EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: shta valja a shta ne valja  (Read 32690 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #100 on: March 19, 2008, 09:17:47 AM »
@Bubamarica
Da, da stara odeca jeste pravo merilo. Imam jedno odelo koje nosim ponekad na posao i jedva sam u njega ulazila. Pantalone su mi u jednom momentu bile toliko uske na najsirim delovima butina da sam dobijala masnice tj krvne podlive od sedenja u tim pantalonama 8 sati na poslu. Eeee, al jutros krene Mrva da obuce svoje pantole kad ono buć upadoh ko da skacem u vodu. e to se zove napredak.  :lol: :lol:
@Tijana
Ma čorbica je mrak samo ne znam sta imas protiv kuvanog paradajza i kiselog mleka (koristila neko najslabije koje sam mogla da nadjem a možda predjem i na 0,5 % mm jogurt)?

Sto se tice fotki jos mi je rano da se zaista prikazem na forkama mozda za neki mesec kad ovo sto imam malo podignem i zategnem.Mada bih ovu jadu od grudi sto imam mogla da slikam dok ne smrsam jos vise jer odose one u nepovrat. :hitself:

@Ja_Mina
Kolicina UH za sve namirnice koje koristis se odredjuju kod "zivih" namirnica i tako ih i racunas i kad se skuvaju. Tako da 100 gr nekuvanog krompira ima 21 gr UH toliko UH racunas i kad skuvas krompir.   :blowkiss:

Offline nency

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #101 on: March 19, 2008, 09:27:16 AM »
Mrvice i Bubamarice,
nije loshe ni slikati se. Ja jos cuvam slike koje sam poslala Lazicu. Bukvalno se uplasim kada ih vidim - cini mi se da to nisam ja i nema sanse da sam ikada to bila ja.... :yes: a bogami jesam. Imala sam 4kg vise nego sada rasporedjenih po donjim ledjima, bokovima unutrasnjem delu butina, rukama.... to vaga obicna ne moze da ti docara ona ti samo kaze 4kg manje sto i nije nesto mnogo veliki uspeh. A u stvari.,..
 :blowkiss:



Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #102 on: March 19, 2008, 09:32:47 AM »
Ma bitno je da mi kile idu dole a odakle odlaze na to ne mogu da uticem. Od krucijalne vaznosti je to da mogu da nosim staru odecu tj da ne moram da bacam pare na nove krpice samo da bih zamenila stare koje uz malo discipline mogu opet koristiti a finansijski fond bih mogla da iscrpim kupovinom nekih zaista novih krpica koje ne posedujem u svojoj garderobi (sexy donji ves ili neku usku,usku haljinu il suknju). Tako da ce izgleda i moj bankarski racun jedno vreme da bude na dijeti isto kao i ja.  :clap: :lol:

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #103 on: March 19, 2008, 02:00:39 PM »
Imala sam 4kg vise nego sada rasporedjenih po donjim ledjima, bokovima unutrasnjem delu butina, rukama....

Ma sta su 4 kile ...  :rolleyes01: :hitself:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #104 on: March 19, 2008, 02:01:29 PM »
4kg sala je jako puno, jer salo ima manju gustinu nego misici, pa 4kg izgleda jakoooo puno

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #105 on: March 19, 2008, 05:07:06 PM »
ja imam opitanje u vezi ove izjave:
da li preradom(kuvanjem) hrana gubi na uh ili se mozda povecava?? :dunno:
nesto malo gubi..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Tijana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 438
  • Gender: Female
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #106 on: March 19, 2008, 06:36:19 PM »
Ma nemam ja nista protiv ni kuvanog paradajza, ni protiv kiselog mleka, obozavam ih, :yes: ali ne i u toj blendiranoj kombilaciji sa ostalim povrcem  :boxed:  :nonono:  ;)
Само јаки можемо све, буди јака

Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #107 on: March 20, 2008, 03:02:20 PM »
Kuvani paradajz je stavljen tokom kuvanja da da onaj poseban šmek a hladno kiselo mleko sam stavljala onako kao oblačiće preko vrele čorbice.
Pogodite šta danas imam za ručak!  :wow: :clap:

Offline Bubamarica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 52
  • Gender: Female
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #108 on: March 20, 2008, 03:31:49 PM »
@Bubamarica
Da, da stara odeca jeste pravo merilo. Imam jedno odelo koje nosim ponekad na posao i jedva sam u njega ulazila. Pantalone su mi u jednom momentu bile toliko uske na najsirim delovima butina da sam dobijala masnice tj krvne podlive od sedenja u tim pantalonama 8 sati na poslu. Eeee, al jutros krene Mrva da obuce svoje pantole kad ono buc upadoh ko da skacem u vodu. e to se zove napredak.  :lol: :lol:

 :clap: :clap: :clap: Bravo

Znam nancy da nije lose slikati se, malo se i ja salim, ali ipak mislim da ce i meni, kao i tebi, te slike izgledati zastrasujuce. Slazem se to moze da bude odlicna motivacija, do duse i malo zastrasujuca :wallbash1:. Ipak, meni je najveca motivacija kada vidim ovde price ljudi kako se bore sa tim problemom i dele svoje uspehe sa svima, tada dobijem nevidjenu volju. :)



Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #109 on: March 20, 2008, 05:35:51 PM »
Negde sam to vec rekla tj otkucala al ko će sad to da traži na svim ovim temama. Elem, posle mojih jadikovanja kako sam prepuna i kako se gadim svog sopstvenog celulita moji drugari su mi preporucili da slikam svoju celulitnu pozadinu i da je stavim kao desktop na kompu. Kao ako stalno budes gledala u ono sto ne volis da vidis na sebi onda ces dobiti i volju i zelju da to ispravis. Naravno nisam to uradila ali sam izmedju tih reci zaista pronasla dovoljno volje da se tog problema resim i evo na dobrom sam putu.