EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Program za "klen"  (Read 4820 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nebitan lik

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Male
  • No pain - no gain
Odg: Program za "klen"
« Reply #10 on: March 18, 2012, 10:48:51 AM »
Kad kažeš cheat misliš da ti da snagu itd? Ako ti ne treba za mršavljenje, preporuka moja ti je efedrin. Ja ga uzimam (u vidu sagorevača), i daje izdržljivost, snagu, agresivnost...

Offline Aiwanna

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Program za "klen"
« Reply #11 on: March 18, 2012, 12:20:21 PM »
Za kakve cheatove?

Treba mi za trcanje.... a efedrin ne bih uzimala.


“if you have a strong commitment to your goals and dreams, if you wake up every day with a passion to do your job, everything is possible.”

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Program za "klen"
« Reply #12 on: March 18, 2012, 01:10:46 PM »
Pa nece ti klen dati neki kick ako na to mislis. Efedrin je i dosta sigurniji od klena, a i daje super kick, milina raditi trening  :yes:

Offline Nebitan lik

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Male
  • No pain - no gain
Odg: Program za "klen"
« Reply #13 on: March 18, 2012, 01:18:06 PM »
Treba mi za trcanje.... a efedrin ne bih uzimala.

Zašto nebi efedrin? Daleko sigurniji od klena. Poluživot 3-6 sati, zamisli da ti srce kuca 110 otkucaja u minuti, 36 sati sa Klenom... Spavanje bolje da zaboraviš :)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Program za "klen"
« Reply #14 on: March 18, 2012, 02:01:13 PM »
Kakvim se trcanjem bavis pa ti treba takav tip stimulansa? Rekreativac ili takmicar?


Efedrin daje kik, klen ne. Mada, od kako arsana vise nema,tesko je naci pravu stvar, a da ne kosta previse i da nije pseudoefedrin koji ne daje nikakav podsticaj. Ako nisi u formi ne uzimaj.


Enantator (ko malo prati forume o steroidima zna ko je covek) rece: Steroidi  naspram klena su kao sok od jabuke.Kaze povecana mogucnost od pucanja krvnih sudova.Uglavnom,probao i jedno i drugo. Za ono sto ti hoces se uzima ef,ali verovatno ne mozes da nadjes pravi i verovatno ti ne treba.Sad,dalje je tvoja volja
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380