EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: igor.88 - ishrana, trening  (Read 13813 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline igor.88

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #50 on: March 09, 2010, 04:00:15 PM »
nasao sam dekstrozu, 300 grama je oko 2 evrica...

koliko praha da uzmem umjesto grozdja?

Offline TheMilos

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
  • Gender: Male
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #51 on: March 10, 2010, 01:03:44 AM »
30g bi bilo sasvim dovoljno  ;)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #52 on: March 10, 2010, 07:58:09 AM »
nemoj postavljati ovakva pitanja molim te
vidi se koliko ne mrdas dalje od svoje teme a dobijam ospice od toga  :lol: na kraju cu ti zakljucati temu  :)

imas citavu temu o tome koja je izmedju ostalog linkovana i u mojoj temi Kako da smrsam?! al naravno da se nisi udostojio da procitas posto tu verovatno pisu stvari koje tebi ne trebaju jel a ima puno da se cita  ;)



Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline igor.88

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #53 on: March 10, 2010, 08:56:13 AM »
vidi se koliko ne mrdas dalje od svoje teme a dobijam ospice od toga  lol na kraju cu ti zakljucati temu  smile

neeeeeee zakljucavati temu  :lol:   

citao sam to vec, ali nisam zapamtio tacno koliko treba pa reko da pitam :) nisam mogao opet da nadjem temu.

kako god... hvala na linku :)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #54 on: March 10, 2010, 08:57:56 AM »
 :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #55 on: March 10, 2010, 10:01:08 AM »
sad ja zakljucam a oni okrive ivanu    :evillaugh:
brate,ne mozes da pohvatas sve od 1 citanja,previse je novih pojmova,al vremenom ce leci na svoje..iscitas to,pa tudja iskustva,pa uporedis sa svojim planom itd
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline igor.88

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #56 on: March 30, 2010, 01:26:16 PM »
Pozdrav svima! Evo mene opet :)

Buduci da sam se drzao ishrane, dosta mi je spao stomak, smrsao sam oko 7 kg! Buduci da su mi noge bas smrsale i nema nesto mnogo rezultata u teretani, malo bi izmjenio ishranu i presao malo na masu.... ako je neko voljan da mi pomogne pa mi kaze koliko kcal da unosim dnevno, znam da moram povecati unos UH a proteini ostaju na istom... 2gx1kg tezine. Da li da nastavim da trcim, ako da kojim tempom?


Offline Dzontras

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
  • Gender: Male
  • Svi ćemo izginemo u vodu brate :D
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #57 on: May 31, 2011, 12:21:50 AM »

Pozdrav svima! Evo mene opet :)

Buduci da sam se drzao ishrane, dosta mi je spao stomak, smrsao sam oko 7 kg! Buduci da su mi noge bas smrsale i nema nesto mnogo rezultata u teretani, malo bi izmjenio ishranu i presao malo na masu.... ako je neko voljan da mi pomogne pa mi kaze koliko kcal da unosim dnevno, znam da moram povecati unos UH a proteini ostaju na istom... 2gx1kg tezine. Da li da nastavim da trcim, ako da kojim tempom?


[/quote


Cekaj cekaj polako,zelis da krenes na masu, i zadovoljan si sad sa rezultatima sto si za sad uradio sa ishranom itd itd? koja ti je tezina? visina? p.s imas u prodavnici zdrave hrane dextrozu  na merenje,jeftino dosta.... nego
sad reci tacno shta zelis koji ti je cilj?
Šutiradu me svi me šutiradu,razna gospoda me šutiradu, sa noge na nogu, Svi ćemo izginemo u vodu brate :D

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #58 on: May 31, 2011, 12:17:02 PM »
Dzontras pre nego sto odgovoris na neciju poruku, pogledaj prvo od kada je ta poruka. Odgovorio si na poruku od pre godinu i kusur dana.

Offline Dzontras

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
  • Gender: Male
  • Svi ćemo izginemo u vodu brate :D
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #59 on: May 31, 2011, 04:14:28 PM »
Lolcina,ja tek sad skontao,ja se izvinjavam,a jbg nov sam i ne snalazim se najbolje ovde bas... ali hvala  :hitself:-necu vise offam
Šutiradu me svi me šutiradu,razna gospoda me šutiradu, sa noge na nogu, Svi ćemo izginemo u vodu brate :D