EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Post i teretana  (Read 4801 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Post i teretana
« Reply #10 on: January 04, 2013, 08:09:26 AM »
e ovako..ipak u uskrsnjem postu nema mesa, i tu ce biti ogroman problem, moj savet ti je da ti soja bude primarni izvor proteina i topla preporuka za http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina/protein-isolate-1-4-kg.html
jako dugo traje a moze da ti doda dovoljnu kolicinu proteina u dnevnom jeloviku
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Chelsea

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: Post i teretana
« Reply #11 on: January 04, 2013, 11:00:38 AM »
Umrla bih, a ne bih znala da da voće i povrće stvaraju salo, ja sam mislila da je to sasvim suprotno.
Inače, kao što je Ray napomenuo, baš mi se to desilo kada izbacila meso iz ishrane, postala sam bukvlano mlohava.

Svidja mi se ideja ketogene dijete, ali mi je veliki problem što moraju da se izbace mlečni proizvodi. Verovatno ću nakon posta primeniti nju.

Odoh sad u teretanu :)
Dragi moj mozgu:
"MOLIM TE NAUČI DA NAPRAVIŠ RAZLIKU IZMEĐU GLADAN SAM I DOSADNO MI JE"!

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Post i teretana
« Reply #12 on: January 04, 2013, 11:04:20 AM »
salo stvaraju ugljeni hidrati naravno ako su  u visku....povrce nikako..
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline ray

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 232
Odg: Post i teretana
« Reply #13 on: January 04, 2013, 03:19:17 PM »
Povrće nije problem, zeleno, vlaknosto, što više to bolje, ja ga nikad ni ne računam u dnevni usnos, ali zeleno povrće kao takvo ne može da bude neka osnova na kojoj se bazira dijeta.

Voće sa druge strane može poprilično da masti ako se pretera sa količnom, 1-2 voćke dnevno sasvim dovoljno.
He who sweats more in training, bleeds less in battle.

Offline Chelsea

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: Post i teretana
« Reply #14 on: January 05, 2013, 07:49:26 AM »
Čitala sam malo po forumu i našla povrće koje je bogato proteinima, pirinač, pasulj, soja, krompir, grašak...etc... Dobro je znati. Još se dvoumim oko Keto dijete, mora još malo da je proučim. Jer sam baš stvorila averziju prema voću i povrću kad ste rekli da je ono krivo za moje samo :D   :rolleyes01:
Dragi moj mozgu:
"MOLIM TE NAUČI DA NAPRAVIŠ RAZLIKU IZMEĐU GLADAN SAM I DOSADNO MI JE"!

Offline Chelsea

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: Post i teretana
« Reply #15 on: January 05, 2013, 08:09:44 AM »
Inače, čitajući na forumu, skapirala sam da proteini služe za nabacivanje mase, tj.mišića. To je sasvim suprotno od toga što ja želim, msm, želim da skinem samo salo a mišiće da zategnem, ne da ih povećam, jer sam niska i onda bih izgledala užasno...
Dragi moj mozgu:
"MOLIM TE NAUČI DA NAPRAVIŠ RAZLIKU IZMEĐU GLADAN SAM I DOSADNO MI JE"!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Post i teretana
« Reply #16 on: January 05, 2013, 08:41:31 AM »
nikada nije kasno da se nauci  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap