EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Sklekovi. POMOĆ!  (Read 12258 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Diribambus

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Sklekovi. POMOĆ!
« on: February 10, 2012, 02:53:07 PM »
Kao prvo izvinjavam se ako je otvorena neka tema na ovaj fazon i ako sam omašio podtemu.

Ovako, imam 15 godina visok sam 176cm i imam 77 kila. Na moju žalost ne mogu da uradim NI JEDAN JEDINI MUŠKI SKLEK! Čim pokušam da se spustim ruke samo padnu. Dolazim do zaključka da nemam snage da podignem svoju kilažu. Mogu uraditi bilo koji drugi sklek, ali sa ispruženim nogama nema šanse. Šta mi preporučujete? Ne bih baš da idem u teretanu i da eksperimentišem tamo.  :help:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Sklekovi. POMOĆ!
« Reply #1 on: February 10, 2012, 03:36:03 PM »
Moj savjet je da ojacas... :yes: :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Diribambus

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Sklekovi. POMOĆ!
« Reply #2 on: February 10, 2012, 03:40:28 PM »
Moj savjet je da ojacas... :yes: :yes:

Da kupim tegove ili nekom vježbom da pokušam? Ne ide mi se u teretanu nikako.

Offline g.paganini

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
Odg: Sklekovi. POMOĆ!
« Reply #3 on: February 10, 2012, 04:19:35 PM »
Imas na ovom sajtu uputstvo kako lagano da napredujes. S obzirom da ne mozes muske kreni da napredujes sa zenskim(s kolena , dlanovi ispod i malo sire od ramena). Kad prodje odredjeno vreme i mozes da uradis bar 5 , vrati se na pocetak programa i kreni kao da ti je prvi dan. Ovo radi  , govorim iz licnog iskustva !


http://hundredpushups.com/

Offline Diribambus

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Sklekovi. POMOĆ!
« Reply #4 on: February 10, 2012, 04:32:51 PM »
Imas na ovom sajtu uputstvo kako lagano da napredujes. S obzirom da ne mozes muske kreni da napredujes sa zenskim(s kolena , dlanovi ispod i malo sire od ramena). Kad prodje odredjeno vreme i mozes da uradis bar 5 , vrati se na pocetak programa i kreni kao da ti je prvi dan. Ovo radi  , govorim iz licnog iskustva !


http://hundredpushups.com/

HVALA PUNO!

Offline Predator_SRB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 348
  • Gender: Male
  • Silvester Makarone - Rambo!!
Odg: Sklekovi. POMOĆ!
« Reply #5 on: February 11, 2012, 03:21:09 PM »
radi zenske sklekove, moras i tegove malo koristiti ili u teretanu da krenes.
svaki dan pokusavaj ali one siroke oni su laksi nego oni uski sklekovi, i jednog dana ces uraditi :D

zenski, isto sve samo sto oslonis se na kolena ja mislim da ima na netu slike pa pretrazi

ja sam isto tako imao problem ni jedan sklek nisam mogao pre 1 godinu, to je nedavno, krenuo sam u teretanu i posle nekoliko meseci probao sam cisto onako bezveze, i uradio sam 9 sklekova,  :rolleyes01: evo sad mogu 40-50 uskih  ;) pozz
Rambooo....nije picka....da ga vatate za dupe!

Offline Diribambus

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Sklekovi. POMOĆ!
« Reply #6 on: February 12, 2012, 11:06:27 PM »
radi zenske sklekove, moras i tegove malo koristiti ili u teretanu da krenes.
svaki dan pokusavaj ali one siroke oni su laksi nego oni uski sklekovi, i jednog dana ces uraditi :D

zenski, isto sve samo sto oslonis se na kolena ja mislim da ima na netu slike pa pretrazi

ja sam isto tako imao problem ni jedan sklek nisam mogao pre 1 godinu, to je nedavno, krenuo sam u teretanu i posle nekoliko meseci probao sam cisto onako bezveze, i uradio sam 9 sklekova,  :rolleyes01: evo sad mogu 40-50 uskih  ;) pozz

Ja mogu pola sad.  :) Napredujem  :lol:

Offline Predator_SRB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 348
  • Gender: Male
  • Silvester Makarone - Rambo!!
Odg: Sklekovi. POMOĆ!
« Reply #7 on: February 14, 2012, 05:44:13 PM »
pola hahaha...dobro....pokusaj da legnes na pod i samo se podignes, ili samo se spustis, i pokusavaj sta da ti radim :DD...
Rambooo....nije picka....da ga vatate za dupe!

Offline Borisa Motorisa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: Sklekovi. POMOĆ!
« Reply #8 on: February 21, 2012, 03:42:14 PM »
Znas kako ti je najbolje, tj kako sam ja uradio
Odes na stepeniste negde, i o stepenice se odguruj
Ili mozes da se naslonis na sto ili nesto al nemoj da ti se izmakne povredices se
I polako radi par pa vise pa se onda jos malo spusti pa jos i sve vise dok ne dodjes do zemlje
Ja sam prvo radio na stolu koji je mozda pola metra visok i tu sam radio 20ak i kad sam se spustio na jedan stepenik jedva sam mogao 5...
Onda kad tu steknem snage za 20ak legnes na pod i moci ces dva-tri da uradis sigurno
Nemoj da te bude sramota sto radis tako niko se nije napucan rodio
Evo ja sad ne mogu jedva 2-3 zgiba da uradim jbg al se trudim radim na terasi od sobe nemam sipku kuci...
Ja sam tako pocinjao i sad derem 25-30 ko od sale

Offline Predator_SRB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 348
  • Gender: Male
  • Silvester Makarone - Rambo!!
Odg: Sklekovi. POMOĆ!
« Reply #9 on: February 21, 2012, 05:12:41 PM »
"niko se nije naucen rodio" ne razumem kakvo znanje treba da uradis sklek... :dunno:
al dobro, znam sta si hteo reci  ;)
Rambooo....nije picka....da ga vatate za dupe!