dobru stranu meda i kojima je to postalo sastavni deo treninga i zivota. Ne vidim da se ijedan od njih zalio na upotrebu meda, cak naprotiv imali su pozitivna iskustva. Ako je neko imao lose iskustvo neka podeli sa nama. Bitno je da poznajemo sve strane i dobre i lose...

Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Med i sport
« Reply #26 on: December 15, 2007, 11:50:26 AM »
uh probao sam dosta tih kombinacija sa medom...da se pije pre treninga...jok...posle treninga tu ima dex...jednostavno dobar je samo kad oces da uneses nesto slatko...mada i tu postoji cokolada :lol:   tako da je moje misljenje o medu da je ne koristan :lol:
al se nekad dobro jelo

Offline Dijana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 243
  • Gender: Female
Odg: Med i sport
« Reply #27 on: December 15, 2007, 11:51:26 AM »
Ljudi bas vole da traze podrsku da bi se uhvatili slatkisa u Google-anju. Po tom sistemu mi bi svi trebali da jedemo dosta cokolade i meda i da pijemo vino.
Mozda ja i nisam u pravu, samo kazem na osnovu iskustva mnogih ljudi, i sportista koji su pronasli dobru stranu meda i kojima je to postalo sastavni deo treninga i zivota. Ne vidim da se ijedan od njih zalio na upotrebu meda, cak naprotiv imali su pozitivna iskustva. Ako je neko imao lose iskustvo neka podeli sa nama. Bitno je da poznajemo sve strane i dobre i lose...



MNOGO LJUDI I SPORTISTA je naslo dobru stranu meda???

Evo ja ti pouzdano mogu reci da znam mnogo LJUDI I SPORTISTA koji su nasli dobru stranu ALKOHOLA, i sta sad???
Fabricando fit faber, age quod agis.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Med i sport
« Reply #28 on: December 15, 2007, 12:46:48 PM »
Dobru stranu meda u vezi njihovog sportskog zivota. Ne znam koji sportista je rekao da mu alkohol pomaze u izgradnji misicne mase, topljenja sala ili slicno...
Uostalom posto je ovo preraslo u raspravu ja se povlacim da ne ispadne ova tema ono sto nebi trebalo...

Vule... :blowkiss:

Dijana- ako zelis da se svadjas predji na pm. :blowkiss:

Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Dijana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 243
  • Gender: Female
Odg: Med i sport
« Reply #29 on: December 15, 2007, 12:50:45 PM »
zasto bih se svadjala??
samo ukazujem na to da ljudi uzimaju zdravo za gotovo sve sto izguglaju, ako si se ti tu pronasla - evo ja ti se izvinjavam  :bleh:
Fabricando fit faber, age quod agis.