EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 2009 NABBA/WFF Serbia open Cup - Sabac  (Read 18188 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: 2009 NABBA/WFF Serbia open Cup - Sabac
« Reply #30 on: June 09, 2009, 08:20:22 PM »
Ne ozbiljno, postavljao sam slike Binaisa Begovica iskakao mi taj error a slike sa facebooka kad skines zovu se evo ovako npr: 3136_181649555636_7071n.jpg
i sta bas taj fajl postoji a? :)
kad sam svoje slike stavljao probao sam rename na pppppppppppppppppppp i mmm itd sve moguce nije htelo, jednostavno se zaglupi za odredjene slike i eto  :dunno:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: 2009 NABBA/WFF Serbia open Cup - Sabac
« Reply #31 on: June 09, 2009, 08:49:07 PM »
nema veze..do daljnjeg postavljajte
preko  http://www.exyu-fitness.com/upload/
napominjem da je ovo samo za internu upotrebu , tj nas forum
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: 2009 NABBA/WFF Serbia open Cup - Sabac
« Reply #32 on: June 09, 2009, 09:12:00 PM »
Ne ozbiljno, postavljao sam slike Binaisa Begovica iskakao mi taj error a slike sa facebooka kad skines zovu se evo ovako npr: 3136_181649555636_7071n.jpg
i sta bas taj fajl postoji a? :)
kad sam svoje slike stavljao probao sam rename na pppppppppppppppppppp i mmm itd sve moguce nije htelo, jednostavno se zaglupi za odredjene slike i eto  :dunno:

jel si bio jako tuzan kad nije hteo da ti okaci njegovu sliku?  :nonono: :evillaugh:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: 2009 NABBA/WFF Serbia open Cup - Sabac
« Reply #33 on: June 09, 2009, 09:58:08 PM »
jel si bio jako tuzan kad nije hteo da ti okaci njegovu sliku?  :nonono: :evillaugh:

Hahahaha :lol: Ne zezaj ga za Binaisa, osetljiv je po tom pitanju ;D
#15 Vince Carter

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: 2009 NABBA/WFF Serbia open Cup - Sabac
« Reply #34 on: June 10, 2009, 12:11:13 AM »
hhhh very funny ;D
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Aleksandra Rapajic Milose

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Female
Odg: 2009 NABBA/WFF Serbia open Cup - Sabac
« Reply #35 on: July 16, 2009, 05:05:33 PM »
Hvala Pedja na detaljnom pojasnjenju o pro cardu i odnosu Nabba i Ifbb .
Imam ceo intervju o tome kako misli o njima Njihov prvak Evrope i Sveta i profesionalac Hristomir.Izasto je vrato pro card i zasto uvek dolazi na Nabba takmicenja i na Zlatibor 2004 i Beograd 2006.A i tada je domaci Ifbb zabranjivao takmicenja.
Nac je deo Nabbe i vode ga Dirk Kao i Harold Hojer sa kojima smo u licnom kontaktu.Godinama sa njima saradjujemo i vodili smo zajedno bitku da dobijemo vize i ucestvujemo na tekmicenjima.
2006 na Nac Universumu su ucestvovali Peter Liska,Karanfilovic i Kapetani Predrag Milosevic koji je bio sudija.Liska je na tom takmicenju uzeo 3 mesto u veteranima,TO SU NAJBOLJE ORGANIZOVANA TAKMICENJA POSLE LONDONA U NABBI.