EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Program za "klen"  (Read 4819 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aiwanna

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Program za "klen"
« on: March 16, 2012, 02:46:19 PM »
Pozdrav,

Ja se izvinjavam ako je mojoa tema na pogresnom mestu.Da li bi neko mogao da mi napise program za uzimanje klena i koju suplementaciju preporucujete uz to,GLU ili BCAA? Znam da je najbolje oboje ali pitanje u mom slucaju je "ILI - ILI" :D

Unapred hvala.
“if you have a strong commitment to your goals and dreams, if you wake up every day with a passion to do your job, everything is possible.”

Offline lemi livo skodi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 363
  • Gender: Male
Odg: Program za "klen"
« Reply #1 on: March 16, 2012, 03:00:32 PM »
bcaa, nemoj da uzimas klen nije vredno veruj mi
Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits- it doesn't count. Zyzz



.

Offline Aiwanna

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Program za "klen"
« Reply #2 on: March 16, 2012, 03:14:07 PM »
bcaa, nemoj da uzimas klen nije vredno veruj mi

Zasto?
“if you have a strong commitment to your goals and dreams, if you wake up every day with a passion to do your job, everything is possible.”

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: Program za "klen"
« Reply #3 on: March 16, 2012, 03:52:44 PM »
Tema jeste na pogresnom mestu, no dobro. Koji su ciljevi...ovo ljudi koriste na kraju kada sve trikove ispucaju, ako nisi na tom nivou bespotrebno gutas lekove. Inace vec je pisano o ovome, postoji citava tema...

Offline lemi livo skodi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 363
  • Gender: Male
Odg: Program za "klen"
« Reply #4 on: March 16, 2012, 04:10:17 PM »
pa kao sto je Srdjan rekao to je lek i to uopste ne naivan i glupo bi bilo da se trujes a rezultati nece biti uopste epohalni kao sto ocekujes. pazi gotovo sigurno neces imati neke nuspojave osim sto ce te mozda boleti glava par puta, ali odnos ulozenog i dobijenog je nikakav i nije vredan rizika..otkud znas mozda ti jednog dana sve to dodje na naplatu

naravno znam da ti djavo ne da mira i da ces uzeti, ali opet ti kazem veruj mi nije vredno   :nonono:
Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits- it doesn't count. Zyzz



.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Program za "klen"
« Reply #5 on: March 16, 2012, 04:56:01 PM »
Aiwanna jel se takmicis ili sta?

@lemi livo skodi
zaboravio si brutalne grceve   :evillaugh:

A i nikad ne znas kako ces da reagujes jer npr. sam video svojim ocima posle 1 tablete devojka zavrsila na hitnoj, srce joj pocelo lupati nenormalno, pritisak otisao gore itd.

Offline Nebitan lik

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Male
  • No pain - no gain
Odg: Program za "klen"
« Reply #6 on: March 17, 2012, 04:53:36 PM »
Poluživot 36-39 sati. Mora da se šališ da ćeš to da uzmeš.

Offline Aiwanna

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Program za "klen"
« Reply #7 on: March 18, 2012, 01:23:41 AM »
Izvinjavam se opet sto mi je tema na pogresnom mestu,može li neko da mi prosledi link teme na ovu pricu,slabo se snalazim na forumu.Ne takmicim se,ali recimo..imam to u planu ali ne uskoro,ipak ovo je sport u kom se covek  uvek može aktivirati :) A sto se tice klena,vise mi treba zbog nekih drugih stvari (za sportske cheatove) :) nego u konkretnom slucaju za mrsavljenje mada dobro bi doslo :)

(Zahvaljujem se administratorima sto me nisu napali i zasuli ružnim recima zbog toga sto sam pomenula klen za razliku od ljubaznih admina sa pansport foruma na koji nikad necu uci.Ipak tu smo da se informisemo,zar ne?)  :blowkiss:


.... inace hvala vam na ovim postovima,sad sam u totalnoj dilemu da li da ga uzmem :) nekako,trip mi je da ce srce da mi BOOM :) ili tome slicno
“if you have a strong commitment to your goals and dreams, if you wake up every day with a passion to do your job, everything is possible.”

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Program za "klen"
« Reply #8 on: March 18, 2012, 01:47:18 AM »
Za kakve cheatove?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Program za "klen"
« Reply #9 on: March 18, 2012, 08:44:17 AM »
na zalost kod nas teme o tome mogu citati samo odredjene grupe ljudi, tako da to ne mozes vidteti dok ne postanes bas aktivna kod nas na forumu..
sta ima neko da te napada..ti ako si resila ti ces uzimati ma sta god ti neko  rekao

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap