EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako da maknem salo sa stomaka i salo sa bokova :P  (Read 3319 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline FurrIos

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Male
Kako da maknem salo sa stomaka i salo sa bokova :P
« on: January 11, 2013, 09:45:24 PM »
Znam da je imalo ovakvih lom tema ali treba mi nesto konkretno , nekoliko njih pitam i svi daju razlicite odgovore. Visok sam 172 a tezak 77 kg i imam na stomaku i na bokovima nekih 4-5 kg viska :D
Radim nekoliko vrsta vezbi i uvece i izutra :
trbusnjaci,makazice,sklekovi,propadanja,zgibovi,trbusnjaci za donji deo stomaka i josh po neke vezbe za ceo torzo . I trcim po 30 minuta svaki dan . Rezultata ima ali bih to zeleo da ubrzam . Ishrana mi je tu i tamo sredjenja to jeste treba mi neko da mi kaze sta iz ishrane posve da izbacim (ono sto nagomilava salo na stomak) i jos po neke vezbe . I ako ima nesto od hrane(bez proteina,kreatina,steroida itd) sto pomaze da se salo macinje . To je vezano za stomak. A za ove takozvane "pistolje" (salo na bokovima) pojma nemam sta da radim i sta da jedem. Radim neke vezbe ali izgleda nemaju nikakvog efekta. Znaci potrebno mi je da mi neko kaze : 1.sta posve da izbacim iz ishrane(sto nagomilava salo na stomak i na bokove)
2.sta da ubacim u ishranu sto pomazu u skidanju sala sa stomaka i bokova
3.neke vezbe koje imaju dosta efekta na stomak i bocne misice
To je to i hvala unapred :D
pain is just one more way untill success.