EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Prva kura / Sustanon - Winstrol  (Read 3018 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MilosMiki

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Prva kura / Sustanon - Winstrol
« on: May 26, 2016, 01:49:21 PM »
Pozdrav ljudi  :)

Doslo je vreme za prvu kuru, pa imam par pitanja...
Cilj mi je da dobijem 6-7kg i da skinem 3-4 kg koja su ostala viska.

Kako sam mislio da to izgleda:
1w sustanon 1200mg (2 puta po 600mg, frontload)
2-4w sustanon 600mg (2 puta nedeljno po 300mg - imam Sus 300 od ElitePharma)
4-8w sustanon 500mg (2 puta nedeljno po 250mg - uzeo bih Genesisov, jer ne mogu da nadjem vise Elite)
3-8w winstrol 50mg/dan

Ishrana bi mi bila na oko 200-220gr p i veoma malo smanjenim UH jer sam i do sad skidao masti, ali veoma sporo, oko 1kg/mesec dana. Trenutno: 185cm 85kg

Prosle godine sam uzeo samo Win 5 nedelja 50mg/d i imao sam dobre rezultate, ali sam svestan da to i nije bila kura. Ovog puta idemo na test. E sad, imam par pitanja.

Da li raditi frontloading, s obzirom da je prva kura. Na par mesta sam procitao da to nije pametno jer se nikada ne zna kako ce telo reagovati na test. Planiram da imam pri ruci Nolvadex za svaki slucaj zbog gino.

Da li mozda ubaciti 1-4w Dianabol kako bih dobio jos malo na snazi i masi, ili smatrate da nema potrebe? Koliko bi to bilo tesko za jetru uz Win?

Dobio sam savet da dodam i 1-8w Decu uz Sustanon, sta vi mislite? Ima li potrebe za tim?

Da li je problem sto cu u jednoj kuri koristiti dva razlicita proizvodjaca testa i koliko to moze da utice na kuru?

Da li ubaciti proviron? Ako da, kada da ga uzimam i koliko? Ne bih da se zezam sa povratkom prirodnog testa i hocu da uradim PCT kako treba. Da li dodati jos nesto u PCT?

Razmisljao sam da ubacim i t3 kako bih ubrzao topljenje. Sta mislite o tome? Zasto ubaciti, a zasto ne? Kada ga uzimati, u kom periodu kure?

Sta generalno mislite o Sus/Win kombinaciji za prvu kuru? Da li mislite da bi trebalo nesto drugo da uzmem, ili je ovo dobro za pocetak? Hocu da dobijem "isecen" izgled bez puno vode. Koliko sam shvatio ova kombinacija bi trebalo bas to da mi obezbedi. Solidno povecanje mase i snage, bez previse nezeljenih efekata.

Hvala :)