EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pad servera  (Read 40297 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sanky

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
  • Gender: Female
Odg: Pad servera
« Reply #10 on: September 23, 2007, 07:33:31 PM »
Laziću, seli se negdje drugdje.
°°°°Ono što možeš učiniti danas, ne ostavljaj za sutra!°°°°

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Pad servera
« Reply #11 on: September 23, 2007, 07:36:00 PM »
ali bice to reseno kada istekne mandat ovome,

 :yes:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pad servera
« Reply #12 on: October 13, 2007, 06:27:08 PM »
Zelim da vas obavestim da sam saznao da server nije radio sinoc od 21h do danas u 14h.
Razlog neznam, nisu me obavestili, ali nije ni vazno.
Cim sam jutros dobio informaciju da ne radi, preduzeo sam korake i uplatio drugi hosting, kao privremeno resenje jer ovo ocigledno ne moze da podrzi nase zahteve.
Obavesticu vas kada ce sajt biti zatvoren, i kada izvrsimo zamenu dns-ova na postojecem domenu onda ce trebati pojedincima do 48h da pristupe sajtu na novom serveru..
Zato sto toliko treba svim serverima da se restartuju, koji se nalaze izmedju naseg racunara i novog servera, pa da prihvate izmene koje ce nastati..
Stranica na starom serveru ce biti zatvorena onog momenta kada sve prebacim da ne bi neki pisali na starom serveru a neki na novom..

Hvala puno svima na razumevanju, nismo mi krivi sto forum jaca vise nego sto treba  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline leDu

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 501
  • Gender: Male
Odg: Pad servera
« Reply #13 on: October 13, 2007, 08:57:49 PM »
Zelim da vas obavestim da sam saznao da server nije radio sinoc od 21h do danas u 14h.
Razlog neznam, nisu me obavestili, ali nije ni vazno.
Cim sam jutros dobio informaciju da ne radi, preduzeo sam korake i uplatio drugi hosting, kao privremeno resenje jer ovo ocigledno ne moze da podrzi nase zahteve.
Obavesticu vas kada ce sajt biti zatvoren, i kada izvrsimo zamenu dns-ova na postojecem domenu onda ce trebati pojedincima do 48h da pristupe sajtu na novom serveru..
Zato sto toliko treba svim serverima da se restartuju, koji se nalaze izmedju naseg racunara i novog servera, pa da prihvate izmene koje ce nastati..
Stranica na starom serveru ce biti zatvorena onog momenta kada sve prebacim da ne bi neki pisali na starom serveru a neki na novom..

Hvala puno svima na razumevanju, nismo mi krivi sto forum jaca vise nego sto treba  :)

Samo pitanje, jer nisam nesto extra strucan sto se tice kompjutera itd(kao verovatno i vecina ovde), zanima me dal to znaci kad se bude menjao server,da ce ovaj trenutni biti izbrisan, tj krece se sa novim potpuno resetovanim samo sto ce biti prebaceni svi podaci odavde,ali registracije i sve ostalo ide ispocetka ?

Offline audioslave

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 78
  • Gender: Male
Odg: Pad servera
« Reply #14 on: October 14, 2007, 05:46:34 PM »
ne, samo se hostuje na drugo mesto

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pad servera
« Reply #15 on: October 14, 2007, 06:11:08 PM »
forum je vec prebacen na novi host.sada cekam personu kod koga smo zakupili ime sajta da promeni dns-ove(ip adresa servera, za koji se vezuje  ime ovog  sajta) kada to uradi, ja cu zatvoriti forum koji se nalazi na starom  hostu.

nece biti dostupan za pisanje i citanje i tu ce se videti samo stranica da se vrsi transfer sajta..
neki ce za par sati videti forum na novom hostu  i sam forum i oni ce moci da pisu i citaju tj bice sve normalno.Moze da se desi da se danas vidi a sutra ne vidi.neki ce najkasnije za 96 sati moci da vide forum ali to je krajni rok kada treba sve da legne na svoje mesto.

toliko je najvise potrebno da se svi serveri preko kojih dolazimo do nekog sajta zanove sa novim podacima..odprilike od vaseg racunara do ovog sajta ima 22 servera

tako funkcionise net kod nas jer mi na zalost na internet idemo preko mnooogo indirektnih provajdera.

ovo cu da uradim  tako da se ne bi desilo da neko pise na starom hostu a neko na novom pa da se neke poruke ili teme izgube kada stari prestane da radi..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pad servera
« Reply #16 on: March 06, 2008, 03:26:58 PM »
U periodu od 14:05- 15:00 forum je bio nedostupan zbog redovnog odrzavanja.Nadam se da ne zamerate, ovo bi trebalo da poboljsa neke performanse samog foruma.Mozda ce u toku dana biti jos nekih prekida ali sve je u sluzbi naroda  :lol: :lol:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline flegma

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Pad servera
« Reply #17 on: March 06, 2008, 03:42:59 PM »
ja spojena od ujutro i nisam skontala  :crazy:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pad servera
« Reply #18 on: April 27, 2008, 11:18:29 AM »
Moram da vas zamolim za strpljenje.Sajt koji se nalazi na nasem serveru a druge je tematike je danas oborio sve rekorde, imaju preko 3000 posetilaca do sada, zbog Uskrsa, tako da ce sajt otezano raditi ceo dan dok ta euforija prodje.Nadogradili smo server sa jos 256 mb rama ali ocigledno nije dovoljno.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pad servera
« Reply #19 on: April 19, 2009, 01:39:40 PM »
Moram da vas zamolim za strpljenje.Sajt koji se nalazi na nasem serveru a druge je tematike je danas oborio sve rekorde, imaju preko 3000 posetilaca do sada, zbog Uskrsa, tako da ce sajt otezano raditi ceo dan dok ta euforija prodje.Nadogradili smo server sa jos 256 mb rama ali ocigledno nije dovoljno.
isti problem  :yes:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap