EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: da li mogu za mesec dana smrsati 8kila?pomozitee!!  (Read 22008 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline (:Nina:)

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Female
da li mogu za mesec dana smrsati 8kila?pomozitee!!
« on: August 02, 2008, 08:28:48 PM »
ljudi potrebna mi je vasa pomoc,druga sam godina srednje skole,i od svojih 50 kila ugojila sam se na 58,a inace treniram i ples,i to bas nije dobro za mene sto sam se ugojila zbog raznih takmicenja koja sad pocinju zajedno sa skolom,tj za mesec dana,volela bih da se vratim na mojih 50 kg,pa kako to da uspem za ovo kratko vreme?uplatila sam sebi fitnes svaki dan,da li je mozda bolje da idem na aerobik?sta je efikasnije?koliko sati dnevno trebam da treniram?i imam kuci traku za trcanje?koje vezbe najvise treba da radim?kako sa ishranom?pomozitee!hvala unapred :)

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: da li mogu za mesec dana smrsati 8kila?pomozitee!!
« Reply #1 on: August 02, 2008, 09:18:27 PM »
8 kg ces tesko izgubiti posto i ako si skocila sa 50 na 58 mislim da nisi debela...mislim mozes da se izgladnjujes mesec dana i da izbacis vodu i imaces 50...ali kvalitetno 8kg da izgubis mislim da je tesko...

no nije ni poenta ceo dan trcati i trenirati..telu je potreban odmor i mislim da je 1h dneevno sasvim dovoljno
jelovnike imas po forumu..malo prelistaj i verujem da ces naci nesto sto ti odgovara :)
al se nekad dobro jelo

Offline Morena

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Female
Odg: da li mogu za mesec dana smrsati 8kila?pomozitee!!
« Reply #2 on: August 02, 2008, 09:27:22 PM »
leto je,mozda si samo otekla od vrucine...meni se ponekad desava da uvece ne mogu da zakopcam farmerke koje sam nosila predhodni dan pa utripujem da sam se ugojila...mnogima se desava nista strasno..

a sto se 8 kg tice,realno kad dobijes do 5 kg niko ne izvali sem tebe (mislim 5 kg pretezno vode jer ne moze bas tako brzo da se dobije 5 kg sala a o misicima da ne pricamo...) tako da pripazi na ishranu.vezbaj i u septembru niko nece provaliti  ;)

Offline (:Nina:)

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Female
Odg: da li mogu za mesec dana smrsati 8kila?pomozitee!!
« Reply #3 on: August 02, 2008, 09:59:33 PM »
vazi :) hvala puuno oboma :):):) e a kako da smanjim apetit,covece gladna sam stalno  :blush:

Offline Morena

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Female
Odg: da li mogu za mesec dana smrsati 8kila?pomozitee!!
« Reply #4 on: August 02, 2008, 10:10:26 PM »
nalivaj se vodom,jedi sveze povrce..to ti napuni stomak i potpomaze mrsavljenje  :clap:

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: da li mogu za mesec dana smrsati 8kila?pomozitee!!
« Reply #5 on: August 02, 2008, 10:17:04 PM »
Pozdrav i od imenjakinje...  :lol: :blowkiss:
Ako je novonastalo salo,mislim da ces moci... Srecno...

Offline (:Nina:)

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Female
Odg: da li mogu za mesec dana smrsati 8kila?pomozitee!!
« Reply #6 on: August 03, 2008, 07:31:32 PM »
hvalaaa :) trener na fitnesu mi je dao neki jelovnik kako da jedem,kao pre treninga ugljene hidrate znaci:razeni hleb,te posne keksice iz zdrave hrane,voce,i kao pasulj,spanac,blitvu i sve to bez zaprske i to da ne mesam s belancevinama koje jedem kao posle treninga a to su ne masno mleko,jogurt,kiselo mleko,riba,piletina,teletina,curetina,vocni jogurt,sojini proizvodi itd . . . jel to dobro tako da se pridrzavam toga?a koje su najbolje vezbe za butine??jel dobar steper?

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: da li mogu za mesec dana smrsati 8kila?pomozitee!!
« Reply #7 on: August 04, 2008, 03:24:27 PM »
za butine najbolja vezba je cucanj!
nesto mi cudno ima i voce i keks i vocni jogurt i mleko i jogurt...nesto tu ne valja
daj da vidimo ceo jelovnik
al se nekad dobro jelo

Offline majkena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 179
  • Gender: Female
  • Sreća se dogodi kad je najmanje očekuješ!
Odg: da li mogu za mesec dana smrsati 8kila?pomozitee!!
« Reply #8 on: August 05, 2008, 09:08:02 AM »
pij puno vode i jedi puno povrće  :)