EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Odvikavanje od slatkiša  (Read 4942 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Chelsea

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odvikavanje od slatkiša
« on: January 12, 2013, 11:30:37 AM »
Poznato je da su slatkiši neprijatelj broj jedan lepog izgleda.Ja sam lično zavisna od slatkiša, jednostavno po ceo dan razmišljam o njima i ne mogu da zaspim dok ne pojedem nešto slatko i ne osećam se sito i potpuno ako posle ručka ne pojedem nešto slatko...I onda sam shvatila da neću nikada da smršam ako se ne "skinem" sa slatkiša. Ovo mi je drugi dan kako ne uzimam ništa slatko (sem suvog voća) i sve mi je teže. Da li je vama poznat ovaj problem i da li imate trikove kojima odolevate slatkišima?
Dragi moj mozgu:
"MOLIM TE NAUČI DA NAPRAVIŠ RAZLIKU IZMEĐU GLADAN SAM I DOSADNO MI JE"!

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #1 on: January 12, 2013, 11:37:35 AM »
Nemoj ih kupiti i imati u kuci? lol

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #2 on: January 12, 2013, 11:39:44 AM »
Najbolje je ovo sto je Becks rekao, ja se nalivam vodom kad me uhvati kriza.

Offline Chelsea

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #3 on: January 12, 2013, 11:49:19 AM »
Vi mislite da je to tako lako, meni kad se prijede nešto slatko u stanju sam da po najvećem pljusku i u 3h noću odem i kupim :D Ja vam kažem da je to poput narkomanije...
Dragi moj mozgu:
"MOLIM TE NAUČI DA NAPRAVIŠ RAZLIKU IZMEĐU GLADAN SAM I DOSADNO MI JE"!

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #4 on: January 12, 2013, 11:59:21 AM »
Vi mislite da je to tako lako, meni kad se prijede nešto slatko u stanju sam da po najvećem pljusku i u 3h noću odem i kupim :D Ja vam kažem da je to poput narkomanije...

Bre preterujes  :lol:

I ja sam pre jeo po par cokoladica svaki dan, 2l soka, svaki dan kolaci i kad sam krenuo ozbiljno prestao sam da jedem sledeci dan sve te gluposti.

Jbg moras odluciti sta hoces, nema tu nikakvih trikova, mozes birati izmedju stomaka i strija i slatkisa ili bez svega toga  :)

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #5 on: January 12, 2013, 12:03:24 PM »
prvi put cujem da neko ceo dan razmislja o slatkisima  :mfr_lol:

a i postoji jedno super pravilo - sto ih vise jedes vise ti se i traze i obratno



Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #6 on: January 12, 2013, 01:23:22 PM »
Nemam apsolutno nikakvu potrebu za slatkim...pojedem ponekada, ali da mislim na njih i da mi se traze, ne...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #7 on: January 12, 2013, 01:32:10 PM »
za pocetak kupi neki ukusan protein i od toga pravi slatkise kao zamenu
ili kupuj proteinske
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Chelsea

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #8 on: January 12, 2013, 03:29:32 PM »
Bre preterujes  :lol:


Ne preterujem, veruj :D Zavisnost je opasna stvar :D  Ali si u pravu, treba izabrati :D
Dragi moj mozgu:
"MOLIM TE NAUČI DA NAPRAVIŠ RAZLIKU IZMEĐU GLADAN SAM I DOSADNO MI JE"!

Offline Chelsea

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #9 on: January 12, 2013, 03:30:57 PM »
Probaću da nadjem neki prirodni proteinski šejk na netu
Dragi moj mozgu:
"MOLIM TE NAUČI DA NAPRAVIŠ RAZLIKU IZMEĐU GLADAN SAM I DOSADNO MI JE"!